FF XIII: Projekt nabiera tempa...

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dejwid. Kiedy zrozumiesz, ze jesteś tutaj skończony?
_Dejwid_ pisze:Stek bzdur i osobistych wycieczek, nie poparty zadnymi sensownymi argumentami.
Jesteś fanboyem. W dodatku nie czytasz ze zrozumieniem i nie przyjmujesz do siebie jakichkolwiek argumentow i opinii wygłaszanych przez innych. Najważniejsze jest dla Ciebie Twoje własne zdanie, a jak ktokolwiek śmie miec inne, to go nazywasz matołem i idiotą (no, bo trzeba byc według Ciebie idiota, by kupic FFX-2). Dodatkowo na każdym kroku sam sobie przeczysz. Z jednej strony piszesz, ze wszystkie FF są super, ale dziwisz się ludziom, którzy mają X-2. Jakbys był prawdziwym fanem, a nie fanboyem, tez byś pewnie kupił. Gier spod znaku FF OWa naliczył się ponad 20. Jeżeli grałeś we wszystkie (a nie grałeś w X-2 i zapewne w XI), to dopiero wtedy masz prawo do opinii, które sam wygłaszasz. Lepiej się w ogóle nie odzywaj, bo coraz bardziej się kompromitujesz i pogrążasz.
Jesteś najsłabszym ogniwem. Dowidzenia. (lol Kazia rlz.)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

_Dejwid_ pisze:Stek bzdur i osobistych wycieczek
No zobacz, ciekawe tylko że w prywatnych rozmowach spore grono ludzi podziela moje zdanie i mój punkt widzenia. Coś jednak musi w tym być. Tymczasem sam jak na razie zaserwowałeś kilka mżonek i może ledwie zahaczyłeś o istotę kwestii poruszanych tutaj w temacie. Co do osobistych wycieczek zaś - no biedna dziecinka, kiedy innych się traktuje z góry i nazywa matołami to wszystko jest OK, ale gdy duża zła pani się uweźmie na biednego Dejwida, to to jest krzywdzenie "niewinnych" <bardzo głęboki sarkazm :lol: > Skoro nie umiesz poradzić sobie z konsekwencjami i odpowiedzią na twoje własne zaczepki, to zawsze możesz schronić się w objęciach mamy. Jak się kiedyś ładnie mówiło: "Lets see if you can take it as well as you can dish it out". Obviously you can't.
_Dejwid_ pisze:nie poparty zadnymi sensownymi argumentami.
Jak na razie sam nie przedstawiłeś sensownej argumentacji, bo co chwila jedno zdanie jest w konfklikcie z drugim... BA! Nawet już w pojedynczym zdaniu sam sobie przeczysz.
_Dejwid_ pisze:Bo to dalej kawał dobrego jRPG'a (caly czas kieruje sie opinia "profesionalistow"). Tak, jak mowie, mi wystarczyło przeczytac opinie w profesionalych serwisach internetowych i dalem sobie z tym spokoj
To jest przykład z ostatniego posta. Najpierw piszesz, że FFX-2 to nadal kawał dobrego RPGa, wedle tych profesjonalnych serwisów które czytasz, by po chwili stwierdzić, że dzięki tym profesjonalnym serwisom ominąłeś FFX-2 i nie skończyłeś jak "matołki" (jak to ładnie byłeś łaskaw nazwać innych fanów FF, którzy FFX-2 zakupili), co od razu pociąga za sobą wniosek, że musiałeś jednak wyczytać niepochlebne informacje na temat FFX-2, włącznie z recenzją. A jeśli o recenzji mowa, no to własnie chwilę wcześniej pisałeś, że profesjonalne serwisy oceniły ją jako dobry RPG. No więc się zastanawiam, czy to te twoje profesjonalne serwisy cierpią na schizofrenie i nie wiedzą, że piszą jedno a oceniają diametralnie odmiennie, czy też jednak sam gubisz się we własnych domysłach? Raczej to drugie, bo jak na razie twojej własnej sensownej argumentacji w ogóle nie uświadczyłam. Nawet nie będę pytać, czy ty nie widzisz spirali własnych zaprzeczeń i kontrzaprzeczeń, bo wyraźnie nie widzisz.
_Dejwid_ pisze:powielanie poprzednich argumentacji i bezpodstawne obrazanie mojej osoby)
Manipulant, ale nie ze mną te numery :lol: . O ile dwa z moich argumentów pokrywają się ze zdaniem kogoś innego, o tyle reszta to moja własna wiedza, co oczywiście piękne na własny użytek przemilczałeś, by łatwiej się wykreować na uciśnionego przez nierozumiejący lud mesjasza. Ale jak mówiłam - nie ze mną te numery. Co ciekawe, nawet słowem nie ustosunkowałeś do żadnej z poruszonych przez mnie kwestii, tylko od razu dla pewności je skwitowałeś zacytowanym stwierdzeniem. To w prostej mierze dowodzi, że nie umiesz znaleźć na nie żadnej sensownej odpowiedzi poza negacją, typową dla przegranego konkurenta. Jeżeli foch to twoja jedyna odpowiedź, to nie jesteś dla mnie partnerem do rozmów.

A jeśli chodzi o bezpodstawne obrażanie twojej osoby... cóż głupota i matołek to tylko jedne z najlżejszych słów, jakie można znaleźć w słowniku przywar. Większość postu natomiast została okraszona (jakże ukochanym przeze mnie) cynizmem i dawką wisielczego humoru _^_. Wniosek - gdy atakujesz kogoś, to hajda na całego, ale jak się atakuje ciebie to jesteś bardziej delikatny, niż niejedna księżniczka :lol:
_Dejwid_ pisze:Naprawde spodziewałem sie czegos lepszego,
No bardzo mi NIE-przykro. :lol: Może po prostu to co napisałeś nie pokrywa się z ty, co myślałeś? :lol: (<bardzo głęboki sarkazm :lol: >). Tak na wszelki wypadek radzę zweryfikować swoje stanowisko i dotychczasowe "sukcesy" w dyskusji :lol:
_Dejwid_ pisze:od zwykłego wyladowywania frustracji na mojej skromnej osobie
Frustracja? _^_ Mój drogi, trafiałam już na gorszych od ciebie, tylko bardziej reformowalnych (czyli skorych do FAKTYCZNEJ i RZETELNEJ wymiany poglądów) i z nimi jakoś udało się dojść do konsensusu. A jak myślisz, dlaczego zarzuca ci się tutaj z różnych stron fanboy-izm? Jak na razie, twoją obecność i twoje miotanie się we własnych myślach oglądam z zaciekawieniem i dużym rozbawieniem. Od dawna nie było tu takiej dobrej rozrywki :lol:
_Dejwid_ pisze:Mi naprawde nie chodzilo o udowodnienie swojej "wyzszosci",
Ciekawe, bo z lektury twoich postów wypływa dokładnie przeciwny wniosek. A może ty jesteś tylko niezrozumiany i cały świat się na ciebie uwziął? :lol: <bardzo głęboki sarkazm :lol: > Nawet edytując tego posta znów podałeś mi siebie na srebrnym półmisku.
_Dejwid_ pisze:Mi naprawde nie chodzilo o udowodnienie swojej "wyzszosci"
_Dejwid_ pisze:No chyba, ze chodzi o zaspokojenie swojego ego (ja juz to zrobilem :smile: )
Z tego wynika, że jednak ten spór ma dla ciebie wartość ambicjonalną. :lol: Zresztą pójrzmy na godzinę edycji posta - siedziałeś do prawie wpół czwartej, by wylać nam swoje żale, podczas gdy my spokojnie sobie spaliśmy _^_. Bardzo musiało twoje ego boleć, prawda? _^_ No zobacz, nikt nie przyszedł do ciebie na GG na rozmowę. I'm so sorry, że cie rozczarowaliśmy. :D Do tego, po raz kolejny sobie zaprzeczyłeś i kolejny raz twoja (już i tak mocno nadszarpnięta, jeśli nie już dogorywająca) wiarygodność jeszcze bardziej zmalała.
_Dejwid_ pisze:ale widze, iz dyskusja schodzi na zly tor
I to jest jak na razie jedyny punkt w którym się z tobą zgadzam. Miłe były tego złego początki, ale ciąg dalszy i koniec żałosny.
_Dejwid_ pisze:Nie wiem czemu ma sluzyc ten tandetny pokaz waszej solidarnosci i wyzszosci nad moja osoba
To nie żadna solidarność, a zgodność poglądów i oceny twojego toku rozumowania. Zauważ, że w Shoutboxie niemała grupa uzytkowników podziela to samo zdanie, które trzy z nas napisały tutaj w wątku. Masowa paranoja? Chyba raczej nie.

Jeśli chodzi o wyższość, to tu ułuda dopadła ciebie. Faktem jest, że zacząłeś i kontynuowałeś swoje wywody w tonie mędrca opatrznościowego, który jak na ironie losu sam rzucał sobie kłody pod nogi. Mało tego, można się tu doszukać kultu siwych głów, bo gdy ktoś próbuje nawiązać rozmowę i wskazać, że w tym miejscu możesz nie mieć racji odpowiedź twoja brzmi "Nie, mylisz się, tra ta tra" i klepiesz swoje, nie oglądając się na dość istotne kwestie podnoszone przez innych. A teraz, gdy gromko i licznie wytknięto ci kardynalne błędy twojego rozumowania, zgrywasz uciśniony lud i nieposzanowanego starca-mędrca (oh ty biedny "mędrcze" :lol: ).

Najtragiczniejsze z tego wszystkiego jest to, że nie zdajesz sobie sprawy z tego jak w swoim zacietrzewieniu popadłeś w nonsens, ale jesteś święcie przekonany, że to my mówimy od rzeczy. ja jednak tutaj jestem grubo ponad pięc lat i z doświadczenia wiem, że tak naprawdę to wszystko ocenią osoby postronne, które mają swój rozum, swoje racje i przede wszystkim są neutralni, a przez to otwarci na wszystkie argumenty. Tak więc de facto twoje czy moje zdanie o tym, które z nas ów spór wygrało nie ma znaczenia, bo to ci wszyscy użytkownicy - zajerestrowani i anonimowi - ocenią całą tą dyskusję. Po głosach, które już słyszałam, ja o werdykt jestem spokojna.

Dobrze, to już skończyłam i mogę się w pełni skupić na meritum.


Garnet - czy poza scanami i zapowiedziami są jakieś konkretniejsze informacje na temat XIII? Interesowałyby mnie konkretniejsze plany wydawnicze (jak na razie pewni jesteśmy tylko wersji na PS3) - być może S-E już się powolutku przymierza do zadeklarowania, na jakie systemy gra trafi. Miło by było, gdybyśmy chociaż znali imiona kilku bohaterów z choćby jednej części FFXIII - jak pamietam Vaana i Ashe poznaliśmy dość wcześnie, dopiero po dłuższej przerwie doszła Fran, Penello i Balthier.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

To dobrze, że już koniec, bo ten off-top zrobił się bardzo męczący. *sugestywne zmarszczenie brwi* Wracamy to FF13? Tak? To bardzo dobrze. :>
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ehmmm...^^" ...Dejwid nie przejmuj sie nimi za bardzo :wink: :wink:
Sephiria pisze:Garnet - czy poza scanami i zapowiedziami są jakieś konkretniejsze informacje na temat XIII? Interesowałyby mnie konkretniejsze plany wydawnicze (jak na razie pewni jesteśmy tylko wersji na PS3) - być może S-E już się powolutku przymierza do zadeklarowania, na jakie systemy gra trafi. Miło by było, gdybyśmy chociaż znali imiona kilku bohaterów z choćby jednej części FFXIII - jak pamietam Vaana i Ashe poznaliśmy dość wcześnie, dopiero po dłuższej przerwie doszła Fran, Penello i Balthier.
spodziewajcie sie dzisiaj newsa :) ale nie bedzie tam za duzo nowosci;P...w koncu w tym sek,aby po trochu odkrywac tajemniceXD
oprocz ps3,jestesmy tez pewni wersji na komorki(XD), poza tym jesli maja byc jeszcze 3 tytuly to obstawiam,ze może pojda na wszystkie next geny (chociaz na Wii mamy juz FF Crystal Chronicles, to na Xbox360 jakas czesc moze sie ukazac....)

[ Dodano: Sro 31 Maj, 2006 22:26 ]
co do innych bohaterow..tutaj SE naprawde daje skape info...nawet imie tamtej dziewczyny nie zostalo jeszcze potwierdzone...
....mowilo sie o Lightning i ze ma 22 lata-jak mozna bylo wyczytac z tego scanu http://img148.imagevenue.com/img.php?lo ... _13_02.jpg
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Uuuuhhh.... no więc patrze na ten scan i faktycznie muszę się zgodzić, że Nomura robi się monotematyczny. "Lightning" wykazuje cechy typowe dla Clouda (the hair that defies gravity :lol: ) oraz posturę i rysy twarzy bardzo podobne do Ashe. Z kolei jej strój jej moim zdaniem wypadkową ubioru Ashe i skąpego odzienia....... Yunie z FFX-2 _^_.

This combo could be disastrous XD
Garnet pisze:oprocz ps3,jestesmy tez pewni wersji na komorki(XD), poza tym jesli maja byc jeszcze 3 tytuly to obstawiam,ze może pojda na wszystkie next geny (chociaz na Wii mamy juz FF Crystal Chronicles, to na Xbox360 jakas czesc moze sie ukazac....)
Pardon mon amie, mais coś mi się zdaje, że Crystal Chronicles jest na GaCka ^^. Aczkolwiek twoje typy powinny się pokrywać, biorąc pod uwagę doświadczenia z "FF VII Comercy" - komórka, PS2 (w tym przeciętny shooter), film. Tak więc mielibyśmy obsadzone 3 konsole: X-B, Wii, PS3, do tego komórki i już mamy cztery. W takim razie zgaduję, że dwa ostatnie tytuły trafią opo jednym na PSP i DS Lite/ Gameboy Micro.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Sephiria, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:oprocz ps3,jestesmy tez pewni wersji na komorki(XD)
No proszę, co za zaskoczenie :lol: Ciekawa jestem mozliwości takich komórkowych gierek w Dżapanii, bo ja znam tylko takie tetrisopodobne głupoty dodawane w standardzie z komórkami XD
Garnet pisze:mowilo sie o Lightning i ze ma 22 lata-
Dziwne imię, ale wiek mogliby utrzymać :D Częsciej darzę sympatią finalowych staruchów ( czyli takich w moim wieku XD)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Na X360 wyszło FFXI, więc można odhaczyć.
Sephiria pisze:Pardon mon amie, mais coś mi się zdaje, że Crystal Chronicles jest na GaCka ^^
Ponoć rgy z GC mają chodzić na Wii, więc.. ;)
Moje obstawienie:
2x Ps3
PSP
Wii
Komórka
X360

Najlepiej bym im wyszło, gdyby (poza komórkową) wszystkie cześci wyszły na wszystkie nowe konsole. Choć znając realia, PS3 dostanie najwięcej. Jak to na Sony i SE przystało.
Najpierw Cloud, teraz Lighting...czekam na Ocean, Tree, Town i Car.

:roll:
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Sephiria pisze:Pardon mon amie, mais coś mi się zdaje, że Crystal Chronicles jest na GaCka ^^.
Na Wii robią jeżeli nie remake, to kolejną część FF:CC.

Szczerze mówiąc wątpię, że SE będzie wypuszczać gry na inne konsole. IMO wszystko zamknie się w obrębie konsole Sony (PS3, PSP) no i na komórki.

Lightning.... bardzo fajne imię ;) Nie miałbym nic przeciwko, ale raczej to może być taki pseudonim tylko, o ile w ogóle takie imię będzie ostatecznie użyte.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze:Lightning
Go Go Yubari pisze:Lighting
GoGo, zauważyłaś subtelną różnicę? :lol:

Mi się nie podoba te rozkładanie, heh, widać, że jap mimo wszystko patrzy na swój rynek ;( Kto w takiej polsce zdobędzie wszystkie finale, ba, kto będzie miał i XBoxa i PS o_o' Nieliczne zapewne przypadki ;]
Jaco pisze:ehmmm...^^" ...Dejwid nie przejmuj sie nimi za bardzo
Dejwidzie, w ogóle się nimi nie przejmuj :lol:
Sephiria pisze: Manipulant, ale nie ze mną te numery
:lol:

Ps. Czepaicie się szczegółów zbytnio, moim zdaniem należy dać tej bohaterce szansę, przecież nie ocenia się człowieka po wyglądzie :> A jej rysy twarzy... lol, dla mnie to może być nawet Kimahri :lol: Oby miał to coś... :wink:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Boni pisze:Jaco napisał/a:
ehmmm...^^" ...Dejwid nie przejmuj sie nimi za bardzo

Dejwidzie, w ogóle się nimi nie przejmuj :lol:
Właśnie Dejwidzie, Boni to taka dobra duszyczka - on Cię lubi, nie jesteś sam :twisted: :lol:
Boni pisze:Ps. Czepaicie się szczegółów zbytnio, moim zdaniem należy dać tej bohaterce szansę, przecież nie ocenia się człowieka po wyglądzie :> A jej rysy twarzy... lol, dla mnie to może być nawet Kimahri :lol: Oby miał to coś...
Tu nie chodzi o wyrabianie sobie ostatecznych opinii- bardziej o fakt,że przy niewielu skanach i informacjach można sobie przynamniej ponarzekać na bohaterkę XD Niewiele więcej wiemy o FFXIII, a skreślanie kogokolwiek, czy jakiejkolwiek gry na tym etapie nie ma sensu :] O dawaniu szans,albo skreślaniu będzie można mówić, kiedy dostaniemy tę grę w swoje ręce :]
Jaco pisze:Szczerze mówiąc wątpię, że SE będzie wypuszczać gry na inne konsole. IMO wszystko zamknie się w obrębie konsole Sony (PS3, PSP) no i na komórki.
Istnieje taka szansa, skoro wszystkie 6 częsci ma być wydawane w ciągu kilku lat, a nie równocześnie :] Dobtze by było wydać ciężkie pieniądze na PS3 i mieć pewność,że chociaż wszystkie Finale będą w zasięgu ręki :P
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Sephiria pisze:. "Lightning" wykazuje cechy typowe dla Clouda (the hair that defies gravity :lol: )
to jest jego przerobiony model z dema technicznego:)
Jaco pisze:Na Wii robią jeżeli nie remake, to kolejną część FF:CC.
yep
Sephiria pisze:że dwa ostatnie tytuły trafią opo jednym na PSP i DS Lite/ Gameboy Micro.
ja tu obstawiam 'małe ps3',ktore pewno tez ujrzy swiatlo dzienne :lol:
Boni pisze:widać, że jap mimo wszystko patrzy na swój rynek ;(
surprise :D (z drugiej strony mozna tez wziasc pod uwage ze xbox nie cieszy sie <za> duza popularnoscia w japan...) aczkolwiek krazy plotka,ze jakas czesc wyjdzie na x360
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
_Dejwid_

Post autor: _Dejwid_ »

Ivy pisze:Właśnie Dejwidzie, Boni to taka dobra duszyczka - on Cię lubi, nie jesteś sam
Boshe jedyny! Toz to NIE ludzie! to hieny! istne vampiry energetyczne!
Boni pisze:Ps. Czepaicie się szczegółów zbytnio, moim zdaniem należy dać tej bohaterce szansę, przecież nie ocenia się człowieka po wyglądzie :> A jej rysy twarzy... lol, dla mnie to może być nawet Kimahri :lol: Oby miał to coś...
Zgadza sie, bo poki co to nie ma jej po czym oceniac... Choc nie ulega watliposci, ze z wygladu do ... niepodobna :grin: Ale chyba gawiedz musi miec o czym plotkowac, co nie? (ciagle sie o tym mowi i temat nie "wystygnie").
Jaco pisze:Szczerze mówiąc wątpię, że SE będzie wypuszczać gry na inne konsole. IMO wszystko zamknie się w obrębie konsole Sony (PS3, PSP) no i na komórki.
Bedzie wypuszczac, ale opowiednie serie na odpowiednich konsolach CC bedzie na qnsolach nintendo, a na X360 jakis inny chłam. Przeciez nie moga porozrzucac XIII po wszystkich platformach, bo to by byla tragedia dla fanow. :wink:
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:Sephiria napisał/a:
. "Lightning" wykazuje cechy typowe dla Clouda (the hair that defies gravity :lol: )
to jest jego przerobiony model z dema technicznego:)
Widać od razu, że design zbliżony, ale jeden krótki trailer nie oznacza,że panna Lightning będzie tak właśnie wyglądać :] Komputer działa cuda XD Zresztą, widać po niej,że silna z niej babka, a nie żadna księżniczka czekająca na ratunek, albo summonerka potrzebująca silnego opalonego ramienia XD
Garnet pisze:surprise :D (z drugiej strony mozna tez wziasc pod uwage ze xbox nie cieszy sie <za> duza popularnoscia w japan...) aczkolwiek krazy plotka,ze jakas czesc wyjdzie na x360
"Za duża popularność" , czyli brak XBox'a w co drugim japońskim domu? :] No cóż, tam sobie moga pozwolić na kilka konsol, a więc i FF na Xboxa jest realne :P A więc zapytam wprost: czy jest już emulator do next genów? :lol: :lol: :lol:
_Dejwid_ pisze:Ivy napisał/a:
Właśnie Dejwidzie, Boni to taka dobra duszyczka - on Cię lubi, nie jesteś sam


Boshe jedyny! Toz to NIE ludzie! to hieny! istne vampiry energetyczne!
O_o
_Dejwid_ pisze:Ale chyba gawiedz musi miec o czym plotkowac, co nie? (ciagle sie o tym mowi i temat nie "wystygnie").
Tak, ostatnio krąży wśród "gawiedzi" plotka o ciąży głównej bohaterki, ojcem jest Nomura :roll:
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Garnet pisze:aczkolwiek krazy plotka,ze jakas czesc wyjdzie na x360
Coś mi się wydaje, że jeżeli już faktycznie SE miałby coś z serii FFXIII wypuścić na X360, to była by to gra stricte on-line, ze względu na XB Live.

A może SE zrobi coś na PCty? :D (o tym już nawet nikt nie wspomina). Oczywiście nie chodzi o kolejnego mmorpg, tylko "normalną" grę.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

A może SE zrobi coś na PCty? :D (o tym już nawet nikt nie wspomina). Oczywiście nie chodzi o kolejnego mmorpg, tylko "normalną" grę.
Po niezbyt opłacalnym przedsięwzięciu o nazwie FFVII i FFVIII PC śmiem wątpić :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”