AC: Latem w Polsce :]

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Freak

Post autor: Freak »

nie prawda, bo kupe kasy i jeszcze troche, a ze to w Polsce to kupe kasy, jeszcze troche i odrobine wiecej ^^
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

...I właśnie dlatego nie rzucę się kupować w dniu premiery, tylko trochę poczekam, aż stanieje.
Awatar użytkownika
squcloud
Kupo!
Kupo!
Posty: 117
Rejestracja: ndz 09 paź, 2005 16:48
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: squcloud »

Sephir pisze:Jak to, fan FF7 bez oryginalnego Advent Children?
Normalnie. Nie kupie tego shitu. I co? nie jestem fanem finala? Ten shit na Dvd nie swiadczy o tym czy ktos jest fanem finala.
Whadya think you're doing?
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Sephir pisze: Ha, pewnie będzie kosztowało kupę kasy =_=.
jeśli 69zł to dużo za AC, to nie wiem XD

btw. ten kto uważa że tak, moze poprostu sobie urkaść ;] go on its yours.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Markfrompoland pisze:A wie ktoś, czy będą w kinach puszczać?
przypatrzmy sie temu blizej:] AC mozna juz bylo sciagnac kilka dni przed premiera...do kin pl chodzi coraz mniej ludzi,bo wola sobie film zobaczyc na kompie (chodze na filmy azjatyckie i widze jaka jest frekwencja..a ac to tez przeciez bedzie japonskie badziewie)...AC warto jednak ogladac wiedzac,z czym to sie je...
podsumowujac...w takim kraju jak PL-nie ma duzego prawdopodobienstwa,ze grac beda:]
Devastator pisze:mogę się coś więcej dowiedzieć na ten temat?
moge tylko tyle powiedziec,ze IF1 mozna juz kupic na dvd,a 2 i 3 niebawem:)

Lenneth pisze:I właśnie dlatego nie rzucę się kupować w dniu premiery, tylko trochę poczekam, aż stanieje.
ja jesli juz,to tez tak zrobie (allegro tez pomocna dlonia;))
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Spewak, rozbroiles mnie swoim postem po prostu... :lol: A chcialAm zauwazyc, ze jestem dziewczyna... ;) ale mniejsza. Ale qrde... co to za roznica czy sie ogladalo 1 czy 10? wazne, ze sie w ogole ogladalo... Dojo ogladal wlasnie cos ok 7 jak mi mowil... inna sprawa - w sumie, jak ja bym cos tak bardzo kochala, ze jej to bym nie sciagala z neta albo cos... tylko czekala do premiery... ale coz -bywa... :P
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Garnet pisze:w takim kraju jak PL-nie ma duzego prawdopodobienstwa,ze grac beda:]
No ale przecież wypuścili ten (s)hit FF:TSW to czemu tego nie mają?
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Od FF:TSW więcej oczekiwano. Przełomowa grafika, realistyczne modele postaci itd... niestety był to jedyny plus :/ AC nie jest tak rozpowszechnnione żeby puszczać je w kinach...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Markfrompoland pisze:No ale przecież wypuścili ten (s)hit FF:TSW to czemu tego nie mają?
podobno człowiek uczy sie na błedach
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Garnet pisze:
Markfrompoland pisze:No ale przecież wypuścili ten (s)hit FF:TSW to czemu tego nie mają?
podobno człowiek uczy sie na błedach
e tam FF:TSW był zbyt inteligentny i nie zrozumieliście :D jedyne czego ludzie spodziwali sie to bajery i migające światła :lol: Swoją drogą nie chciałbym aby FF:AC było puszczane w naszych kinach, wole zeby pseudo-znawcy tematu nie wiedzieli o jego istnienu XD
Awatar użytkownika
Adi
Kupo!
Kupo!
Posty: 22
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 15:56

Post autor: Adi »

Spewak pisze:Ja obejrzalem raz i mam dosc na dlugo:P Moze zabrzmi to jak bluznierstwo ale widywalem juz duzo leprze filmy:) A co do podziwiania to ja nawet Kermiego podziwiam za to ze obejrzal to az 4 razy
Ja obejrzałem to 8 razy 8)
&#12471;&#12515;&#12540;&#12510;&#12531;&#12461;&#12531;&#12464;
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Adi pisze:Ja obejrzałem to 8 razy
No wielkie osiągnięcie zobaczyć jakiś film 8 razy... :roll: Jeżeli przechwałki są jedynym twoim zdaniem na ten temat, to go sobie odpuść.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

mi sie film podobal,to go obejrzalam 3,5 raza i na razie mi wystarczy ^^
fajnie ze wyjdzie u nas...tylko ciekawe,ile jeszcze razy sie zmieni _^_" pewnie w koncu dobrze bedzie jak wyjdzie we wrzesniu.... ._."
a szkoda,ze nie bedzie z polskim dubbingiem XDDD to by bylo...ciekawe :wink: :D
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

a szkoda,ze nie bedzie z polskim dubbingiem XDDD to by bylo...ciekawe
Coco - czym prędzej wypluj te słowa... -_-' FF AC z polskim dubbingiem to byłby murowany gniot, o zepsuciu przyjemności z oglądania i fatalności aktorów podkładających głos w takich produkcjach już nie wspominając.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ależ Sephi, jestem pewna, że obsada 'M jak Miłość' znakomicie by sobie poradziła z tym dubbingiem! Wystarczy obsadzić jednego Mroczka w roli Kadaja, drugiego jako Yazoo, Kamil na Sephirotha i Michał na Clouda, zaś Martę widzę jako Tifę....

XDDD

Tak już bardziej na poważnie, to mam nadzieję, że FFVII: AC nigdy nie wejdzie do naszych kin, zresztą nie ma na to ani cienia szansy, i dobrze. AC to u nas produkcja niszowa, skazana na artystyczną i finansową klapę. A taka klapa mogłaby sprawić, że następnym razem każdy dystrybutor dwa razy by pomyślał, zanim by puścił w kinach jakieś anime lub inny produkt z KKW. :roll:

Btw, sama obejrzałam film ze trzy razy, w nadziei, że w końcu coś więcej załapię bez żadnych napisów. Czego się nie robi dla języka. ^^
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”