FFXII: 10 min. (!) trailer, scany, info etc;P

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

FFXII: 10 min. (!) trailer, scany, info etc;P

Post autor: Garnet »

Pora na wiadomości odnośnie FF XII :)

Przede wszystkim &#8211; 10 minutowy trailer!!! Minusem może być jego wielkość &#8211; 100 mb -_- <coś za coś&#8230;>.
Video składa się z dwóch części. W pierwszej połowie oglądamy Vaana biegającego po Rabanastre&#8230;OMG&#8230;to miasto jest ogromne o.O Ponad 100 NPC w tym jednym tylko 5 min. fragmencie! Buźki nad NPC oznaczają osoby, z którymi możemy porozmawiać.

W drugiej części oglądamy walkę z Bomb. Możemy się z bliska przyjrzeć mankamentom walki;P <BTW. Spójrzcie jakie obrażenia zadaje Balthier w porównaniu z Vaanem czy Fran XD>.

Zachęcam do obejrzenia :]

Link + screeny
Link 2

--------------------------------

Pojawił się także jeszcze jeden promocyjny trailer.
Pewien Japończyk był tak miły, że dał szansę reszcie świata, zobaczyć to video XD&#8230;tylko jakość nie jest najlepsza.
W tle przygrywa motyw przewodni "Symphonic Poem Hope" <IMHO o wiele lepszy od &#8222;Kiss Me GoodBye&#8221;>

Link 1
Link 2

Niektórzy mogą mieć problemy z odtworzeniem tego filmiku, poniżej zamieszczam linka do potrzebnego kodeka
Kodek

----------------------------------

Ukazała się już potwierdzona okładka gry.
Z tyłu można wyczytać, iż FF XII nie będzie działać z PS2 HDD.

Okładka

-----------------------------------

Na horyzoncie pojawiła się także nowa postać&#8211; Duke Ondoll.
Jest on władcą lewitującego miasta Bhujerba. Ma bardzo dobre stosunki z Imperium, ale z drugiej strony popiera też grupę rebeliantów.
Na necie krąży plotka, jakoby to on miał być "dwunastkowym" Cidem.

Na scanie pokazane są także nowe licencje.
Martial Arts: Czyli pięści w akcji
HP+100: Dostajemy dodatkowe 100 HP
Potion Knowledge 2: Podnosi efektywność leczenia podczas używania Potionów
Desperation Defense-UP: Kiedy HP jest na wyczerpaniu, siła naszej obrony idzie w górę

Scan

------------------------------

I reszta scanów, ale najpierw skrótowo przedstawię informacje w nich zawarte.

Poruszanie się po świecie

Chodzimy pieszo po mapie, ale nie będzie można latać airshipem (po prostu wybieramy lokacje na mapie, tak jak w FFX).
Gate Crystal są save&#8217;ami, używając Teleport Stones teleportujemy się między Gate Crystals.
W miastach spotykamy Mog House, w których możemy skorzystać z Mogxi (Moogle Taxi), aby się przemieścić w danym mieście (już po tym 10 min. trailerze widać jak ogromne jest Rabanastre).

Summony

Nawiązania do Zodiac Stones z FFT i Totema z FFTA,a co za tym idzie pożegnanie ze starymi znajomymi...
Do tej pory potwierdzone summony - Hashmalum, Velius, Queklain, Mateus, Altima, Adrammelech.
Podróżujemy po świecie w poszukiwaniu summonów, następnie walczymy z nimi, a po wygranej walce, jedna osoba zawiązuje pakt z bestią.
Przyzwanie bestii wymaga MP (gdy chodzimy MP nam się regeneruje).
Summony mają swoje własne LV.

License System i Gambit

License Board rozrasta się z czasem, jak dostajemy coraz więcej licencji.
Wszystko wymaga licencji od broni, ekwipunku, czarów, technik do gambitów (np. jest licencja powiększająca Gambit Slot o 1 miejsce).
Każde Gambit może być wykorzystane jak chcemy (np. Gambit z właściwością Cure - kiedy towarzysz ma ponizej 30 % HP, wtedy włączamy owy Gambit i kolega jest uleczony :], po prostu Gambit aktywuje się automatycznie).
Jak było wspomniane wyżej, możemy włączać i wyłączać dany Gambit w czasie walki.


No i same scany, a na nich min. Gramis (BTW. Nie sądzicie, że Gramis jest podobny do Christophera Lee ^_^), License Board, nowy summon - Mateus oraz mapa świata!

Odnośnie mapy
U góry po prawej &#8211; Archades
W środku, trochę na lewo &#8211; Rabanastre
Na prawo - Bhujerba

Kontynent na północy nosi nazwę &#8211; Valentia (fani Vagrant Story na pewno znają tą nazwę :]), na zachodzie znajduje się Ordalia (tym razem FFT się kłania), a na południu Jagd.


Scan 1
Scan 2
Scan 3
Scan 4
Scan 5
Scan 6


Scan 1
Scan 2
Scan 3 &#8211; Mapa Świata
Scan 4 - Mateus
Scan 5
Scan 6
Scan 7
Scan 8
Scan 9
Scan 10
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Devastator
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 16:29
Lokalizacja: Zanarkand
Kontakt:

Post autor: Devastator »

Garnet pisze:10 minutowy trailer!!! Minusem może być jego wielkość &#8211; 100 mb -_- <coś za coś&#8230;>.
Ee tam... Mi się to ściągnęło w 5 min, także nie jest tak źle.
Garnet pisze:W pierwszej połowie oglądamy Vaana biegającego po Rabanastre&#8230;OMG&#8230;to miasto jest ogromne o.O Ponad 100 NPC w tym jednym tylko 5 min.
Wielki przełom w porównaniu do poprzednich FF-ów.
Garnet pisze:W drugiej części oglądamy walkę z Bomb. Możemy się z bliska przyjrzeć mankamentom walki;P
Czysta teoria w praktyce:)
Garnet pisze:Zachęcam do obejrzenia :]
Ja też:)
Garnet pisze:Pojawił się także jeszcze jeden promocyjny trailer.
To chyba najlepszy jaki widziałem:)
Garnet pisze:Każde Gambit może być wykorzystane jak chcemy (np. Gambit z właściwością Cure - kiedy towarzysz ma ponizej 30 % HP, wtedy włączamy owy Gambit i kolega jest uleczony :], po prostu Gambit aktywuje się automatycznie).
Jest on pokazany na trailerze.



A nie mówiłem, że będzie, co czytac? :P :D
enough
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Garnet pisze:a co za tym idzie pożegnanie ze starymi znajomymi...
Do tej pory potwierdzone summony - Hashmalum, Velius, Queklain, Mateus, Altima, Adrammelech.
Z tego co pamietam Mateus juz byl. a sprawa z summonami wyglada bardzo dobze wiec czekamy.....
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Devastator pisze:Ee tam... Mi się to ściągnęło w 5 min, także nie jest tak źle.
a mi w 2 h
także jest źle:]

Kimahri8 pisze:Z tego co pamietam Mateus juz byl.
? na tych scanach pojawił sie ten summon po raz pierwszy
a jeśli chodzi o gre to byl tylko w wspomnianym ffta
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Garnet pisze:Pewien Japończyk był tak miły, że dał szansę reszcie świata, zobaczyć to video XD
obejżałem tylko to, hmm nic nowego :roll: trailera boję się oglądać, bo jeszcze zobaczę za dużo i popsuje sobie oczekiwanie :D
Garnet pisze:Okładka
Cóż O_o yyy oczywiście ładna :D ten nowy i zaskakujący wzór :P w sumie to chyba dobrze ze tego nie zmieniają i przynajmniej to pozostaje bez niespodzianek
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

czy trailer ten jest mocno spojlerujący?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Vaan pisze:obejżałem tylko to, hmm nic nowego
jak to;P "Hope" w calosci <ach te skrzypce^^> i nowe scenki:]
Boni pisze:w sumie to chyba dobrze ze tego nie zmieniają i przynajmniej to pozostaje bez niespodzianek
w usa pewnie bedzie art vaana z ashe <lub samego vaana> a u nas samo logo...

czy trailer ten jest mocno spojlerujący?
ten 10 min? imho-nie:] po prostu pokazane jest gameplay-chodzenie po miescie i walka
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Garnet pisze:w usa pewnie bedzie art vaana z ashe <lub samego vaana> a u nas samo logo...
a no rzeczywiście w usa to zawsze mają jakieś odchyły :D jakby nie mogli mieć jak wszyscy
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

A mi się podoba ta prostota na okładkach. Białe tło, napis i logo. Skromnie i elegancko. Nie trzeba mi Tidusów, Vaanów etc. na okładkach.
siN
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: wt 24 sty, 2006 23:35
Kontakt:

Post autor: siN »

W nowym CD-Action także jest trailer z FFXII, co prawda tylko 5 min 20s i zajmuje nieco ponad 30mb, prawdopodobne że większość z was już go dawno widziała, niemniej miło się ogląda :).
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Re: FFXII: 10 min. (!) trailer, scany, info etc;P

Post autor: Lenneth »

Garnet pisze:Video składa się z dwóch części. W pierwszej połowie oglądamy Vaana biegającego po Rabanastre&#8230;OMG&#8230;to miasto jest ogromne o.O Ponad 100 NPC w tym jednym tylko 5 min. fragmencie!
*opad szczęki* ...Reczywiście ogromne. Już widzę, jak się w nim gubię. O.o
Garnet pisze:nie będzie można latać airshipem (po prostu wybieramy lokacje na mapie, tak jak w FFX)
No tak. Pewnie przerazili się pikselozy. -_- Osobiście wolałabym nawet bylejaką mapkę i możliwość latania. System w FFX kompletnie nie przypadł mi do gustu.
Garnet pisze:Gate Crystal są save&#8217;ami, używając Teleport Stones teleportujemy się między Gate Crystals.
Teleportacja między sejwami? No, to już jest genialny patent. Ciekawa jestem tylko, czy te Teleport Stones będą kosztowały np. 1.000.000 Gil. :lol:
Garnet pisze:Do tej pory potwierdzone summony - Hashmalum, Velius, Queklain, Mateus, Altima, Adrammelech.
Że kto...? :x
Garnet pisze:gdy chodzimy MP nam się regeneruje
Kolejny świetny pomysł.

A jednak narobiłam sobie apetytu.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Mi przez koło 30 min się ściągneło... i właśnie obejrzałem ten 10 min. filmik z gameplay'em ..... *______* :!: Bardzo dużego apetytu sobie narobiłem :P. Walka fajnie wygląda - ciekawe jak to będzie sie w praktyce sprawdzać... Zobaczymy :D

Co do okładki: fajna bo nie przekombinowana :D Logo + białe tło to jest to (nawet się zrymowało :) ).
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

ja byłem napalony od samego beginingu toteż boję się że teraz w ogóle będę spalony :wink:

[ Dodano: Pią 03 Mar, 2006 ]
obejrzałem trailer, cóż, mam jedno zastrzeżenie, po raz kolejny nie została dopracowana kwestia poruszania sie po schodach :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Lenneth pisze:No tak. Pewnie przerazili się pikselozy. -_- Osobiście wolałabym nawet bylejaką mapkę i możliwość latania. System w FFX kompletnie nie przypadł mi do gustu.
owszem...to jest pewne,jakby to wygladalo statek z kancistymi krawedziami:)
Lenneth pisze:Że kto...?
tak jak napisane;Pstare sumony dostaly nieco inna role :] (o tym w nowym newsie,ktory bedzie zaniedlugo;) )

Boni pisze:po raz kolejny nie została dopracowana kwestia poruszania sie po schodach
<lol> :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”