FF XIII: Projekt nabiera tempa...

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

_Dejwid_ pisze:Przeciez nie moga porozrzucac XIII po wszystkich platformach, bo to by byla tragedia dla fanow.
jaka tragediaXD przypomnijmy,ze gry sa glownie tworzone na rynek japonski:) ..przeciez juz ta komorka wychodzi poza obreb Sony
Jaco pisze:A może SE zrobi coś na PCty?
XD <no coz...tylko taki komentarz tutaj pozostaje:)>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
azu

Post autor: azu »

Garnet pisze:
Jaco pisze:A może SE zrobi coś na PCty?
XD <no coz...tylko taki komentarz tutaj pozostaje:)>
No dokładnie xD... ja myślę, że może w ramach rekompensaty dla PCtowców po ukazaniu się np FFXIII, firma wypuści FFIX w wersji na PC, tak żeby im nie było smutno - rotfl...
A tak szczerze, tragiczna jest ilość jRPGów jakie wychodzą na PC... producenci ciągle katują w kołko te same gatunki - strzelanki, crpg... ech...
_Dejwid_

Post autor: _Dejwid_ »

Garnet pisze:jaka tragediaXD przypomnijmy,ze gry sa glownie tworzone na rynek japonski:) ..przeciez juz ta komorka wychodzi poza obreb Sony
Nie chodziło mi o gry na koma, puzzle czy jakies tam karcianki... Trudno zeby ktos rozpaczal z powodu takiego badziewia. Chodziło mi o wydanie "doroslej" gry (na inna konsole), ktora w jakims stopniu zahacza np. o fabule XIII
Jaco pisze:A tak szczerze, tragiczna jest ilość jRPGów jakie wychodzą na PC... producenci ciągle katują w kołko te same gatunki - strzelanki, crpg... ech...
Przeciez to samo mozna powiedziec o konsolach w przypadku np. rts'ow... Jak ktos bardzo chce grac w jRPG, to kupuje konsole i tyle :wink:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Garnet pisze:_Dejwid_ napisał/a:
Przeciez nie moga porozrzucac XIII po wszystkich platformach, bo to by byla tragedia dla fanow.
jaka tragediaXD przypomnijmy,ze gry sa glownie tworzone na rynek japonski:) ..przeciez juz ta komorka wychodzi poza obreb Sony
Hahahaha. tragedia? Dejwid, a jak ktoś jest fanem FF, ale rodzice mu kupili X360, to to dla niego tragedia czy radość, ze FFXIII wyjdzie tez pod X360? -_-' No właśnie.
_Dejwid_ pisze:Chodziło mi o wydanie "doroslej" gry (na inna konsole), ktora w jakims stopniu zahacza np. o fabule XIII
?
To zahacza czy jest FFXIII? No, bo się gubię w Twoich wypowiedziach -_-'
_Dejwid_ pisze:Przeciez to samo mozna powiedziec o konsolach w przypadku np. rts'ow... Jak ktos bardzo chce grac w jRPG, to kupuje konsole i tyle
A jak ktoś bardzo chce grać w jRPG, a nie stac go na konsolę? Samolubny jesteś. Pft.
_Dejwid_

Post autor: _Dejwid_ »

Go Go Yubari pisze:
Hahahaha. tragedia? Dejwid, a jak ktoś jest fanem FF, ale rodzice mu kupili X360, to to dla niego tragedia czy radość, ze FFXIII wyjdzie tez pod X360? -_-' No właśnie.
Czytaj uwaznie :razz: Dalej pisalem, ze nie chodzilo mi o wydanie tej samej gry na roznych konsolach :wink: TAK to wyglada z drugiej strony medalu, a ja mowilem o tym z innej perspektywy (. Druga sprawa, ze pozycja X'a i Ninny w Polsce jest dalej marna w porownaniu do Playstation.
Go Go Yubari pisze:
?
To zahacza czy jest FFXIII? No, bo się gubię w Twoich wypowiedziach -_-'
Chyba nie wyrazilem sie dosc jasno :o Nie chodziło mi o port tej gry na inna konsole :wink:
_Dejwid_ pisze: A jak ktoś bardzo chce grać w jRPG, a nie stac go na konsolę? Samolubny jesteś. Pft.
...To zawsze ma emulatory i od czasu do czasu porty na PC :grin:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

_Dejwid_ pisze:TAK to wyglada z drugiej strony medalu, a ja mowilem o tym z innej perspektywy (
To mi nie wyjasnia dlaczego Twoim zdaniem jest to tragedią. Zresztą to o nie FF napisałeś już w oddzielnym poscie.
więc dalej czekam na dokładne wyjasnienie.
_Dejwid_ pisze:hyba nie wyrazilem sie dosc jasno :o Nie chodziło mi o port tej gry na inna konsole
No to o co? -_- Damn.
_Dejwid_ pisze:To zawsze ma emulatory i od czasu do czasu porty na PC
I ma się tym zadowolić? Widac, ze nie myslisz o innych, gdy sam nie masz takich problemów.


FFXIII bym chciała. Podoba mi się podzielenie jej na 6 gier. Dlaczego? Bo lubię opowieści, które składają się z kilku pozornie różnych części, a tworzą jedną, konkretną całość.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

No cóż... wiem, że nigdy nie będę miała wszystkich możliwych konsol/potrzebnych modelów komórek, dlatego rozbicie gry na sześć części średnio mnie wzrusza. Grunt, żeby 'podstawowy' Final na PS3 im wyszedł, a bez reszty jakoś się obejdę.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”