FFXIII: Pierwsze scany i...jeszcze jedno FF XIII??

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Go Go Yubari pisze:Mam nadzieję, ze to bedzie ciągła opowieść w kilku czesciach i nie potraktowana jak X-2.
ja bym raczej stawiał na historie dziejące się równolege, albo nawet jakieś alternatywne światy czy opowieści.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Robal pisze:po kolorowej dziesiątce chcialbym zeby kolejny fajnal był mroczny,
od tego sa inne rpg-tak...tak mam na mysli SH:] /nie beda podnosic granicy wiekowej ff,bo nie wyjdzie im to na dobre/
Robal pisze:osadzony np. w średniowieczu gdzie nie ma zaawansowanych technologii.
w sumie to 12 to takie pseudo-sredniowiecze
Sogetsu pisze:ja bym raczej stawiał na historie dziejące się równolege, albo nawet jakieś alternatywne światy czy opowieści.
maja to byc calkiem inne historie,z innymi bohaterami,dziejace sie w innym kraju etc ... ale musi byc jakis punkt zaczepny-tutaj tworcy mowia o krysztalach..w koncu fabula crystallis...bynajmniej tyle narazie wiadomo
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

12 niby na pierwszy rzut oka wyglada jak sredniowiecze, ale szybko robi sie z tego taki Star Wars.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gokulo pisze:12 niby na pierwszy rzut oka wyglada jak sredniowiecze, ale szybko robi sie z tego taki Star Wars.
Zagraj najpierw, a potem pogadamy -__-;
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Gokulo pisze:ale szybko robi sie z tego taki Star Wars.
Widzę, że nie tylko ja mam takie odczucia. Wystarczy przejrzeć trailery z gameplaya, np walka z Zargabasem, by to potwierdzić.
Ostatnio zmieniony pn 15 maja, 2006 21:03 przez Sephiria, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Go Go Yubari pisze:Gokulo napisał/a:
12 niby na pierwszy rzut oka wyglada jak sredniowiecze, ale szybko robi sie z tego taki Star Wars.

Zagraj najpierw, a potem pogadamy -__-;
Jeżeli dobrze się orientuję, to Gokulo już w FFXII grał ;)
Garnet pisze:maja to byc calkiem inne historie,z innymi bohaterami,dziejace sie w innym kraju etc ... ale musi byc jakis punkt zaczepny-tutaj tworcy mowia o krysztalach..w koncu fabula crystallis...bynajmniej tyle narazie wiadomo
W sumie to dobry znak- żadnego dopisywania kolejnych wątków i odgrzewanego kotleta, a w zamian za to garść powiązań, pewnie jakieś odniesienia i smaczki. Lepsze już równolegle dziejące się historie i kilka wspólnych motywów między poszczególnymi częściami FFIII, niż "New adventures of..." i pójście na łatwiznę :P
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ivy pisze:Jeżeli dobrze się orientuję, to Gokulo już w FFXII grał ;)
Pffft. Ale po japonsku, a to się nie liczy pffft. No chyba, ze wcisną tam Hana Solo *____*
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”