FFXII: Gra czy film?

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

FFXII: Gra czy film?

Post autor: Garnet »

Pojawiły się nowe informacje odnośnie XII odsłony Final Fantasy.

Po ponad 3 latach pracy, FFXII jest wreszcie skończone w 100%!
W grze znajduje się 17 minutowy FMV...OMG...<chodzą pogłoski, jakoby miało to być intro dziejące sie 2 lata przed wydarzeniami z gry...>. Swoją drogą znowu pojawia się typowe pytanie w takich przypadkach - gra czy film?
Nie można omijać żadnych filmików <hehe...17 minutowe intro..cudnie XD>.
W porównaniu do FFX została zredukowana liczba Save Pointów.
Jeśli zginiemy pojawia się opcja - Continue <czyżby wreszcie jakiś 'trudny' FF?>
Będzie także nowa mini-gra.


A teraz najważniejsza wiadomość :D :D
Były Karty Pamięci, Potiony, Pady, PS2&#8230;pora na szpilki FFXII :D
Na rynek wchodzą 7 marca.



Na koniec mała notka o Dirge of Cerberus.
W ciągu pierwszego tygodnia sprzedaży gra upalasowała się na 1 miejscu, osiagając wynik 392 000 sprzedanych kopii.

BTW. Pisałam o tym na forum w temacie o DC, ale nie każdy może tam zerka.
Poniżej daję linka do singla "Redemption" Gackta. Jest zarówno samo "Redemption, jak i "Longing", które mi osobiście bardziej się spodobalo :wink:. Są też wersje instrumental. Polecam - szczególnie tym, którym "Kiss Me Good-Bye" niezbyt przypadło do gustu :].
Link
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Garnet pisze:pora na szpilki FFXII n
Tu są jakies karty do gry czy coś ?
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

17 minut? Uhuhu, kocham filmiki Dquare, kupię tą grę choćby dla tej wstawki :D Mam nadzieję że przewyższy tą z FF8 (mam na myśli outro), po prostu fajnie ^^

A te szpilki, hmm, szkoda że mój komputer sie wiesza ;p
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Vaan pisze:Tu są jakies karty do gry czy coś ?
nie,nie..po prostu mozesz to sobie przypiac na ubranie czy torbe czy co tam chcesz :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:Jeśli zginiemy pojawia się opcja - Continue <czyżby wreszcie jakiś 'trudny' FF?>
Trudny, albo nastawiony na elementy zręcznościowe- sie pożyje, sie zobaczy. Przydałby się Final, wymagający trochę wysiłku ;)
Garnet pisze:W grze znajduje się 17 minutowy FMV
Oby nie przerosty formy nad treścią. Jeśli się porywają na 17 minut, to muszą mieć coś ważnego do ukazania XD
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Garnet pisze:Jeśli zginiemy pojawia się opcja - Continue <czyżby wreszcie jakiś 'trudny' FF?>
Ivy pisze:Trudny, albo nastawiony na elementy zręcznościowe- sie pożyje, sie zobaczy. Przydałby się Final, wymagający trochę wysiłku
Dokładnie, może to będzie takie samo 'continue' jak po wstawkach zręcznościowych z FF8 , typu walka z żołnierzem na linie?
Mniej save pointów na pewno mnie cieszy, bo w FFX to już ocierało się o absurd - save pointy, które stały na każdym rogu i automatycznie leczyły drużynę. :/
Garnet pisze:Nie można omijać żadnych filmików
Jaka troska o graczy, żeby na pewno nie uronili niczego z fabuły. -_- Nieprzewijalne filmiki mogą być (bo pewnie będzie czym nacieszyć oczy), gorzej z cut scenes. Mam nadzieję, że /to/ już da się przewijać, jak w FFX-2.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Garnet pisze:Poniżej daję linka do singla "Redemption" Gackta.
Wreszcie sie ściągneło :D Jakoś wersja z wokalem mi się nie podoba, samo Instrumental jest nawet fajne, jako muzyczka grająca w tle podczas gdy gram w GW. :lol:
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Trudno sobye wyobrazic elementy zrecznosciowe jak juz sie gralo. To byl "klasyczny" sztywny rpg, no i na dodatek mamy wszystkie postacie na ekranie, nie wiem jakby to dzialalo.
Stawiam na trudnosc gry, czasami utrzymanie wszystkiego pod kontrola sprawialo problemy ^^; Kto wie jak to z wiekszymi bossami bedzie...
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Panelo

Post autor: Panelo »

Heh chcialam po raz kolejny wrócic do Kiss Me Good-Bye... :wink: wszyscy narzekacie a moim zdaniem ta piosenka świetnie wpisuje sie w część 12 bo w końcu cos w rodzaju Real Emotion pasowalo by tu jak kwiatek do kożucha a tak muzyka jest moze pompatyczna ale taka jest gra i zegnamy ja w wielkim stylu (mowa o FF na PS2) :grin: :D

Co do Redemption Gackta to powiem tylko jedno : Szał :D :D
Mam tylko nadzieje że to 17 minutowe FVM sie okaze sie 17 cutscenka bo tego nie przezyje :P
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Eee... Ja znam kilka gier z opcją "continue" które są proste XD Może chodzi o to, że jest ta opcja żeby np. przystąpić od razu do walki z bossem i nie przechodzić po raz n-ty przez jakieś głupie gadki... (co notabene może samo sugerować, że rozmów nie będzie można przewijać, ale wcale nie musi to być prawdą ;) )
glamorous vamp
matiz teh masta

Post autor: matiz teh masta »

Boni pisze:Eee... Ja znam kilka gier z opcją "continue" które są proste XD
a ja znam pare co do prostych nie należą a mają opcje 'continue' (np.Vagrant Story ;P)
Boni pisze:np. przystąpić od razu do walki z bossem i nie przechodzić po raz n-ty przez jakieś głupie gadki...
to byłoby całkiem dobre rozwiązanie :D
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

w MGS tez jest opcja 'continue'- ale czy ja wiem czy ona taka trudna ?? nawet na "hard" nie sprawila mi problemow
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

matiz teh masta pisze: a ja znam pare co do prostych nie należą a mają opcje 'continue' (np.Vagrant Story ;P)
Hm, ja nie pamiętam czy były continuły w VS... pewno temu że zawsze wszystkich niszczyłem :P Ależ ja skromny... XD

[ Dodano: Pon 06 Lut, 2006 ]
Kimahri8 pisze:w MGS tez jest opcja 'continue'- ale czy ja wiem czy ona taka trudna ?? nawet na "hard" nie sprawila mi problemow
e tam, nie każdy w mgs był dobry, a continue fajne jest jak snakiem sie chodzi i sie ginie, fajna muza jak game over napisują ^^
glamorous vamp
Devastator
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 16:29
Lokalizacja: Zanarkand
Kontakt:

Post autor: Devastator »

enough
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Heh Japończycy swojego finala dostaną już w marcu, a nas oczywiście obowiązuje jak zwykle minimum 10 miesięczny czas oczekiwania na wersje Europejską :roll: No chyba ze prace nad tłumaczeniem zaczeły się dużo wcześniej ;) w co oczywiście wątpię, więc przy dobrym wietrze nowy final zagości u nas w styczniu 2007 roku.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”