Mamy i Chocobo (FF 8)

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Mamy i Chocobo (FF 8)

Post autor: Sephiria »

Pierwotnie ten upgrade miał być większy i dużo wcześniej, ale niestety jak się spodziewałam wyniknęło trochę spraw, w związku z czym na stronę wędruje tylko jeden materiał i nieco później niż zakładałam. Brakowało mi porządnie opisanego Chicobo Card Quest w Card Questach, dlatego posiedziałam nad tym trochę i zrobiłam stosowny opis, wraz z odpowiednio oznaczonymi screenami. Teraz nie tylko zdobycie karty Chicobo będzie prostsze, ale też samo łapanie Chocobo w lasach powinno być łatwiejsze. Niedługo (nie powiem dokładnie kiedy, ale w granicach kilku dni) powinnam zamieścić ostatnie poprawki do FF 8 i częsciowo troche nowego materiału.

A teraz najważniejsza część tego newsa. Są z nami od początku, nie raz nie dawaliśmy im spać (płacząc z różnych powodów), były przy nas zawsze podczas choroby, nierzadko grymasiliśmy, sprawialiśmy im przykrość, czasem nawet się z nimi kłóciliśmy (niekiedy dość mocno), a one mimo to nas kochają... Tak moi mili - dziś przypada 26-ty maja, czyli DZIEŃ MATKI, o czym Krypta wszystkim zapominalskim przypomina. I pamiętajcie - nie liczy się sposób, a zamiar.

Ze swojej strony oraz wszystkich kolegów i koleżanek z redakcji, składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia: od pogody ducha i jak najmniejszej ilości trosk, po dobre zdrowie i mnóstwo miłości, której czasem nie umiemy im okazywać.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Sephiria, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ja to samo składam Tobie jako przyszłej mamie. Kurde, szacuneczek i respect.

Ps. Widzieliście reklame mcdonalda na Dzień Matki? Chyba już to pisałem tu, ale musze powtórzyć, ona jest świetna.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

taaa...dzien matki..a wczoraj starsza miala urodziny...uwielbiam koncowke maja
Sephiria pisze:składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia: od pogody ducha i jak najmniejszej ilości trosk, po dobre zdrowie i mnóstwo miłości, której czasem nie umiemy im okazywać.
a takze wiecej tolerancji w zyciu:)


licze,ze dzien dziecka tez zostanie wspomniany;P :wink:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

.a wczoraj starsza miala urodziny...uwielbiam koncowke maja
Moja 3 dni temu miała imieniny, więc wychodzimy prawie na to samo XD
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Green Phoenix

Post autor: Green Phoenix »

Wszystkiego NAJlepszego wszystkim MAMOM :-) :-) :-)
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Garnet pisze:taaa...dzien matki..a wczoraj starsza miala urodziny
Sephiria pisze:Moja 3 dni temu miała imieniny
A moja 8 dni temu urodziny _^_
Wszystkiego najlepszego mamy ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”