FFXIII: 10 nowych scanów

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

SoNiC pisze:nie maje jeszcze dokladnie fabuly opracowanej z gra jest gotowa w 0% a oni juz zaczynaja produkowac figurki
zapomnialam wczesniej to napisac,figurka ta nie jest (narazie?) na sprzedaz,byla pokazywana na e3 w celach promocyjnych
Go Go Yubari pisze:Mieszanka zwykłego jRPG z mmorpg? Jakoś wydaje mi się, że zbyt kombinują. Jakoś tego sobie nie moge wyobrazić.
hmm..maja byc elementy online.. ffxiii tez takowe moze miec...ja w online w ogole nie gram,wiec tym bardziej sie w tym nie orientujeXD

btw.co do versus...znowu mamy rodzine krolewska...ale za to ciekawy zamek...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

czyli dostaniemy na raz "zwykłego" JRPGa, action RPG i online RPG. schemat pasuje jak nic do tego co zrobili z FFVII. brakuje jeszcze tylko mordobicia, sim RPG i wyścigów z postaciami z FFXIII. ciekaw jestem, czy z kolejnymi częściami FF też tak będą kombinować.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Sogetsu pisze:brakuje jeszcze tylko mordobicia, sim RPG i wyścigów z postaciami z FFXIII.
SE zapowiedzialo,ze mozemy sie czegos jeszcze spodziewac (na e3) nio i czekamy na to Haeresis,wiec nie boj sie,nic straconego:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
_Dejwid_

Post autor: _Dejwid_ »

Sogetsu pisze:czyli dostaniemy na raz "zwykłego" JRPGa, action RPG i online RPG. schemat pasuje jak nic do tego co zrobili z FFVII. brakuje jeszcze tylko mordobicia, sim RPG i wyścigów z postaciami z FFXIII. ciekaw jestem, czy z kolejnymi częściami FF też tak będą kombinować.
Według mnie takie "kombinacje" sa zupełnie normalne, bo SE robi poniekąd naturalną kontynuacje dla takich tytułow jak: FFXI czy FF:DoC... A, ze tematyka beda zachaczac o FFXIII to juz zwykły ruch marketingowy (najwyrazniej wiele sobie obiecuja po tym tytule). Trzeba sie pogodzic z tym, iz pierwiastek ekonomiczny ma coraz wieksze znaczenie...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”