FF XIII, CC: Wywiad, scany etc...

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

FF XIII, CC: Wywiad, scany etc...

Post autor: Garnet »

I kolejne info odnośnie FF XIII...oraz innych części FF :].


Tym razem mamy 12 scanów z FF XIII, Versus (niestety prawie nic nowego) oraz wywiad.

W wywiadzie wzięli udział Shinji Hashimoto, Tetsuya Nomura, Motomu Toriyama, Yoshinori Kitase oraz Hajime Tabata.

I najbardziej interesujące smaczki z wywiadu...
- System walki w FF XIII ma być oparty na strategii i szybkości (walki z AC mają posłużyć za wzór)
- Potwierdzono, iż bohaterka z trailera jest główną postacią:) (ostatnio były co do tego wątpliwości...)
- Fabuła Versus ma być bardzo tragiczną (mHroczną ^^") historią - ból ma być tematem przewodnim...pojawić się też może &#8222;zaskakujący wątek miłosny&#8221; <ehmm..pan z panem?;P>
- Głównym kolorem Versus jest czarny, podczas gdy w FF XIII jest to kolor biały
- Akcja w Versus dzieje się w dziwnym świecie, podobnym do naszego, ale zawierającym elementy średniowieczne i futurystyczne

Wywiad jest dość długi, więc nie będę go całego tłumaczyć ^^"
Po więcej info zapraszam tutaj.

Scan 1
Scan 2 &#8211; nowy obrazek z Versus, po lewej
Scan 3
Scan 4
Scan 5
Scan 6
Scan 7
Scan 8
Scan 9
Scan 10
Scan 11
Scan 12


-----------------------------

W wywiadzie jest także wzmianka o Crisis Core.
Przypomnijmy główna rolę grają tutaj Zack, Cloud, Sephiroth oraz Aeris.
Jak można wyczytać w wywiadzie, postacie mają mieć podłożone głosy.

Pojawiły się także nowe scany z CC. Warto zobaczyć co potrafi PSP:)

Dengeki
Scan 1
Scan 2
Scan 3

Famitsu
Scan 1
Scan 2
Scan 3
Scan 4
Scan 5
Scan 6
Scan 7

-------------------------

I jeszcze na koniec&#8230;
Ogłoszono datę wydania FF III na DS. Premiera ma mieć miejsce 24 sierpnia w Japonii, w USA gra ma się ukazać we wrześniu.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Grungeboy

Post autor: Grungeboy »

nie no dla tej gry chyba kupie sobie PSP ;)... niedlugo mam zamiar wkoncu sobie kupic ps2 zeby sobie pograc w X i X-2 ;)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

niedlugo mam zamiar wkoncu sobie kupic ps2 zeby sobie pograc w X i X-2
Daruj sobie X-2 na wstępie. Chyba, ze masz za dużo kasy i czasu.
Grungeboy pisze:nie no dla tej gry chyba kupie sobie PSP
PSP w ogóle warto sobie kupić i to nie tylko dla tej gry.

Co do newsa. Wow! FFXIII nabiera kształtów. Coraz bardziej mam na to ochotę. No i wreszcie jakiś FF pod PSP. Łiii.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

jak dla mnie to CC to jak na razie jedyny powód, żeby mieć PSP.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

a ja powiem wprost, ze mam bardzo duze nadzieje odnosnie Versus...pierwszy raz od dluzszego czasu czekam tak na nowego FF:] <taa...> ..wreszcie cos innego...oby Nomura nie spartolił ^^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Sogetsu pisze:jak dla mnie to CC to jak na razie jedyny powód, żeby mieć PSP.
A ja wolę zakupić DS dla FFIII. Macie trailer, jeżeli jeszcze nie widzieliście (Garnet chyba nigdzie nie dawała ;] )

http://www.gamebrink.com/nintendo-ds/14 ... deo-1.html

Wygląda bardzo fajnie. Szkoda, że poprzednie remake'i innych starszych finali tak nie wyglądały..
_Dejwid_

Post autor: _Dejwid_ »

Grungeboy pisze:niedlugo mam zamiar wkoncu sobie kupic ps2 zeby sobie pograc w X i X-2
Go Go Yubari pisze:Daruj sobie X-2 na wstępie. Chyba, ze masz za dużo kasy i czasu.
A ja radzilbym ci najpierw poczytac opinie o tej grze (jak jeszcze tego nie zrobiles), bo chyba lepiej widziec z czego sie rezygnuje :wink:
Sogetsu pisze:jak dla mnie to CC to jak na razie jedyny powód, żeby mieć PSP.
Ja mam podobnie... :) I sądze, ze m.in dlatego kupilem ds'a :wink: Dla mnie CC to jest taka X-2 tylko na PSP :o

Sogetsu pisze: A ja wolę zakupić DS dla FFIII. Macie trailer, jeżeli jeszcze nie widzieliście (Garnet chyba nigdzie nie dawała ;] )

http://www.gamebrink.com/...II-video-1.html

Wygląda bardzo fajnie. Szkoda, że poprzednie remake'i innych starszych finali tak nie wyglądały..
Ja tez wole III, ale musze powiedziec, iz zawiodlem sie troche na trailerze (walki sa jakies dziwne ;) ). No i powolutku mam dosc tych remake'ow na DS'a :roll:
Ostatnio zmieniony wt 06 cze, 2006 20:07 przez _Dejwid_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

A ja radzilbym ci najpierw poczytac opinie o tej grze (jak jeszcze tego nie zrobiles), bo chyba lepiej widziec z czego sie rezygnuje
Dejwid - dla własnego i Grungeboya dobra lepiej odpuść sobie temat oceny FFX-2, bo już chyba wszyscy wiemy, czym to się skończy: podasz mu kilka sprzecznych opinii i w konsekwencji chłopak się pogubi. Tak więc, lepiej nic na ten temat nie mów.
Grungeboy pisze:niedlugo mam zamiar wkoncu sobie kupic ps2 zeby sobie pograc w X i X-2
Hm... decyzja jest oczywiście twoja, ale powiem ci, że chyba trochę już za późno na zakup PS2. Do premiery next genu nie zostało już wiele, a jeżeli PS2 masz zamiar kupić tylko po to, by grać na niej w FFX i FFX-2, to obawiam się że po prostu niepotrzebnie wydasz pieniądze. Nie ma bowiem sensu kupować (bądź co bądź i to niestety jest fakt) starej konsoli tylko dla jednej czy dwóch gier. Na PS3 będzie kompatybilność wstecz, więc może lepiej po prostu kupić FFX oraz (czego nie polecam) FFX-2, a zaoszczędzone 5 stówek dołożyć od razu na PS3.
a ja powiem wprost, ze mam bardzo duze nadzieje odnosnie Versus...pierwszy raz od dluzszego czasu czekam tak na nowego FF:]
Tylko żebyś się potem nie rozczarowała - jak na razie to co wiemy, to tylko strzepki informacji i dużo może się jeszcze zmienić.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Jaco pisze:A ja wolę zakupić DS dla FFIII. Macie trailer, jeżeli jeszcze nie widzieliście
ja też. nie tylko dla FFIII. btw, Jaco dzięki za tego linka. teraz już wiem, że ja to MUSZĘ mieć :P
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Jaco pisze:(Garnet chyba nigdzie nie dawała ;]
ano nie dawałam...sadzilam,ze jest male zanteresowanie ta gra, to infa nie dawalam;)
_Dejwid_ pisze:A ja radzilbym ci najpierw poczytac opinie o tej grze (jak jeszcze tego nie zrobiles), bo chyba lepiej widziec z czego sie rezygnuje
to ja to samo radzilabym zrobic z ffx...dobrze sie zastanowic:] <ale jakby nie patrzec na ps2 sa i ine cekawe gry,wiec pieniadze nie beda wyrzucone w błoto...chyba,ze mamu tu fanatykow widzacych tylko ff...to co innego;P>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Garnet pisze:sadzilam,ze jest male zanteresowanie ta gra, to infa nie dawalam;)
do not underestimate the power of FFIII :D
Deunan

Post autor: Deunan »

Aw, przeżywam teraz okres fascynacji siódemką. Chcę Crisis Core!

Ja tam się nie cieszę że CC wyjdzie na PSP, a XII na PS3. Sprzęt trzeba skądś wziąć, a tatuś ma raczej negatywny stosunek do wszelkiego typu konsoli :/

Ludzie! Zostańmy przy starych, kochanych pecetach!
_Dejwid_

Post autor: _Dejwid_ »

Sephiria pisze:Dejwid - dla własnego i Grungeboya dobra lepiej odpuść sobie temat oceny FFX-2, bo już chyba wszyscy wiemy, czym to się skończy: podasz mu kilka sprzecznych opinii i w konsekwencji chłopak się pogubi. Tak więc, lepiej nic na ten temat nie mów.
Ech... Kolejna dziecinna zaczepka ( bylem az taki okrutny? Wygląda na to, że pozostawilem trwały ślad na psychice :) )

Taaak pamietam :) A pozniej zaserwujesz mi: "stek bzdur i osobistych wycieczek, nie poparty zadnymi sensownymi argumentami"... Nie, dziekuje. :razz: "Sprzecznych opinii i konsekwencji" - w pojedynkę bedzie mi trudno :razz: (czego to ludzie nie wymyslą :o ). No offence :)
Sephiria pisze: Nie ma bowiem sensu kupować (bądź co bądź i to niestety jest fakt) starej konsoli tylko dla jednej czy dwóch gier. Na PS3 będzie kompatybilność wstecz, więc może lepiej po prostu kupić FFX oraz (czego nie polecam) FFX-2, a zaoszczędzone 5 stówek dołożyć od razu na PS3.
A moze chłopak nie kupił wczesniej PS2, bo nie miał na tyle kasy? Poza tym nie kazdy ma 2,5 tysiaka na nową konsolę... A tak moze miec PSP i PS2 za mniejsze pieniadze :wink:
Sephiria pisze: sadzilam,ze jest male zanteresowanie ta gra, to infa nie dawalam;)
Ja juz przywykłem do tego, ze DS'a traktuje sie z przymrużeniem oka :smile: do not underestimate the power of DS :mrgreen:
Grungeboy

Post autor: Grungeboy »

Sephiria pisze: Hm... decyzja jest oczywiście twoja, ale powiem ci, że chyba trochę już za późno na zakup PS2. Do premiery next genu nie zostało już wiele, a jeżeli PS2 masz zamiar kupić tylko po to, by grać na niej w FFX i FFX-2, to obawiam się że po prostu niepotrzebnie wydasz pieniądze. Nie ma bowiem sensu kupować (bądź co bądź i to niestety jest fakt) starej konsoli tylko dla jednej czy dwóch gier. Na PS3 będzie kompatybilność wstecz, więc może lepiej po prostu kupić FFX oraz (czego nie polecam) FFX-2, a zaoszczędzone 5 stówek dołożyć od razu na PS3.
stara czy nie stara.. jeszcze wychodzi przeciez ffxii ;).. no a inne gry to przy okazji .. zreszta grafika nie ma dla mnie wiekszego znaczenia
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Grungeboy pisze:stara czy nie stara.. jeszcze wychodzi przeciez ffxii ;) .. no a inne gry to przy okazji .. zreszta grafika nie ma dla mnie wiekszego znaczenia
No to se pograsz na Ps3 w FFXII ;] Grafika grafiką, tu chodzi o efektywność podejmowanych decyzji ekonomicznych :lol:
glamorous vamp
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”