FFXII: 'Trochę' nowości :]

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Boni pisze:dzis ją widziałem w sklepie...
no co ty!!! :shock: cholera jaki to zasob gazet jest w mojej Bialej Podaskiej :) jak sie kiedys pytalem to mi pani powiedziala ze juz jej nie ma...
Tyle, że takie klepanie zajmuje 10min.
no to 10 min sobie TV poogladasz lepsze to niz klepanie "X" i ogladanie po raz 10 tego samego. prawda??
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Boni pisze:czyli jednak zwykłe dvd? lol, ja juz w tym sie nie moge połapać Laughing
zwykłe-wtedy piszac w temacie o FF12, caly czas byly tylko plotki o dwuwarstwowej
pozstaje jednie sądzić,że mieli na myśli-maj 2007 :lol:

Boni pisze:dzis ją widziałem w sklepie...
najwidoczniej Ci sie pomylilo,Player station Plus zawiesil dzialanosc lata temu-sama dobrze wiem,gdyz mam ich WSZYSTKIE numery,a w ramach rekompensaty,za zaplacona prenumerate wyslali mi figurke Lary :lol:

Thompson pisze:Kto zajmie się sprowadzaniem Potionków z Japonii? n
podobno nie warto,smak jest podobno okropny-ale to wiadomo każdy ma inne 'kubki smakowe';P
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze:najwidoczniej Ci sie pomylilo,Player station Plus zawiesil dzialanosc lata temu-sama dobrze wiem,gdyz mam ich WSZYSTKIE numery,a w ramach rekompensaty,za zaplacona prenumerate wyslali mi figurke Lary
zajde przy najbliższej okazji do księgarni, jeśli sie okarze że nie miałem racji to okej, ale jeśli się okaże że ją miałem to biada wam :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Z tego co pamietam Player Station jakis czas temu sie reaktywowalo, ale czy jest nadal to nie jestem pewien, dawno w kiosku w strone tych czasopism nie patrzylem ^^;
Ja mialem pecha jak wyslalem zamowienie na numery archiwalne w tym miesiacu jak sie zawiesili kiedys... I ich nie dostalem :(
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Garnet pisze:najwidoczniej Ci sie pomylilo,Player station Plus zawiesil dzialanosc lata temu-sama dobrze wiem,gdyz mam ich WSZYSTKIE numery,a w ramach rekompensaty,za zaplacona prenumerate wyslali mi figurke Lary Laughing
troche racji Garnet Troche Boni najpierw Garnet
tak Player Station zawiesili i nieprudukowali
Boni:
tak player station bylo bo sam mam numery listopad i grudzien 2005 jakos w kiosku znalazlem. ale juz nie ma gdzie nie pojde i sie zapytam tam wszedzie mi odpowiadaja ze juz nie ma
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ok,zwracam honor jesli sie reaktywowali...gazet o grach nie kupuje juz od 'hoho' ;) jedynie przegladam czasem w empiku i jakos nigdy PS+ nie rzuciło mi sie w oczy
btw.fajnie jak wrócili,zawsze byli u mnie na 1 miejscu:]

a teraz koniec OT
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”