Ciche modernizacje

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Ciche modernizacje

Post autor: Sephiria »

Dawno nie było newsa o update'ach na Krypcie, więc chyba najwyższy czas coś na ten temat powiedzieć (i dać chociażby znać, że jeszcze żyjemy :D). Ze względu na to, że aktywność zawodowa zostawia mi mało czasu na działaność kryptową, to wszystkie modernizacje idą pakietowo i mają niewielki rozmiar, przez co pisanie dla każdej osobnej notki mija się z celem. Dzisiejszy news jest niejako podsumowaniem minionych niecałych dwóch miesięcy.

W ciągu ostatnich 50-ciu dni udało się:
- Uruchomić dział Final fantasy Mystic Quest i opracować połowę solucji
- Wrócić do FF 8 (który to już raz XD?) i przerobić niedopracowane elementy. Modernizacji poddane zostały GFy (poprawione spisy umiejętności GFów i wszystkie są opisane, co niejednej osobie ułatwi nieco życie) oraz Bestiariusz Szeregowców, który zawierał spore braki (niekompletne listy przedmiotów i ataków, poszerzenie list wystepowania potworów). Bestiary nie jest jeszcze w 100% ukończony, ale to kwestia najbliższych dni, bo materiał jest napisany i trzeba go tylko wgrać.

Jak dobrze pójdzie, to niedługo dokonam kolejnych poprawek, a także pojawi się kilka kompletnie nowych materiałów.

Póki co to tyle.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Dobra robota! Trzymajcie kurs, towarzyszko! :>
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Jestem z Ciebie dumny. :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Szczerze :D nie zauwazylem :P jestem na Krypcie tylko na forum i dla samego bycia :D ale brawa za ciężką pracę :wink:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”