FFXII: Data premiery w Europie...

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

FFXII: Data premiery w Europie...

Post autor: Garnet »

Niestety nie mam dobrych wiadomości -_-

Jak na początku SE podawało, premiera europejska miała być "zaraz" za premierą amerykańską...niestety fakty okazały się inne :roll:

Premiera europejska będzie miała miejsce....w pierwszym kwartale 2007r.

W sumie można powiedzieć - jak na SE przystało -_-
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

tak właściwie to tak myslałem że się stanie... ale heh, nawet nadzieje juz prysły ;] zostaje czekac :D
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Do Gwiazdki 2007 powinni sie wyrobić :lol:
W sumie można się już przyzwyczaić,że SE nas olewa, jednak tak długi czas oczekiwania jest dla mnie niezrozumiały O_o
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3728
Na ultimie jeszcze nie zmienili............... Boshhh ja wiedzialem , ze tak bedzie ale dlaczego az tak dlugo trzeba czekac!!!!!!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

mi pasuje tak kolo wakacji czerwiec/lipiec 2007, nie musza sie spieszyc :D wazne zeby bylo dobrze zronione :)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

I dobrze, im pozniej tym lepiej. Ważne zeby KH2 nie przekładali. Pieprzyć FFXII :lol:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Maju
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pt 06 maja, 2005 18:18
Lokalizacja:

Post autor: Maju »

Fajnie, prawie rok po premierze w japoni... :/ Do tego czasu juz pewnie FFXIII zrobią w Japonii.
Chyba kpiny...

PS: Chociaż i tak nie jest źle gdyby np porównać ze sprawdzaniem matur w Polsce przez 2 miechy :p
"...And if you look at your reflection,
Is it all you want it to be?
What if you could look right through the cracks,
Would you find yourself... find yourself afraid to see?"
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

heh..niech juz chociaz dodadza,tak jak w 10 jakies bonusy...nie mowiac o tym,ze za ten czas zdazyliby zrobic wersje z niemieckimi,wloskimi,francuskimi(a nawet polskimiXD)glosami..a nie tylko wrzucic tlumaczenia w tych jezykach na dole ekranu...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Izrail pisze:I dobrze, im pozniej tym lepiej. Ważne zeby KH2 nie przekładali. Pieprzyć FFXII
No własnie, podobnie myśle, przy czym ultima uważa ze 10 dni do premiery, ciekawe czy ma rację.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Późno.... łudziłem się, że zagram jeszcze w tym roku. Ale, jak Garnet pisała, miejmy nadzieje na jakieś bonusy. I absolutnie żadnej polskiej wersji językowej!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Jaco pisze:I absolutnie żadnej polskiej wersji językowej!
"Oh Popiółko kocham cię!" (Oh Ashe, I love You)
- "I ja kocham ciebie wozie terenowy" (And I love you too Vaan)

:lol:

Kwazi - no co ty chcesz od wersji polskiej? Przeciez ten dialog jest TAKI piękny i rhhomantyczny :lol:

Spokojnie, polska wersja nam nie grozi, bo póki co Japończycy polskim jeszcze ażtak się nie interesują jak Koreańczycy. W Południowej Korei przetłumaczono naszą narodową epopeę (Pana Tadeusza dla przypomnienia - maturzyści pewnie wiedzą :D) i książka schodzi jak ciepłe bułeczki. Prędzej będzie wersja niemiecka, bo Japończycy kochają niemiecki język (czyżby pozostałość po przynależności do państw Osi?), zaryzykowałabym francuski (bo sporo krajów tym językiem też się posługuje) oraz rosyjski.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
dymZ

FF

Post autor: dymZ »

KH2 wymiata ;)Tylko póki co zabrałem się za pierwszą część, żeby nic nie stracić, intro w Kingdom Hearts 2 miażdży
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Sephiria pisze:W Południowej Korei przetłumaczono naszą narodową epopeę (Pana Tadeusza dla przypomnienia - maturzyści pewnie wiedzą :D ) i książka schodzi jak ciepłe bułeczki.
Niedługo bedzie anime - "Przygody pana Tadeusza" <zgon>
KH2 wymiata ;)Tylko póki co zabrałem się za pierwszą część, żeby nic nie stracić, intro w Kingdom Hearts 2 miażdży
Ja mam KH i za nic nie chce mi się tego przechodzić. Może dlatego, ze mam wiele innych /cough ciekawszych cough/ gier do przejscia. Może kiedyś.

Co do FFXII. Mnie to tam rybka. Przynajmniej nie bedę miała 7 gier do przejścia naraz.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Jaco pisze:I absolutnie żadnej polskiej wersji językowej!
Dla mnie mogly by byc polski napisy, a co! nie ucze sie angielskiego w szkole(tylko tego cholernego szwabskiego :evil: ), wiec mam z nim troche problemow, tzn. co 4 slowko musze patrzec do slownika :) .
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

To dla ciebie wersja po niemiecku! :P
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”