FFXIII: Trochę nowości ;)

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

_Dejwid_ pisze:Moze mowia o tym w kazdym wywiadzie, ale czytałem poki co newsy i nic wczesniej nie pisalo o bohaterach, designie czy nawet swiecie...
pisalo to co Ty sam napisales,ze w kazdej czesci ma byc calkiem inny swiat i inni bohaterowie:) <i tylko tyle> ...ale teraz juz np.wiemy conieco wiecej o Versus
Lenneth pisze:, z wysokim statusem społecznym włącznie. :]
w Versus mamy juz ksiecia,wiec moze w 13 postawia na bohaterke niszej klasy (2 znaczki-2 klasa?) ...dunno...
Lenneth pisze:Obalanie niesprawiedliwych rządów + ratowanie świata będzie na 100%
taa..obalenie rzadow maszyn XD (dziwnie,Matrix sie tu nasuwa...)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

I oczywiście nasz książę i nasza dziewoja muszą się zakochac w sobie wbrew statusowi społecznemu. No i musi byc to miłość tragiczna, z wieloma problemami po drodze. :P Oh ja bym chciała jakiś gejowski związek oO
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ok, mojego czytania tematów o FFXIII ciąg dalszy...
Tak się zastanowiłam nad tymi 'środkami transportu' i faktycznie zamarzył mi się statek kosmiczny... ale zwykły motocykl o napędzie antygrawitacyjnym też wystarczy. :] Hm, może ta rewolucja ma polegać na tym, że dostajemy tego reagującego na ruch pada i jakąś normalną arkadówkę wyścigową/ symulator samochodu? O.o
Garnet pisze:Kitase uważa, iż FF XIII wprowadzi dużo zmian do gatunku RPG, wg niego gracze będą sami siebie pytać &#8222;Czy to naprawdę FF?&#8221;
......Podczas gry w FFX-2 zadawałam sobie identyczne pytanie. Czy już mam wyciągać wnioski? _^_ XD
Garnet pisze:w Versus mamy juz ksiecia,wiec moze w 13 postawia na bohaterke niszej klasy (2 znaczki-2 klasa?) ...dunno...
Właśnie w tym rzecz, że dla odmiany chciałabym zagrać kimś z samego szczytu drabiny społecznej. Nie jakimś tam 'generałem złego imperatora' (który i tak musi słuchać rozkazów i kończy w opozycji), albo 'zdetronizowaną księżniczką' bez żadnej faktycznej władzy. Teoretycznie postacie należące do elity już pojawiały się w Finalach (Edgar, Garnet, nawet Tidus był na swój sposób Kimś), ale role tych najbardziej wpływowych zawsze przypadały w udziale złoczyńcom. Jak fajnie byłoby choć raz powalczyć nie o ratowanie Wszechświata z rąk złych totalitarystów z pozycji ekologa/złodzieja/anarchisty, tylko przeciwko jakiemuś innemu państwu jako prezydent własnego. XD
Anyway, bardzo bym się ucieszyła, gdyby kobieta z trailera była powiedzmy agentką sił rządowych, a nie np. najemniczką (jakież to trywialne...). Ale to tylko spekulacje i moja lista pobożnych życzeń. ^^
Nemesis pisze:Oh ja bym chciała jakiś gejowski związek oO
*pats a crying Go Go* Nie martw się, poprawność polityczna i moda na gejów idą do przodu, w FFXVII już na pewno dadzą. :]
A tak na serio: związek yaoi/yuri można sobie spokojnie darować (to i tak nadrabiają fanfiki/fanarty ze swoim slashem, jeśli ktoś żyć bez tego nie może), natomiast sama też mam już dosyć historii miłosnych w jeden deseń, takich jak ta, którą opisałaś w poście powyżej -- wielce prawdopodobny scenariusz, btw. Z ulgą powitam najdrobniejsze nawet odstępstwo od normy: zdrada jednego z partnerów, odwzajemniona miłość od początku (a nie 60h gry, żeby w końcu wzięli się za rączki), brak happy endu, etc. Kurka, już nawet w FFX w pewnym momencie było tak pięknie,

Kod: Zaznacz cały

Tidus odchodzi, a Yuna zostaje sama w kompletnym szoku i z głupią miną, ale nie, /musieli/ zrobić ten sequel. T_T.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”