FF XIII, CC: Wywiad, scany etc...

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

_Dejwid_ pisze:Ech... Kolejna dziecinna zaczepka ( bylem az taki okrutny? Wygląda na to, że pozostawilem trwały ślad na psychice
Bynajmniej, wręcz ostatnio w "Przedstaw się" musiałam ciąć, bo ktoś inny o mało by cię nie stratował - po prostu zrobiło mi się ciebie żal. Spokojnie, tym razem nie zamierzam się nad tobą pastwić - ostatnia ostra krytyka, jaką ci zaserwowałam została wypowiedziana, a temat uważam za zamknięty. Ale skoro uważasz, że to kolejna zaczepka, to ci wytłumaczę - ostatnio pokazałeś, że twoje zdanie jest wyjątkowo niesprecyzowane i doradzając komuś w ten sposób (w tym przypadku Grungeboy) tylko pogłębiłbyś jego dylemat. No bo pomyśl - co byś sobie pomyślał, gdy z jednej strony ktoś ci powiedział, że gra zebrała niezłe oceny, ale za chwile dodał, że sam jej nie kupił, bo wyczytał że gry mieć nie warto? I w takiej sytuacji mógł być Grungeboy, dlatego sugerowałam żebyś powstrzymał się od komentarza w tej sprawie. I tyle - zaczepki nie ma.

Co do ciebie zaś.
_Dejwid_ pisze:Nie wiem czemu, ale ludzie czesto atakuja mnie bez powodu (...) i sangwinikiem (...) narcystyczny :)
No więc właśnie: sangwinik, czyli osoba lubiąca się wywyższać i udawać lepszą niż jest w rzeczywistości, unosząca się w obliczu jakiejkowliek krytyki. Temu wcale nie pomaga twoje narcystyczne podejscie, do którego sam sie przyznajesz. Posłuchaj - nie możesz ciągle podejrzewać, że jakakolwiek krytyka, czy zwrócona ci uwaga jest równoznaczna z zaczepka, bo tak KAŻDA krytyczna uwaga będzie przez ciebie brana jako atak. W konsekwencji sam przez takie przeświadczenie będziesz napędzał spiralę nieprzyjemności wobec twojej osoby. Tu masz odpowiedź na twoje pytanie z tematu "Przedstaw się" - "Nie wiem czemu, ale ludzie czesto atakuja mnie". Poza tym za dużo tego sangwinika wyszło z ciebie przy okazji dyskusji o FFX-2 - tu masz zresztą przykład:
_Dejwid_ pisze:"stek bzdur i osobistych wycieczek, nie poparty zadnymi sensownymi argumentami"...
Wygląda to na to, jakbyś się po prostu uniósł dumą... Niestety tak autorytetu sobie nigdzie nie zdobędziesz, za to wrogów na pewno. Po prostu postaraj się odróżnić uwagę czy ostrą krytykę od zaczepki i nie węsz wszędzie prowokacji, bo tak de facto nigdy nie będzie ci gdziekolwiek miło.

I mówię to zupełnie szczerze, bez złośliwości i w dobrej wierze, bo zły nie jesteś ale masz mało realnie mniemamnie o sobie. I tak właśnie lgną do ciebie osoby, które chętnie się z tobą pokłócą - dlatego jesteś często atakowany. Przemyśl to proszę.
_Dejwid_ pisze:A moze chłopak nie kupił wczesniej PS2, bo nie miał na tyle kasy?
Trudno mi to zaakceptować, zważywszy, że cena PS2 od niemal dwóch lat oscyluje w granicach 600-700 PLN, czyli zdaje się ledwie 1/3 początkowej ceny. Teraz spadła do poziomu 550 i taniej już w sklepach raczej nie będzie (bo na aukcjach to inna para kaloszy).
_Dejwid_ pisze:Poza tym nie kazdy ma 2,5 tysiaka na nową konsolę...
Nikt też nie mówił, że ma od razu po premierze iść kupić, a poza tym większośc i tak poczeka przynajmniej z pół roku (a na pewno i dłużej) aż ceny spadną.
_Dejwid_ pisze:moze miec PSP
No PSP w Media markt ostatnio był już za 799 PLN, więc prawie 2 stówy mniej niz na początku.Sama PSP nie mam, ale większość jego użytkowników wypowiada się o nim ciepło.
_Dejwid_ pisze:PS2 za mniejsze pieniadze
Mam pewne wątpliwości, czy kupowanie konsoli na jeden rok faktycznie ma sens i uzasadnienie ekonomiczne.
_Dejwid_ pisze:Sephiria napisał/a:

sadzilam,ze jest male zanteresowanie ta gra, to infa nie dawalam;)


Ja juz przywykłem do tego, ze DS'a traktuje sie z przymrużeniem oka :smile: do not underestimate the power of DS
To NIE jest mój cytat :D - ukradłeś garnet cytat :lol: A jeśli chodzi o moje zdanie na temat NDS, to od dawna byłam w gronie mniejszości kibicującej DS w walce z PSP, gdzie wielu zapowiadało rychły pogrzeb DS. A tu figa, z czego nie raz miałam satysfakcję. Za jakis czas do tego grona prawdopodobnie dołączy Origami Microsoftu.
Grungeboy pisze:jeszcze wychodzi przeciez ffxii ;) .. no a inne gry to przy okazji .. zreszta grafika nie ma dla mnie wiekszego znaczenia
No wiesz, z tego co ostatnio napisałeś szło wywnioskować, że konsola miała być pod te dwie konkretne gry i to posunięcie faktycznie nie byłoby najlepsze, ale skoro miałaby mieć szersze zastosowania to mozna by nad tym jeszcze raz pomysleć. Aczkolwiek wiek PS2 daje już znać o sobie i nie chodzi mi o grafikę, a generalnie o klimat wokół niej.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Sephiria, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
_Dejwid_

Post autor: _Dejwid_ »

Sephiria pisze:
_Dejwid_ pisze:Ech... Kolejna dziecinna zaczepka ( bylem az taki okrutny? Wygląda na to, że pozostawilem trwały ślad na psychice
Bynajmniej, wręcz ostatnio w "Przedstaw się" musiałam ciąć, bo ktoś inny o mało by cię nie stratował - po prostu zrobiło mi się ciebie żal.



Mogłaś nie ciać :grin: mialbym sie z czego posmiac :o Swoja drogą "Przedstaw się" to była umyslna prowokacja (te "gorzkie żale"... :o )
Sephiria pisze: Spokojnie, tym razem nie zamierzam się nad tobą pastwić - ostatnia ostra krytyka, jaką ci zaserwowałam została wypowiedziana, a temat uważam za zamknięty. Ale skoro uważasz, że to kolejna zaczepka, to ci wytłumaczę - ostatnio pokazałeś, że twoje zdanie jest wyjątkowo niesprecyzowane i doradzając komuś w ten sposób (w tym przypadku Grungeboy) tylko pogłębiłbyś jego dylemat. No bo pomyśl - co byś sobie pomyślał, gdy z jednej strony ktoś ci powiedział, że gra zebrała niezłe oceny, ale za chwile dodał, że sam jej nie kupił, bo wyczytał że gry mieć nie warto? I w takiej sytuacji mógł być Grungeboy, dlatego sugerowałam żebyś powstrzymał się od komentarza w tej sprawie. I tyle - zaczepki nie ma.


Juz pomijajac twoje dziwne teorie... Tylko, ze ja nawet nie probwalem mu doradzac! Dałem mu jedynie prostą wskazówkę (zeby przeczytał fachowe opinie). I tyle - zaczepka jest :D
Sephiria pisze: Co do ciebie zaś.
_Dejwid_ pisze:Nie wiem czemu, ale ludzie czesto atakuja mnie bez powodu (...) i sangwinikiem (...) narcystyczny :)
No więc właśnie: sangwinik, czyli osoba lubiąca się wywyższać i udawać lepszą niż jest w rzeczywistości, unosząca się w obliczu jakiejkowliek krytyki. Temu wcale nie pomaga twoje narcystyczne podejscie, do którego sam sie przyznajesz. Posłuchaj - nie możesz ciągle podejrzewać, że jakakolwiek krytyka, czy zwrócona ci uwaga jest równoznaczna z zaczepka, bo tak KAŻDA krytyczna uwaga będzie przez ciebie brana jako atak. W konsekwencji sam przez takie przeświadczenie będziesz napędzał spiralę nieprzyjemności wobec twojej osoby. Tu masz odpowiedź na twoje pytanie z tematu "Przedstaw się" - "Nie wiem czemu, ale ludzie czesto atakuja mnie". Poza tym za dużo tego sangwinika wyszło z ciebie przy okazji dyskusji o FFX-2 i stąd cała jatka się zaczęła. Po prostu postaraj się odróżnić uwagę czy ostrą krytykę od zaczepki i nie węsz wszędzie prowokacji, bo tak de facto nigdy nie będzie ci gdziekolwiek miło.


1. Po pierwsze to była prowokacja i robiłem sobie jaja (nie biore tego na powaznie w przeciwienstwie do niektorych :razz: )
2. Po drugie sangwinik to raczej osoba o optymistycznym podejściu do życia, otwarta na relacje , towarzyska, beztroska etc. (o to mi chodziło) :grin:
Sephiria pisze:
_Dejwid_ pisze:Poza tym nie kazdy ma 2,5 tysiaka na nową konsolę...
Nikt też nie mówił, że ma od razu po premierze iść kupić, a poza tym większośc i tak poczeka przynajmniej z pół roku (a na pewno i dłużej) aż ceny spadną.
Ja bym osobiscie nie czekał pół roku (a nawet wiecej) az ceny spadną, bo mimo wszystko to kupa czasu :wink:
Sephiria pisze:PS2 za mniejsze pieniadze
Mam pewne wątpliwości, czy kupowanie konsoli na jeden rok faktycznie ma sens i uzasadnienie ekonomiczne.
A czemuż to na jeden rok? Jak "odrobi" zaległości z PS2, to akurat cena trojki spadnie do bardziej przystepnego poziomu...
Sephiria pisze: To NIE jest mój cytat :D - ukradłeś garnet cytat :lol:
Bo juz mi sie mylicie :razz: (takie podobne nicki :o )
Sephiria pisze: A jeśli chodzi o moje zdanie na temat NDS, to od dawna byłam w gronie mniejszości kibicującej DS w walce z PSP, gdzie wielu zapowiadało rychły pogrzeb DS. A tu figa, z czego nie raz miałam satysfakcję. Za jakis czas do tego grona prawdopodobnie dołączy Origami Microsoftu.
Ech, ale wedlug mnie to wlasnie ma miejsce :? Na PSP wychodza moze i mało oryginalne i wtorne tytuły, ale poki co na DS'a mamy Castlevanie, Advance Wars, jakies puzzle i sterte konwersji :o
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

_Dejwid_ pisze:Swoja drogą "Przedstaw się" to była umyslna prowokacja
Nie do końca się z tym zgodzę - mieliśmy tutaj w ciągu kilku lat dwie dość podobne do ciebie osoby i ich repertuar był dośc podobny. Ostatecznie po prostu userzy z nimi nie wytrzymali i reszty się możesz domyślać.
_Dejwid_ pisze:I tyle - zaczepka jest
Gdzie?
_Dejwid_ pisze:Po pierwsze to była prowokacja i robiłem sobie jaja (nie biore tego na powaznie w przeciwienstwie do niektorych
Twoi poprzednicy też tak mówili, a potem sprawy bardzo się komplikowały i genberalnie robiło się nieprzyjemnie. Doświadczenie nauczyło nas brać pewne sprawy na poważnie, zwąłszcza, że pewne symptomy potwierdzające można zaobserwować.
_Dejwid_ pisze:Po drugie sangwinik to raczej osoba o optymistycznym podejściu do życia, otwarta na relacje , towarzyska, beztroska etc. (o to mi chodziło)
O nie mój drogi :lol:, wygodnie cytujesz sobie tylko pozytywne cechy tego typu, przemilczając negatywne

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sangwinik (Lubi być w centrum zainteresowania, jest przywódcza i dominująca, czasami nawet wywyższa się i patrzy na innych "z góry".)

http://portalwiedzy.onet.pl/20584,,,,sa ... haslo.html (typ człowieka wrażliwego, łatwo entuzjazmującego się i równie łatwo ulegającego przygnębieniu, o gwałtownym, porywczym i zmiennym usposobieniu)
_Dejwid_ pisze:Ja bym osobiscie nie czekał pół roku (a nawet wiecej) az ceny spadną, bo mimo wszystko to kupa czasu
No ba, wielu na długo jeszcze pzred ogłoszeniem oficjalnej daty premiery zaczęło myśleć lub rozpoczęło juz odkładanie pieniędzy na PS3, jak tylko podane zostały ceny konsoli.
_Dejwid_ pisze:A czemuż to na jeden rok? Jak "odrobi" zaległości z PS2, to akurat cena trojki spadnie do bardziej przystepnego poziomu...
Wszystko zależy od ogromu zaległości, które chce nadrobić. Jesli to tylko kwestia FFX i FFX-2 oraz aktualnej FFXI,I to większego problemu nie powinno być. Trudności pojawią się, gdyby chciał sobie sprawić większą ilość "must have it"-ów. Produkcja na current-past geny praktycznie już spada, developerzy już szykują się na Wii i PS3, X-B 360 już jest, więc i o gry na PS2 będzie coraz trudniej. Co prawda gryb te pójdą na PS3, ale z dostepem do nich może być kłopot.
_Dejwid_ pisze:Bo juz mi sie mylicie :razz: (takie podobne nicki :o )
Właśnie podpisałeś na siebie wyrok śmierci :lol: Od teraz bądź czujny kiedykolwiek tylko będziesz widział nietoperze :lol: (joke)
_Dejwid_ pisze:poki co na DS'a mamy Castlevanie, Advance Wars, jakies puzzle i sterte konwersji
No jest tego trochę więcej, ale ze względów oczywistych pomijam Mariany i Pockemony (ile można T_T). Castlevania i spólka to solidne tytuły, które nie pozwolą DSowi za szybko zniknąć, podobnie Lumines, która godnie zastępuje poczciwego już Tetrisa, no i FF III na pewno też swoje dołoży. niedługo wysyp konwersji powinien zmaleć, a ku tendencji wzrostowej zwróci się napływ nowych gier. Oba handheldy są już na rynku pół roku i mozna spokojnie uznać rozdziewiczanie pocketów przez programistów za zakończone.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Grungeboy

Post autor: Grungeboy »

Boni pisze:
Grungeboy pisze:stara czy nie stara.. jeszcze wychodzi przeciez ffxii ;) .. no a inne gry to przy okazji .. zreszta grafika nie ma dla mnie wiekszego znaczenia
No to se pograsz na Ps3 w FFXII ;] Grafika grafiką, tu chodzi o efektywność podejmowanych decyzji ekonomicznych :lol:
dla mnie sie liczy sama gra a nie jej wyglad i to na co zostala wydana gry na ps2 wciaz sie ukazuja i sa napewno lepsze niz te na PC
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Grungeboy pisze: dla mnie sie liczy sama gra a nie jej wyglad i to na co zostala wydana gry na ps2 wciaz sie ukazuja i sa napewno lepsze niz te na PC
A co się stanie gdy będziesz chciał mieć Ps3... Zresztą, ja myśle o kupnie ps3 nie dla samej grafiki, bo jakimś grafikomanem też nie jestem... Ale, z drugiej strony... miałem kupić PSP i też nie kupiłem wydając kasę na jakieś duperele :lol:
glamorous vamp
Grungeboy

Post autor: Grungeboy »

Boni pisze:
Grungeboy pisze: dla mnie sie liczy sama gra a nie jej wyglad i to na co zostala wydana gry na ps2 wciaz sie ukazuja i sa napewno lepsze niz te na PC
A co się stanie gdy będziesz chciał mieć Ps3... Zresztą, ja myśle o kupnie ps3 nie dla samej grafiki, bo jakimś grafikomanem też nie jestem... Ale, z drugiej strony... miałem kupić PSP i też nie kupiłem wydając kasę na jakieś duperele :lol:
to sobie poprostu kupie to ps3 .. problemu nie widze
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

_Dejwid_ pisze:Mogłaś nie ciać :grin: mialbym sie z czego posmiac :o Swoja drogą "Przedstaw się" to była umyslna prowokacja (te "gorzkie żale"... :o )
Dejwid ciety był mój post, a wolisz się ze mną nie żreć. Zaufaj mi. Poza tym takowe "prowokacje" sobie daruj. My tutaj prowokatorów miło nie traktujemy.

I radze Ci Dejwidzie nie tworzyć OT, ani nie robić z siebie byle gdzie ofiary. Sephi ma dobre serce, ja mniej. Mod nie może banowac teoretycznie, praktycznie sprawa ma się inaczej.
Grungeboy pisze:to sobie poprostu kupie to ps3 .. problemu nie widze
Czyli sobie nagle wytrzasniesz 2.500 zł? No fajnie masz. PS2 się opłacała rok temu. Teraz to lepiej przeczekać. Zresztą: wydawanie 550 zł dla 2-3 gier to imo strata kasy. Ale co kto lubi.

Co do PSP. Lepiej zainwestuj w nią niz w PS2. Ja osobiscie posiadam i bardzo polecam. Wybór gier coraz większy i coraz ciekawszy.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Go Go Yubari pisze:Co do PSP. Lepiej zainwestuj w nią niz w PS2. Ja osobiscie posiadam i bardzo polecam. Wybór gier coraz większy i coraz ciekawszy.
Jestem za, pozatym gry na PSP beda jeszcze dluuuugo wychodzily, a PS2 nie dlugo przebije PS3. [Koniec OT]
Grungeboy

Post autor: Grungeboy »

Go Go Yubari pisze:
Grungeboy pisze:to sobie poprostu kupie to ps3 .. problemu nie widze
Czyli sobie nagle wytrzasniesz 2.500 zł? No fajnie masz. PS2 się opłacała rok temu. Teraz to lepiej przeczekać. Zresztą: wydawanie 550 zł dla 2-3 gier to imo strata kasy. Ale co kto lubi.

Co do PSP. Lepiej zainwestuj w nią niz w PS2. Ja osobiscie posiadam i bardzo polecam. Wybór gier coraz większy i coraz ciekawszy.
umm a kto powiedzial ze ja w polsce mieszkam? :neutral:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Dobra Wróżka Szeherazada Omylna. Czasem się myli :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Grungeboy pisze:umm a kto powiedzial ze ja w polsce mieszkam?
Hahaha a co ma kraj do posiadania pieniędzy? Ludzie w USA czy gdziekolwiek indziej tez cierpią na brak kasy. :roll: Dalej. Skąd miałam wiedzieć? Chwaliłeś się gdzieś? :roll: No dobra. Gdzies tam, gdzie mieszkasz (mnie to nie obchodzi gdzie) może wybór gier jest super-hiper-kosmiczny, ale i tak dalej radzę zainwestować (jak już) w PSP i poczekac na PS3.
I na tym byłby koniec, ale...
Boni pisze:Dobra Wróżka Szeherazada Omylna. Czasem się myli
Hmmm raczej Nie-za-Dobra i nie-doinformowana-wcale XD

Koniec.
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Zgadzam sie z Go Go, poniewaz PS3 w Polsce moze kosztowac w dniu premiery ok 3k PLN (PS2 swego czasu kosztowalo 2600 PLN :D), a wiadomo przeciez, ze wraz ze starzeniem sie technologii spada jej cena... Dlatego ja czekam na Crisis Core (i FFXII ofkors), a tak rok po premierze PS3 bede wypatrywac next-gena z FFXIII :P
P.S. Jak widac wrocilem :lol: i jednak mialem troszku racji z ta prezentacja XIII no nie :)
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Garnet pisze:Potwierdzono, iż bohaterka z trailera jest główną postacią:)
+

No i już zapowiada sie ciekawie :)
Garnet pisze:Fabuła Versus ma być bardzo tragiczną (mHroczną ^^") historią - ból ma być tematem przewodnim...
No w końcu coś nowego,bo ratowaine świata,stało sie nudne :P (choć tu pewnie też będzie,ale może nie uda sie uratowac i to będzie ten tragizm :twisted: )
Garnet pisze:pojawić się też może &#8222;zaskakujący wątek miłosny&#8221; <ehmm..pan z panem?;P>
Hahaaa,no ten motyw mnie rozbawił :D ( btw:pewnie by Giertych zakazał sprzedaży,tego Finala w Polsc :P )
Garnet pisze:Głównym kolorem Versus jest czarny, podczas gdy w FF XIII jest to kolor biały
No i kolejny plus.
Co raz badziej,gra im sie podoba 8)
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Taaak. CC - jak dla mnie drugi powód, dla którego warto kupić PSP. :P
Garnet pisze:System walki w FF XIII ma być oparty na strategii i szybkości
Albo szybkość, albo strategia... Zresztą zaczęłam czytać cały wywiad, a tam:
- Is the fast-paced battle system the main aim of the design?
Toriyama: Being speedy is only a part of it. We also aim to match it with strategic aspect.
- Doesn't it seem hard to have a system that is both fast and strategic?
Toriyama: Strategic battles always feel the best. Combining both will be a really good fit. With the "FFX" team together again, I feel that showcasing a brand new type of battle only on the PS3 is a good challenge.
Poczekamy, zobaczymy.
Garnet pisze:Fabuła Versus ma być bardzo tragiczną (mHroczną ^^") historią - ból ma być tematem przewodnim...pojawić się też może &#8222;zaskakujący wątek miłosny&#8221; <ehmm..pan z panem?;P>
Homoseksualizm, pedofilia i kazirodztwo jak w Xenosadze... nie, to by było zbyt piękne... to tylko Final, tutaj ogromnym zaskoczeniem będzie nawet pocałunek z języczkiem w outrze. :lol:
Nomura powiedział jednak: "The story tells of [male!] companions who spend time together and the happiness they share each day as well as the heavy responsibilities they carry." :lol: No nieźle. 'Tajemnica Brokeback Mountain' i te sprawy. XD
Garnet pisze:Akcja w Versus dzieje się w dziwnym świecie, podobnym do naszego, ale zawierającym elementy średniowieczne i futurystyczne
I to jest to, co tygrysy kochają najbardziej! *____*
Toriyama: Although previously "FFVII" and "FFVIII" both had futuristic worldviews, "FFXIII" will feature the most futuristic worldview in the series. It is presented more like science-fiction than fantasy. The foundation of the worldview is the Crystal mythology which unites fantasy with the futuristic aspects, but the feeling of realism will be clearly represented and not be lost.
- What made you set the worldview as a modern era?
Nomura: There were plans of a modern era before. In the original plot of "FFVII" it was set in the modern era. Since it ended up not being used, I personally embraced the idea of a "FF set in the modern era" and decided to take it as a challenge.
^________^ No to się doczekałam.
gokusama

Post autor: gokusama »

Bardzo ladnie te skany sie prezentuja, zupelnie jak na PS2, moja konsolka jednak cos potrafi :).
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”