FFXII: 'Finalomania' w Japonii, czyli FFXII na starcie :]

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

FFXII: 'Finalomania' w Japonii, czyli FFXII na starcie :]

Post autor: Garnet »

I tak oto 16 marca miała miejsce długo wyczekiwana premiera FFXII :]
*fanfary* <a nam pozostaje czekać do....hmm..:]>

Jak zwykle, Japończyki nie zawiedli i od rana tłumnie gromadzili się przed sklepami, aby zakupić egzemplarz gry XD.
Zapraszam do obejrzenia linków poniżej, gdzie można zobaczyć...przede wszystkim kolejki :D <ech..te Japońce;P>.

Premiera w Shibuya Tsutaya
Oblężenie...z Potionami w tle;P
Kolejki...kolejki...i Boko^^
Nic nowego, czyli kolejki ^^
Angela i jej Kissu;P
Angela i Nobuo popijający Potion XD <A tu jego reakcja :lol:>


Wraz z wyjściem gry pojawiło się także kilka nowych video&#8230;

Pre-Intro (przed screenem startowym) <b. fajne Prelude :)>
Link 1
Link 2

Intro (po naciśnięciu New Game)
Link 1
Link 2

Początkowa walka z bossem
Basch i Reks walczą z żolnierzami
Vaan i Rabanastre
Vaan, Balthier, Fran, Penelo walczą z potworami
Vaan, Penelo walczą z potworami na Giza Plains
Tutorial z Reksem i pierwszy boss
FMV &#8211; przemówienie Vayne&#8217;a przed ludem Dalmaski&#8230;ooo&#8230;Vayne wygląda świetnie ^^
FMV &#8211; Fran i Balthier na motocyklu
FMV &#8211; Fran, Balthier i Vaan uciekają przed żolnierzami
Jazda na Chocobo
Pogaduszka Bascha i Vosslera
Vaan zwiedzający latające miasto
Walka z Judge


Na necie pojawiła się także informacja, iż FFXII miałoby się ukazać w USA w Święto Dziękczynienia (listopad)....nieciekawa data...

I jeszcze odnośnie remake'u FFVII...
W Shibuya Tsutaya podczas premiery FFXII Y. Wada został zapytany o sprawę remake&#8217;u FFVII na PS3. Na pytanie odpowiedział uśmiechem oraz rzekł, iż taki remake może się ukazać, jeśli będzie &#8222;duże zapotrzebowanie&#8221;, jednocześnie oświadczając, iż jest to bardzo ciężka sprawa i firma obecnie rozważa wszelkie możliwości...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Oh zeby to w Polsce tak było :roll: eh marzenie, jest nawet ta Pani co ją tak machało na wszystkie strony jak grała. :) Jakbym tam był to bym zezłodziejował wszystko :D ulotki, pudełka, plakaty i inne badziewiarskie gadzety :D I pomyśleć że Japończycy już nie mają życia, przynajmniej na tydzień porobili sobie urlopy w pracy i odcieli się od rodziny, by móc w pełni cieszyć się gra :(

Posumowując vidła, to jedna wielka kopalnia spoilerów której nie będze oglądać :D
Garnet pisze:rzekł, iż taki remake może się ukazać, jeśli będzie &#8222;duże zapotrzebowanie&#8221;, jednocześnie oświadczając, iż jest to bardzo ciężka sprawa i firma obecnie rozważa wszelkie możliwości...
dobra, dobra ;] nie ma co ściemniać, jakby nie można było powiedzieć wprost że i tak zrobią remake ;]
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Angela i jej Kissu;P
Jak tak patrzę na Aki to tak wydaje mi się, że ma jakąś domieszkę Europejskiej lub Północno-Amerykańskiej krwi. Jej twarz nie ma (za pzreporoszeniem) czysto azjatyckich rysów.
Garnet pisze:<A tu jego reakcja :lol: >
Gdy patrze na to ujęcie, to... widzę mojego ojca!! :D Tylko go ostrzyć i zmienić kolor włosów na srerbny i wypisz wymaluj mój tato nalewający sobie wódeczki do śledzika :D

Prawdopodobnie już na starcie zeszły jakieś trzy miliony sztuk, co nie byłoby niczym dziwnym patrząc na to, jak kolejne odsłony pobijają rekordy sprzedaży w dniu premiery.

Opening obejrzałam i już się kompozytorowi dostanie za zmienienie Prelude - denerwują mnie te chóry, po prostu grają mi na nerwach i dopiero ciekawie się robi wraz z marszem Judges. Grafika niezła, ale jak widzę ujęcia Summonów to szlag mnie trafia, że wzięli jakieś (tu przeprosiny dla fanów Tatcticsów) shity zamiast Shivy, Bahamuta, czy Ifrita (tak ta trójka to moi ulubieńcy, podobnie Diablos).

Opening i Intro włąśnie sobie ściągam i jak skończe obejrze. Pozostałe filmiki później.

Panie Wada - ani się pan waż robić remake FF 7, bo zabije. Żadnego zmieniania fabuły w FF 7, jak to genialnie pan i S-E zrobiliście w przypadku Last Order. RĘCE PRECZ od FF 7.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Swietny efekt to ten ekran z New Game, gdzie leci poprostu filmik. Cos ala Xenosaga 2, tylko, ze tam byl rendering i bylo dosc wolne, a tutaj jest sam filmik, cos sie dzieje, a gra nic nie spowalani :) Wogole szok jak oni to zrobili, ze przy takim rozbudowaniu gra ciagle duzy poziom fps utrzymuje.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Kocham patrzeć na premiery w Japonii, mażąc że mógłbym sobie po prostu iść w dniu premiery do sklepu oblepionego gadżetami i najprościej w świecie(no może po lekkim czekaniu w kolejce "za finalem" xD) kupić grę!. A tak w ogóle to patrząc na te fotki ma ktoś przed oczami premierę X360? :D widać co japończycy naprawdę lubią :D
Sephiria pisze:Jej twarz nie ma (za pzreporoszeniem) czysto azjatyckich rysów.
żółta siła! :D o ile dobrze pamiętam jest w pół amerykanką i tam mieszkała dłuższy czas...
Devastator
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 16:29
Lokalizacja: Zanarkand
Kontakt:

Post autor: Devastator »

Ja nie oglądam więcej video bo za bardzo kcem tę grę i nie mogę wytrzymać...(no ale intro obejrzałem...)
enough
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Olek pisze:Kocham patrzeć na premiery w Japonii, mażąc że mógłbym sobie po prostu iść w dniu premiery do sklepu oblepionego gadżetami i najprościej w świecie(no może po lekkim czekaniu w kolejce "za finalem" xD) kupić grę!.
ano^^ w ogole to musi byc fajne uczucie,tyle osob ma podobna 'pasje' jak Ty XD w japonii,tak wiem to normalne..ale u nas to fajnie jak chocby inna osoba ma podobne zainteresowanie co ja:D a tam tłumy :lol:
Sephiria pisze:ak tak patrzę na Aki to tak wydaje mi się, że ma jakąś domieszkę Europejskiej lub Północno-Amerykańskiej krwi.
tak jak Olek pisał..a dokładniej
ojciec-japonczyk
matka-pół włoszka,pół amerykanka
urodzila sie w japoni,a wychowala na hawajach
Sephiria pisze:Gdy patrze na to ujęcie, to... widzę mojego ojca!! :D Tylko go ostrzyć i zmienić kolor włosów na srerbny i wypisz wymaluj mój tato nalewający sobie wódeczki do śledzika :D
:lol: btw.ten japonczyk na dole jest słodki^^
Sephiria pisze:Opening obejrzałam i już się kompozytorowi dostanie za zmienienie Prelude
ee tam;P mi sie podoba..patrzac na to z FFX to jest ładniutkie:]

btw.fmv sa swietne..realistyczne az do bolu:] no ale to fabula jest najwazniejsza..i oby nie bylo jak w przypadku ffx przerost formy nad trescia..z czym boryka sie ostatnio az za duzo gier
...a na necie juz pojawiaja sie wszelkie info,nawet juz ostatni boss..eee..chyba bede unikac od teraz pewnych for^^

http://www.gamespot.com/ps2/rpg/finalfa ... id=6146104 gamespot o ff12

a gry w USA jednak chyba mozna się spodziewac dopiero w listopadzie,a premiera europejska miałaby być "zaraz" po niej...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Maju
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pt 06 maja, 2005 18:18
Lokalizacja:

Post autor: Maju »

Filmików również nie oglądałem (po raz pierwszy chyba bo zawsze oglądam) bo stwierdziłem, że lepiej wiedzieć mniej i ocenić na trzeźwo gre dopiero jak będę ją miał. A z tym listopadem to wielka lipa :/ . Myślałem już, że będę miał w co grać w wakacje (moje pierwsze dłuższe :D ), a tu takie coś. Poza tym to ja bym się cieszył z remakeu FF VII. Pod warunkiem, że nie zmienili by fabuły, bo samo intro zaprezentowane wcześniej bardzo mi się spodobało :]
"...And if you look at your reflection,
Is it all you want it to be?
What if you could look right through the cracks,
Would you find yourself... find yourself afraid to see?"
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

ja tez nie ogladalem filmikow i nie obejrze :)
Garnet pisze:<A tu jego reakcja :lol: >
przeciez to "ziolowy mix" i jest naprawde az taki nie dobry?? ja tam z zreszta lubie rozne ziolka popijac :)
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Maju pisze:Filmików również nie oglądałem (po raz pierwszy chyba bo zawsze oglądam) bo stwierdziłem, że lepiej wiedzieć mniej i ocenić na trzeźwo gre dopiero jak będę ją miał. A z tym listopadem to wielka lipa . Myślałem już, że będę miał w co grać w wakacje (moje pierwsze dłuższe ), a tu takie coś. Poza tym to ja bym się cieszył z remakeu FF VII. Pod warunkiem, że nie zmienili by fabuły, bo samo intro zaprezentowane wcześniej bardzo mi się spodobało :]
Spod palców mi to wyjąłeś :wink:

Nie mam zamiaru szukać niczego o fabule i filmikach. Not yet :wink:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

ja obejrzałem intro, i ten filmik przed new game... do tego gameplay widziałem jak bohaterowie jakieś stwory zabijały... strasznie im to gładko szło, nie chcę kolejnego ff9 pod tym względem :?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Jesli chodzi ci o filmik gdzie Vaan Balfear, Fran i Basch zabijaja wilki to sie nie boj - to jest powrot do Rabanstare, ktore jest takim "poczatkowym" miastem i potwory wokol niego sa slabe - na tym poziome to i po jednym ciosie padaja. Ja to sie teraz mecze bo przechodze wielka lokacje gdzie masa potworow i mi sie phoenix downy konczyly :/ A potem dopadl mnie jakis potworek 30 poziomow wiecej ode mnie majacy i boom, troche denerwuje, ze takie mobki poumieszczali w zwyklych lokacjach :/
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

fajnie ^^ to mi sie podoba, przypomina mi się okres jak ff9 wydał mi się niemożebnie trudny :D (chodzi o wyjście z lindlub, nie miałem właściwie konkretnego levela i była masakra jednym słowem, o dziwo, było to w dziewiątej części właśnie)...

anyway skoro tak jest to spoko ^^
glamorous vamp
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

a co do potionow wypuszczonych na rynek z okazji FFXII, jak ktoś ma 80 dolców i kartę kredytową, to może sobie zamówić tutaj
Panelo

Post autor: Panelo »

heheh ja obiecywalam sobie ze jak tylko pojawia sie jakies FMV to nie bede ogladac zeby nie zepsuc sobie zabawy... oj jaka ja bylam glupia :p ale kiedy usyszalam ze premiera w listopadzie to sie troszke zalamalam i stwierdzilam ze nie wytrzymam :( e tam najwyzej i tak nie rozumiem co te japonce tam mowia hehehehe oby premiera byla szybciej albo chociaz rowno z amerykanska (czytaj jako złudne nadzieje :P)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”