FFXIII: Kolejny wywiad & figurka

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Lenneth pisze:Wątpię, żeby jej zaraz dali jakiegoś ciotę do towarzystwa, to by było trochę anty-klimatyczne. -_-;
Zostanie lesbijką, będzie bardzo klimatycznie _^_
Ja chcę drugiego Kuję *__* Teraz nie robią już takich villainów jak kiedyś.....echh.
Lenneth pisze:Poza tym na przykładzie 'Versus' widzimy, że Square zafascynowało się mhrokiem. :lol:
Pojawi się wątek satanistyczny :lol: Najwyższy czas odświeżyc serię i wprowadzić trochę mhroku w ten cały Yunowaty lukier :]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ivy pisze:Ja chcę drugiego Kuję *__* Teraz nie robią już takich villainów jak kiedyś.....echh.
oo ..lovelas :D
<przypomina sobie rozmowy ze starego forum....tutaj tak spokojnie:]>
...oj przydalby sie taki chrakter...:)

...garnet i kuja..kolejny dobry,niewykorzystany motyw :roll:
Lenneth pisze:Poza tym na przykładzie 'Versus' widzimy, że Square zafascynowało się mhrokiem. :lol:
ale Versus ma byc calkiem inne od standardowego FF;P
Garnet pozamieniaj przecinki z myslnikami bo Ci dziwne pary wyszly :D
ech..usprawiedliwia mnie pora...jeszcze teraz ledwo widze na oczy,wiec nie recze za to co pisze;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Patrick

Post autor: Patrick »

Nemesis pisze:Miedzy Twoją Yunie, a tą z FFXIII jest przecież przepaść? -_-
Dobra! Zamulilem! :D :D :D Moze dlatego ze ta Yuna mie sie bardzo podobala. Hy Hy, dobra, koniec! :D

A co do FF XIII, jakos bardziej mnie fascynuje Versus :lol: Chociaz niewiele z tej czesci widzialem, ale podoba mi sie glowny bohater (fajny fryz) i jego bron. Aaa, no i oczywiscie klimacik. :)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

co do yuny, własnie prezent otrzymam w postaci ffx-2 czy to nie słodkie
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Boni pisze:własnie prezent otrzymam w postaci ffx-2 czy to nie słodkie
:lol: mi wielokrotnie chciano 'wcisnac' za darmo Kh/Kh 2/FFx-2...i tak za kazdym razem musialam dziekowac za pamiec;) :]
<anyway zawsze mozesz sprzedac na allegro;P >


http://ff12.gamigo.de/index.php?subacti ... rom=&ucat=& screeny w lepszej jakosci
http://ff12.gamigo.de/image_viewer.php? ... 13vs02.jpg ^^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Garnet pisze:mi wielokrotnie chciano 'wcisnac' za darmo Kh/Kh 2/FFx-2...i tak za kazdym razem musialam dziekowac za pamiec;)
jak ja bym chcial aby mi ktos tak za darmo wciskal... tego typu rzeczy. ;]
Garnet pisze:Patrząc na system walki, może się wydawać, iż FFXIII będzie grą akcji, jednakże FFXIII będzie posiadał tradycyjne elementy FF (ATB). Czas czekania tutaj, ma być zredukowany do minimum, co ma mieć wpływ na szybkość walk.
po co w ogole ATB, ja bym z tego zrobil siekanine a nie sciemnial ludziom po oczach ze nowe FF bedzie eRPeGiem ;] swoja droga jak bedzie sie pozniej nudno gralo w chodzby FFVII czekając az pasek sie zaladuje :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Vaan pisze:jak ja bym chcial aby mi ktos tak za darmo wciskal... tego typu rzeczy. ;]
trzeba byc otwartym na wszelakie transakcje;P
Vaan pisze:po co w ogole ATB
bo to ma byc FF z tradycyjnymi elementami,no:]
Vaan pisze:swoja droga jak bedzie sie pozniej nudno gralo w chodzby FFVII czekając az pasek sie zaladuje :D
nic sie nie boj,jeszcze moze zdaza wszystko zremake'owacXD
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nemesis pisze:Oby ta była lesbijką. Lepsze by to było niż jakiś Brother _^_
Modlę się żeby tak było :D. Nareszcie nastałby koniec archetypiczno - nudnym parom i romansom w FF :P. Ale i tak nie starczyłoby im na to odwagi - nawet jeśli komuś z zespołu designerów przemknęło to przez głowę.
Lenneth pisze:Anyway, dla mnie wystaczy, jeśli ta dziewczyna dostanie kogoś pokroju Locke'a. Wątpię, żeby jej zaraz dali jakiegoś ciotę do towarzystwa, to by było trochę anty-klimatyczne. -_-; Poza tym na przykładzie 'Versus' widzimy, że Square zafascynowało się mhrokiem. :lol:
Najsensowniej byłoby, gdyby dostała tego gościa z XIII Versus. Nawet jesli wymagałoby to niezwykłego crossoveru i lekkiej nieścisłości fabularnej. Co nie byłoby niczym nowym :D. A figurka jest naprawdę ładna, dawno nie widziałem równie dobrze wykonanej.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”