FFXIII: Pierwsze scany i...jeszcze jedno FF XIII??

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

FFXIII: Pierwsze scany i...jeszcze jedno FF XIII??

Post autor: Garnet »

No i tak zaczyna się powolna promocja FF XIII :].
Ledwie pierwsze screeny i już mamy scany ^^ (wprawdzie narazie w nie w najlepszej jakości...)

FF XIII - 1
FF XIII &#8211; 2
FF Versus XIII...o ten pan zaczyna mi się podobać :]


Została jeszcze jedna sprawa...
1 maja 2006 SE zastrzegło sobie nazwę &#8222;Final Fantasy Haeresis XIII&#8221; (po łacinie &#8211; &#8222;herezja&#8221;).
Na dobrą sprawę, wcale nie musi to być gra...równie dobrze może to być manga, film etc...cóż, narazie nie ma żadnych oficjalnych wiadomości.

SE się rozkręca :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Garnet pisze:FF Versus XIII...o ten pan zaczyna mi się podobać :]
Pierwsze skojarzenie - Cloud o_O :lol:
Garnet pisze:SE się rozkręca :]
SE oszalało :D Robią niezłe zamieszanie wokół XIII od samego początku. Film..... oby nie. Niech robią gry :P Dobre gry.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Jaco pisze: Pierwsze skojarzenie - Cloud o_O
żartujesz, mi się zniczym nie kojarzy, z resztą cloud to głupi blondyn, anyway, prezentuje siwe wspaniale ^_^

[ Dodano: Czw 11 Maj, 2006 08:24 ]
gra, on to swoją drogą :lol: xD
glamorous vamp
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Boni pisze:cloud to głupi blondyn
na jakiej podstawie tak twierdzisz (argumenty proszę)?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Gorzej: scan nr trzy to połączenie Clouda z Lozem. -_-;
...Ale równie dobrze mogę napisać, że facet minimalnie kojarzy mi się z Albelem. :) Chociaż kogo to obchodzi na tym etapie produkcji/promocji. Jeszcze się okaże, że ma osobowość Zidane'a albo Wakki. :lol:

Anyway. Naprawdę zastanawia mnie, do którego FF oni zamierzają dojechać...
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Jaco pisze:Pierwsze skojarzenie - Cloud o_O
Lenneth pisze:Gorzej: scan nr trzy to połączenie Clouda z Lozem. -_-;
pierwsze skojarzenie:zack,ktory juz osiwial :lol:
nie rozumiem,jaki jest sens tworzenia 4 FFXIII zamiast FFXIII,XXIV,XXV i XXVI _^_""
Xanadan

Post autor: Xanadan »

Powtórka z X-2, sequel na to samo, prequel na komórkę (jak w FFVII z opowieściami o Turks-ach). Dla mnie to gość wygląda na Zacka z inną fryzurą, ale to tylko z tego so widać a widać nie wiele.

Co do Clouda to jest on jednym z moich ulubionych bohaterów FF, wiec czemu określenie "głupi blondyn"?
(sprostowanie- bohater dla jednych może być "fajny" dla innych... nie, więc po co odrazu nazywać głupim czy coś? Miałem na mysli to co potem napisał Sogatsu. Swoją drogą, Sog, widzę, że są inni którzy lubują FFVII!)
Co do SE, to zbyt wiele pieczeni stara sieupiec na jednym ogniu. Teraz to będzie komercyjne FF a nie FF jakie znamy z lat poprzednich.
Ostatnio zmieniony sob 13 maja, 2006 13:00 przez Xanadan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Lenneth pisze:Jeszcze się okaże, że ma osobowość Zidane'a albo Wakki. :lol:
przeciez lubisz wakke:]
Lenneth pisze:Naprawdę zastanawia mnie, do którego FF oni zamierzają dojechać...
life goes on..and on...
Coco pisze:nie rozumiem,jaki jest sens tworzenia 4 FFXIII zamiast FFXIII,XXIV,XXV i XXVI _^_""
jest jeden koncept..po co wymyslac cos calkiem nowego..niby maja byc calkiem inne historie, ale jednak calosc jakos musi sie laczyc...

ciekawe czy ta Herezja to bedzie film...pasowaloby do poprzedniej kompilacji ff7-_-
Xanadan pisze:Co do Clouda to jest on jednym z moich ulubionych bohaterów FF, wiec czemu określenie "głupi blondyn"?
bo dla kogos nie jest jednym z ulubionych bohaterow i ma inne zdanie?
Xanadan pisze:Teraz to będzie komercyjne FF
jakby jeszcze takie nie bylo:] ... (jakby sie przyczepic to juz pierwsze ff bylo komercyjne,bo powstalo,aby ratowac firme z opresji finansowychXD)
a takie 'pod publiczke' to wiadomo ffx-2 ma 1 miejsce murowane...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Sogetsu pisze: na jakiej podstawie tak twierdzisz (argumenty proszę)?
Jest po prostu nijaki. Przez cały okres gry praktycznie polega na innyxch, nie ma swojego zdania właściwie, cierpi na problemy które w znacznym stopniu zostały wytworzone przez niego samego, a podstawą ku temu jest jego dziwaczna neutralność... w ogóle to Squall i Cloud zgrywają ważniaków którymi nie są :lol: Troche skromności proszę XD No, i nie mówcie że "whatever" to skromność ;D

Fei to zupełnie inna bajka, to kolo z zasadami i z jadnakimi problemami, ale wynikają one z o wiele głębszych przyczyn... Taki Squall, niby racjonalista, a emocje nad nim górują sprawiając że "boi się utracić ziomka bla bla" Doprawdy, same skrajności :lol: Anyway lubię poszczególne części ff, bo na szczęście jest coś więcej niż główny bohater XD

Garnie, dziękuję za wsparcie duchowo-mentalno-psychiczne. :*

[ Dodano: Pią 12 Maj, 2006 08:09 ]
Jeżeli komuś nie odpowiadają moje płytkie uzasadnienia to proszę iść do Sephi, przekażę jej instrukcje sejmikowe no i ona poda takie argumenty że wam odechce się rozmawiać ;] <choć nota bene sama moze miec inne zdanie niz te zaprezentowane w instrukcji>

Dość, idę niemiecki zdawać :sad: :(
glamorous vamp
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Garnet pisze:bo dla kogos nie jest jednym z ulubionych bohaterow i ma inne zdanie?
to wcale nie znaczy, że jest się od razu uprawnionym do tego, że by nazywać kogoś głupim. naprawdę wkurza mnie takie podejście - "FFVII to gówno bo tego nie lubię". a wystarczy przecież powiedzieć "FFVII mi się nie podoba" lub "FFVII nie jest w moim guście" i wszystko byłoby wporządku - ktoś wyraził swoje zdanie bez obrażania innych. takie "Cloud jest g(ł)upi" nie jest na wysokim poziomie...
Boni pisze:Przez cały okres gry praktycznie polega na innyxch
a przed całym czasem gry? a w całym czasie gry to nie inni polegają na nim? to nie Avalanche wynajęło go do swoich misji? to nie Aeris poprosiła go o ochronę? to nie Cloud poszedł ratować Tifę z rąk Don Corneo? to nie Cloud szefował podczas przekradania się w budynku Shinry? to nie on został walczyć z Rufusem? to nie on ochraniał drużynę podczas ucieczki z Midgar? to nie on decydował o wsparciu dla Fort Condor? to nie on uratował Priscillę? to nie on miał się przedostać do Junon jako pierwszy? i tak jeszcze mógłbym do samego końca gry wymieniać.

oczywiście nie jest tak, że Cloud to superbohater i nie potrzebuje innych. zarówno przed czasem gry, jak i w trakcie potrzebował pomocy przyjaciół ale też sam ją dawał.
Boni pisze:nie ma swojego zdania
omg_-_
- sam zdecydował o wstąpieniu do oddziałów Shinry
- gdyby nie miał własnego zdania to by Barret nie musiał kasy wybulić za jego usługi jako najemnika
- to Cloud podejmuje decyzje mające jakiś wpływ na przebieg gry (wszelkie decyzje typu pomoc dla Fort Condor, wlaka z Turkami, itp)
Boni pisze:cierpi na problemy które w znacznym stopniu zostały wytworzone przez niego samego
chodzi Ci o problemy z pamięcią czy z napromieniowaniem?
Boni pisze:a podstawą ku temu jest jego dziwaczna neutralność...
neutralność? na początku jest chłodnym skurczybykiem, ale z biegiem czasu jego postawa się zmienia.
Boni pisze:w ogóle to Squall i Cloud zgrywają ważniaków którymi nie są :lol: Troche skromności proszę XD No, i nie mówcie że "whatever" to skromność ;D
jak już mówiłem, jaki Cloud jest na początku i że się zmienia, Squall to zupełnie inna para kaloszy. a co do skromności, to nie zauważyłem, żeby obydwaj bohaterowie się z czegokolwiek pysznili. już bardziej Zidane'owi można brak skromności zarzucić.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Sogetsu pisze:to wcale nie znaczy, że jest się od razu uprawnionym do tego, że by nazywać kogoś głupim.
w sumie to mamy wolnosc slowa-mnie tez draznia niejedne wyowiedzi <ja cytowalam slowa Xanadana,ktory dziwil sie jak to mozna nazywac go 'glupim' skoro on jest jego jednym z ulubionych bohaterow...bo tak wyrwales z kontekstu moja wypowiedz>

jesli ktos ma zamiar kontynuowac ten watek to zapraszam do odpowiedniego dzialu,vide znienawidzony bohater czy tez temat o postaciach w dziale 7-9


eot
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

lol, daj spokój, przepraszam jeśli Ciebie ( i innych) uraziłem ^^" A na Twoje argumenty raczej trudno będzie mi coś znaleźć, tym bardziej że dawno już grałem heh ;) Anyway, wybacz ;)
glamorous vamp
Robal

Post autor: Robal »

Ogromnie sie ucieszylem na wieśc o FFXIII, jednak nie za bardzo odpowiada mi ten futurystyczny klimat, wolalbym klimat zblizony do FFIX lub FFT, po kolorowej dziesiątce chcialbym zeby kolejny fajnal był mroczny, osadzony np. w średniowieczu gdzie nie ma zaawansowanych technologii. Poza tym S-E troche pzesadza z serią, wiem ze FF jest komercyjne ale bez przesady zeby od razu 3 czesci FFXIII, jakies gry na komórki, "kontynuacje" FFVII, zdecydowanie za dużo tego jest.Obawiam sie ze w takim natłoku gry moga byc niedopracowane tak jak Dirge of Cerberus ponoć jest słaby.Wolalbym zeby skupili sie tylko na FFXIII , a pozniej mysleli o innych produkcjach.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

mmm sympatycznie 150 giga nowego Finala;] ciekawe jak to bedzie z save'ami. Wreszcie jakiś futurystyczny kilmat, juz mialem dość tego mieszańca z zabitą dechmi wsią.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Xanadan pisze:Powtórka z X-2
Przeciez nic nie wiesz?
Xanadan pisze:Co do Clouda to jest on jednym z moich ulubionych bohaterów FF, wiec czemu określenie "głupi blondyn"?
A po jaką cholerę o nim tutaj gadamy? I racja, jest TWOIM ulubionym bohaterem. Ja nie dość, ze mam go za idiotę, to jeszcze za opóźnionego w rozwoju.
Robal pisze:Ogromnie sie ucieszylem na wieśc o FFXIII, jednak nie za bardzo odpowiada mi ten futurystyczny klimat, wolalbym klimat zblizony do FFIX lub FFT, po kolorowej dziesiątce chcialbym zeby kolejny fajnal był mroczny, osadzony np. w średniowieczu gdzie nie ma zaawansowanych technologii.
W FF raczej tego już nie doswiadczysz... I dobrze IMO.
Robal pisze:Poza tym S-E troche pzesadza z serią, wiem ze FF jest komercyjne ale bez przesady zeby od razu 3 czesci FFXIII, jakies gry na komórki, "kontynuacje" FFVII, zdecydowanie za dużo tego jest.
To nie tyle kontynuacje, co seria w serii IMO. I jestem bardzo ciekawa i bardzo pozytywnie do tego nastawiona. Mam nadzieję, ze to bedzie ciągła opowieść w kilku czesciach i nie potraktowana jak X-2.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”