SE: Skład na E3

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

SE: Skład na E3

Post autor: Garnet »

Square Enix podało listę gier, których można się spodziewać na tegorocznym E3.

Wśród gier znajduje się osiem tytułów spod szyldu Final Fantasy.
Niestety narazie cicho o PS3... (lista może jeszcze ulec zmianie).


I tak kolejno... (w nawiasach data wydania w USA)

PS2:
- Final Fantasy XII (jesień 2006): demo + trailer
- Dirge of Cerberus - Final Fantasy VII (lato 2006): demo + trailer
- Valkyrie Profile 2 - Silmeria (2006): demo + trailer
- Dawn of Mana/Seiken Densetsu IV (TBA): trailer

Konsole przenośne:
- Final Fantasy III (DS, 2006): demo + trailer
- Final Fantasy V Advance (GBA, 2006): trailer
- Final Fantasy VI Advance (GBA, 2006): trailer
- Valkyrie Profile - Lenneth (PSP, 2006): demo + trailer
- Children of Mana (DS, 2006): demo + trailer
- Dragon Quest Heroes: Rocket Slime (DS, 2006): demo + trailer

Online:
- Final Fantasy XI Treasures of Aht Urhgan (PS2, PC, X360, w sprzedaży): demo + trailer

Telefony komórkowe:
- Before Crisis - Final Fantasy VII (2006): demo + trailer
- Final Fantasy (2006): demo + trailer
- Brave Shot 2 (TBA): demo + trailer
- Megatouch Mobile Arcade (TBA): demo + trailer
- 3D Space Invaders (TBA): demo + trailer
- Chase H.Q. 3D (TBA): demo + trailer
- Elevator Action 3D (TBA): demo + trailer


Strona oficjalna


E3 będzie miało miejsce, jak zwykle w Los Angeles, w dniach od 10 do 12 maja.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Nie chce sie spierac ale obilo mi sie o uszy ze moga pojawic sie wstepne informacje na temat Final Fantasy XIII na PS3 (Podobno taki juz powstaje), narazie nie wiadomo czy to bedzie klasyczny jrpg czy mmorpg... Moze uslyszymy jakas plote :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

VaanFromRO pisze:Nie chce sie spierac
Z Garnet nie radzę.
VaanFromRO pisze:ale obilo mi sie o uszy ze moga pojawic sie wstepne informacje na temat Final Fantasy XIII na PS3 (Podobno taki juz powstaje)
Lol. Szczerze wątpię.
VaanFromRO pisze:narazie nie wiadomo czy to bedzie klasyczny jrpg czy mmorpg.
SE robi nowy mmorpg, ale nie FF. FFXI im starcza i go rozbudowują.
VaanFromRO pisze:Moze uslyszymy jakas plote
Nie może...prawie napewno.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Wybiera sie ktos na E3?
Jeśli tak,to bym sie dołaczył chetnie do niego.
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Garnet pisze:Niestety narazie cicho o PS3... (lista może jeszcze ulec zmianie).
No pewnie ze cicho :D przeciez jak narazie musza zainteresować ludzi FFXII, by skupili na nim jak najwiecej uwagi :P
Garnet pisze:Before Crisis - Final Fantasy VII (2006)
mam nadzieje ze bedzie dostępny na Serie 60
Garnet pisze:- Elevator Action 3D (TBA)
Takie tytuły to poprostu smiech na sali :P az dziw ze znajdą sie zapaleńcy którzy beda chcieli w to zagrać po latach tylko dla samej nazwy :D
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

A jednak! Serwis

Kod: Zaznacz cały

1up.com
podaje ze SE zaprezentuje FF13 na majowym E3! Jak serwis podaje gra jest prawie ukonczona, ale SE celowo unika plotek na jej temat ze wzgledu na promocje 12...
P.S. Nie komentujcie tego, bo sam nie wierze, ze "13" jest w tak zaawansowanej produkcji ;p

Z dodatkowych info: Square zdementowalo ta plote podajac do wiadomosci ze nie zamierzaja wydawac XIII (WTF?!) Potem sami dementuja ta wiadomosc (tak wiem sam sie w tym gubie) i podaja gre jako Exclusive na PS3 (czyli nie online)
Podobno Square zaklepalo juz tytuly od XIII - XV (Czyli na nowym soniaczu doczekamy sie 3 kolejnych Finali)
Z plot to tyle i Uwaga: TO SA TYLKO PLOTKI !!! Sprawa wyjasni sie na E3... Czekam :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

VaanFromRO pisze:P.S. Nie komentujcie tego, bo sam nie wierze, ze "13" jest w tak zaawansowanej produkcji ;p
Ledwo wydali XII, a wydają XIII? Bzdura. Najpierw musza kasę na FFXII zbić. Poza tym ja i tak obstawiam, ze zrobią remake i może właśnie to szykują... Zresztą Rydzyk ich tam wie.
VaanFromRO pisze:Square zdementowalo ta plote podajac do wiadomosci ze nie zamierzaja wydawac XIII (WTF?!) Potem sami dementuja ta wiadomosc (tak wiem sam sie w tym gubie) i podaja gre jako Exclusive na PS3 (czyli nie online)
No to przecież już pisałam. SE ma FF mmorpg i raczej nie zrobi kolejnego w najblizszym czasie. Teraz, gdy FF11 jest pod X360 i wyszedł nowy dodatek, SE zarobi kupe kasy.
VaanFromRO pisze:Podobno Square zaklepalo juz tytuly od XIII - XV
Wiadomo. Na każdą nowa PS wychodza 3 finale. 7/8/9 ; X/X-2/XII i tak dalej...
VaanFromRO pisze:TO SA TYLKO PLOTKI !!!
I to w dodatku smieszne. Zwłaszcza ta o FFXIII.
Kei

Post autor: Kei »

Amano w wywiadzie powiedzial, ze miedzy innymi pracuje nad FFXIII, ale ta 'praca' moze byc rownie dobrze wstepnym projektowaniem loga ;)
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Kei pisze:Amano w wywiadzie powiedzial, ze miedzy innymi pracuje nad FFXIII, ale ta 'praca' moze byc rownie dobrze wstepnym projektowaniem loga
Dokladnie :)

Pozatym prace nad Finalem XII ruszyly rowno z Finalem XI i widzicie jej efekt XII dopiuero w listopadzie in EU :p
P.S. Troche to dziwnie zabrzmi ale mam nadzieje, ze SquareEnix nie szykuje nic na start PS3 w Europie bo premiera nowej konsolki Sony i nowego Finala na PS2 sa w tym samym czasie (listopad 2006)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

VaanFromRO pisze:Nie chce sie spierac ale obilo mi sie o uszy ze moga pojawic sie wstepne informacje na temat Final Fantasy XIII na PS3 (Podobno taki juz powstaje), narazie nie wiadomo czy to bedzie klasyczny jrpg czy mmorpg... Moze uslyszymy jakas plote
nowych rzeczy dowiemy sie 8 maja
jak pisze na stronie oficjalnej
Square Enix will hold a preview event and reveal special product announcements during its press briefing on Monday, May 8.

tak wiec mozemy sie spodziewac ewentualnie krotkich info nt. Crisis Core, FF na PS3 (niekoniecznie musi to byc XIII ..rownie dobrze moze byc to remake ffVII lub calkiem cos innego....), nowy MMORPG na PS3 i PC oraz FF Crystal Chronicles na Revolution...

co do XIII to ja z kolei czytalam info,ze system ma byc podobny jak w XII :roll:
TomajS pisze:Wybiera sie ktos na E3?
Jeśli tak,to bym sie dołaczył chetnie do niego.
jak zafundujesz bilet,to bardzo chetnie dolacze :)
VaanFromRO pisze:Jak serwis podaje gra jest prawie ukonczona, ale SE celowo unika plotek na jej temat ze wzgledu na promocje 12...
P.S. Nie komentujcie tego, bo sam nie wierze, ze "13" jest w tak zaawansowanej produkcji ;p
dodajac do tego super wiarygodnosc 1UP:] nie neguje tego serwisu..tylko jakos data ich premiery AC jakos mnei do nich zrazilaXD
VaanFromRO pisze:?!) Potem sami dementuja ta wiadomosc (tak wiem sam sie w tym gubie) i podaja gre jako Exclusive na PS3 (czyli nie online)
a wszystko dzialo sie w okolicach 1 kwietnia
oficjalna wypowiedz jednego z menadzerow
"While there have been numerous rumors about Final Fantasy XIII, Square Enix has never released any information about the title. The recent online article stating that the title will be exclusive for PlayStation 3 and shown at E3 is not based on any official information obtained by us. I hope readers will remember April Fool's day is tomorrow and many Print and Online outlets pull pranks ever year, before they get their hopes crushed by a joke."
VaanFromRO pisze:idzicie jej efekt XII dopiuero w listopadzie in EU
a skad ta pewnosc,ze w listopadzie?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Kei

Post autor: Kei »

Garnet pisze:co do XIII to ja z kolei czytalam info,ze system ma byc podobny jak w XII
hehe a ja czytalem, ze system z XII prawdopodobnie zastosuja w remake FFVII :roll:
TomajS pisze:Wybiera sie ktos na E3?
W mom przypadku E3 jest nieco za drogie :( ale GC w Lipsku prawdopodobnie odwiedze... Tam ktos sie wybiera?
Garnet pisze:a skad ta pewnosc,ze w listopadzie?
Przeciez Listopad to niby Amerykanska data premiery, right?
Kei

Post autor: Kei »

CyberFox pisze: A my ameryka , right?
Slyszalem, ze mielismy byc druga Japonia, no ale ameryka tez moze byc ;)
CyberFox pisze: jak się upewnisz to pisz :) w przeciwnym razem znowu X osób będzie wałkować plotki :roll:
Wiesz... ogolne spekulacje na temat powstajacego remake FFVII sa plotkami samymi w sobie, bo w koncu nadal nie jest nic oficjalnie potwierdzone. A ta informacja jest z jakiegos wywiadu 'z kims tam'.
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Garnet pisze:co do XIII to ja z kolei czytalam info,ze system ma byc podobny jak w XII :roll:
Podobno ten system ma juz zostac na stale ;]
Garnet pisze:a wszystko dzialo sie w okolicach 1 kwietnia
oficjalna wypowiedz jednego z menadzerow
"While there have been numerous rumors about Final Fantasy XIII, Square Enix has never released any information about the title. The recent online article stating that the title will be exclusive for PlayStation 3 and shown at E3 is not based on any official information obtained by us. I hope readers will remember April Fool's day is tomorrow and many Print and Online outlets pull pranks ever year, before they get their hopes crushed by a joke."
Po Finalu VIII w kwietniowym numerze jakiegos pisma (nie pamietam juz jakiego) ukazaly sie ploty na temat IX. Plota oczywiscie byla zartem ale czesc z tych info znalazla swoje potwierdzenie w prawdziwym Finalu 9 wiec kto wie ;]
Garnet pisze:a skad ta pewnosc,ze w listopadzie?
Chodzi ci o premiere Finala czy konsolki? Bo z tego co wszystkie serwisy bebnia to premiery moga byc prawda (w Europie - Nie w Polsce)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

VaanFromRO pisze:Po Finalu VIII w kwietniowym numerze jakiegos pisma (nie pamietam juz jakiego) ukazaly sie ploty na temat IX. Plota oczywiscie byla zartem ale czesc z tych info znalazla swoje potwierdzenie w prawdziwym Finalu 9 wiec kto wie ;]
no tak,ale jakby na to spojrzec, to co to za informacje byly podane,ze ma byc exclusive na ps3, ze w ogole bedzie xiii...co jak znamy se napewno wyjdzie...wiec w sumie i tak nic nie wiemy
VaanFromRO pisze:Chodzi ci o premiere Finala czy konsolki?
spojrz jaki fragment Twojej wypowiedzi zacytowalam
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Sorka moj blad :p Zle sie wypowiedzialem, chodzilo mi o to, ze prace nad produkcja Final Fantasy XI i Final Fantasy XII rozpoczeto mniej wiecej w tym samym czasie, a jednak SE "przetrzymalo" XII do kwietnia 06(jap), a my gre otrzymamy dopiero w listopadzie(eu). Roznica miedzy premiera XI a XII jest spora :grin: Kto wie moze na premiere "kolejnego" Finala (niekoniecznie XIII) przyjdzie nam poczekac nawet rok pomimo, ze jest podobno na "ukonczeniu" :P
Jez tak zmeczony jestem ze pisac juz nie moge :oops:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”