FFXII: Scany, info etc :]

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

FFXII: Scany, info etc :]

Post autor: Garnet »

Ukazało się nowe gameplay video, pokazujące walkę z żolnierzami. W party są: Vaan, Fran, Balthier i Ashe (jako dodatkowa czwarta postać). Jak widać na filmiku żolnierze zostawiają pieniądze, co znaczy, iż po walkach z ludźmi możemy liczyć czasem na jakąś gotówkę :wink:.

Link 1
Link 2

----------------------------------

I nowe scany z Famitsu.
Scany pokazują wreszcie prawdziwego Cida XD. Jest on profesorem, zajmującym się Nethicite.
Oprócz tego pokazane są airshipy, moogle &#8211; Nono i Montblanc, Rabanastre.
Na 1 scanie są zachwalające recenzje FFXII, a na dalszych stronach wywiad z Sakimoto. Poniżej skrótowy jego opis&#8230;

- Podobnie jak w FFT Sakimoto próbował stworzyć muzykę z &#8222;duchem FF&#8221;, ostatecznie postawił jednak bardziej na swój styl
- Tradycyjnie jest &#8222;Prelude&#8221;
- Skomponował ok. 120-130 melodii
- Sakimoto próbował jak tylko mógł najlepiej ukazać w swojej muzyce kontrast pomiędzy, np. chodzeniem w &#8222;dungeonie&#8221;, a lataniem airshipem
- Scenki z gry, z czasem ulegały zmianom, Sakimoto także zmieniał swoje melodie, aby pasowały do wydarzeń
- W grze pojawia się znany nam kawałek z FFV &#8222;Battle OF Big Bridge&#8221;
- Duża część melodii skupia się wokół postaci Vaana
- Sakimoto osobiście najbardziej lubi Penelo i zawsze ją ma w swoim party :]

Scan 1
Scan 2 &#8211; El Cid
Scan 3 &#8211; Airshipy
Scan 4
Scan 5 &#8211; Wywiad
Scan 6
Scan 7 &#8211; Cid
Scan 8
Scan 9 &#8211; Rabanastre
Scan 10 - Mooglasy

---------------------------------------

Tymczasem w sieci krąży informacja odnośnie wyjścia gry poza Japonią. Miałaby się ona ukazać latem w USA, a w Europie pod koniec tego roku...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

ojej, ta gra jest tak rozbudowana jak żadna inna chyba >.< jedynie Xenogears może ją pokonać, ale i tak ukłon dla FFXII sie należy :P
glamorous vamp
Devastator
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 16:29
Lokalizacja: Zanarkand
Kontakt:

Post autor: Devastator »

Garnet pisze:Ukazało się nowe gameplay video, pokazujące walkę z żolnierzami.
Fajnie z tą forsą, ale już dużo jest tych trailerów i każdy ogląda się już z coraz mniejszą radochą...

Można już zamawiać FF12 :mrgreen:
enough
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

blah.... ciągnąć jap? nieciągnąć jap? nieee... poczekam :D gra będzie tego warta. Jednak jeśli będzie za dużo ładnych dziewczyn to pewnie następny final zostanie pojechany przez użytkowniczki tego forum za zbyt krótkie spudniczki, lub zupełny ich brak... ekhmm... :D
Sapphire

Post autor: Sapphire »

Napewno tak będzie co skreśla u mnie gre na starcie, co to playboy czy co, zero nagich postaci ma być !
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Olek pisze:blah.... ciągnąć jap? nieciągnąć jap? nieee... poczekam
:]
Olek pisze:a zbyt krótkie spudniczki
gdzieś chyba kiedyś była mowa o ubraniu AsheXD..jesli nawet dobrze pamietam to Koki (jak wiadomo osobnik płci męskiej :lol: ) narzekał na spodniczke Ashe;P
zero nagich postaci ma być !
no:]
<ale ja tam nie mam nic przeciwko nagiemu Krelianowi czy Albedo :lol: ....za to kocham serie Xeno..ze tak dobrze dba o płec piekna :lol: :lol: :p>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Jezu... System walki niczym w Summoner'ze... :/ Jaki bezsens... Tzn... Może i nie będzie tak źle, ale jak sobie pomyślę, ze żeby oderzyć będe musiała czekać "2 godziny" az się załaduje pasek to mnie skręca... :/ no ale cóż... zobaczymy co to będzie...
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Kermi, łącznie zmieniany 1 raz.
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Kermi pisze:aki bezsens... Tzn... Może i nie będzie tak źle, ale jak sobie pomyślę, ze żeby oderzyć będe musiała czekać "2 godziny" az się załaduje pasek to mnie skręca...
ratuje to chyba fakt, że masz combosy a także opcje przyspieszenia rozgrywki/...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Kermi pisze:Jezu... System walki niczym w Summoner'ze...
Właśnie super, bo bardzo miło Summonera wspominam z kompa - nie wiem jak to było na konsoli. A na Chain Attacks nie narzekajcie, bo tu jest możliwość wałków - wyprowadzasz atak dopóki trafiasz w odpowiednium czasie z kolejnym atakiem w kombinacji, a MP i HP regeneruje ci się Real time :D
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

a kto tu narzeka moja droga :] jednej Kermi coś się wymsknęło XD
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

No co... Ja tylko mówię to co myślę... nie sądzę, ze to jest totalnie głupie i beznadziejne, bo może byc nawet ciekawe... Ale... załamałam się, ze qrde... będę musiała czekać aż mi sie pasek ATB załaduje, zeby walnąć... Bo to ogranicza... :/
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”