FFXII: Data premiery w Europie...

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
harry1232
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: pt 07 lip, 2006 20:34
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: harry1232 »

Oto co udało mi się znaleść na stronie onet.pl (15-01-2007) :
Final Fantasy XII w Europie od 23 lutego

Fani sagi Final Fantasy, wyczekujący niecierpliwie na Final Fantasy XII ucieszą się na wieść o oficjalnej dacie premiery europejskiej wersji.
Tytuł, według najnowszych informacji pochodzących od Square Enix, pojawi się na rynku dokładnie 23 lutego.

Z pewnością jest na co czekać, bo gra, która na innych rynkach ukazała się jakiś czas temu, zbiera bardzo wysokie noty mediów, a jej średnia ocen to aż 92.5%.
"Moja żeycie to ta krótka chwila, kiedy mogę grać i zatrzymać czas. To co czuje w niej to moja siła ona we mnie jest już od wielu lat (...) "
Sofa "Moje życie to..."
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Z pewnością jest na co czekać, bo gra, która na innych rynkach ukazała się jakiś czas temu, zbiera bardzo wysokie noty mediów, a jej średnia ocen to aż 92.5%.
Noty powszechnie uważane za zawyżone.
harry1232 pisze:Tytuł, według najnowszych informacji pochodzących od Square Enix, pojawi się na rynku dokładnie 23 lutego.
Uwierzę, jak zobaczę - S-E już nie raz na krótko przed odwlekało terminy oficjalnych premier.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Eee kto by tam czekał na nowego finala, to taka sama gra jak kazda inna.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

ja czekam na Rogue Galaxy. a FFXII? pewnie i tak kupię w platynie. najpierw muszę dziesiątki przejść.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

W mordę... Już czekam, fundusze odłożone, a tu taki zonk -_-" Niestety, Japończycy pewnie znowu zapomnieli o Europie i potem nie mogli sobie przypomnieć co to za sieć sklepów :/ W każdym razie mam nadzieję, że będą w tej wersji jakieś bonusy tak jak w naszej X International, bo to IMO nawet bez tego (samo opóźnienie) to już skandal. I absolutnie - polskiej wersji mówimy NIE!
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Polska wesja aaaaaaaaaaa <ucieka> . Mam zapytanie czy data premiery w Europie oznacza , że tego dnia FFXII będzie również dostępna w naszych polskich sklepach ?? Coś nie wydaje mi się .
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Sogetsu pisze:a FFXII? pewnie i tak kupię w platynie
ja też sobie poczekam do platyny... oryginał za grosze- lepsze to niż przepłacona gierka :P Polskiej wersji też mówię nie, ale jak nie będzie innej opcji to dam sobie jakoś radę.
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nie wierzę że powstanie polska wersja. Nie opłaca się po prostu w kraju gdzie większość osób kupi pirata. A i tak kupię zaraz po premierze, chociaż raz w skali całej serii ^^"
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Polska wersja rzeczywiście to nierealne... ale w sumie ja bym się nie obraził za wybór english/polish w menu. Bo napewno są tacy, co sądzą, że FF jest do bani, bo nie kapują fabuły przez bariere językową. A tak przynajmniej by im się to może spodobało i by się nawrócili... A tak wogóle to jak wg was brzmiałoby po polskiemu swojskie "kweh"?:P
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”