DC: I po premierze :)

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

DC: I po premierze :)

Post autor: Garnet »

Na początku chciałabym przeprosić Was za tak późnego newsa odnośnie premiery DC&#8230;jakoś ostatnio coraz mniej czasu na wszystko&#8230;ale do rzeczy :)

26 stycznia miała miejsce długo oczekiwana premiera gry Dirge of Cerberus.
Przypomnijmy, że głównym bohaterem gry jest Vincent, a sama gra ma elementy zarówno &#8222;shootera&#8221;, jak i RPG.
Wraz z grą na rynku ukazał się także singiel &#8222;Redemption&#8221;.

Opakowanie DC
Singiel "Redemption"


Tymczasem na stronie oficjalnej dano nowe tło i dodano nową tapetę (obrazek z ekipą z FFVII).


W najbliższych dniach ukaże się także &#8222;Cerberus Complete Case". Jest to swego rodzaju pudełko, do którego będzie można włożyć grę, singiel oraz OST. Jedna rzecz jest warta uwagi, w zestaw będzie wchodził tylko sam OST, zarówno grę, jak i singiel trzeba będzie dokupić osobno :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Ja juz nie moge sie doczekac jak zagram :)
Ten tytul calkowicie olewalem na poczatku, ale ostatnio wzbudzil u mnie ogromne zaciekawienie :D
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

< usunelam stad wypowiedzi odnosnie postu Majera..
Posty tego typu-wlasnie skonczylem/am DC i jestem da best, beda usuwane,gdyz nie wnosza nic nowego do dyskusji..nie mowiac juz o piractwie i tym podobnych rzeczach>

tymczasem ja ostatnio zainteresowalam sie postacia Gackta...heh nie sadzilam, ze SE da mu az tak wazna role...no ale po co sie rozpisywac ;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

I nomen omen Garnet nieźle zaszalała ze zaledwie trzema screenami przed mymi oczami, ale heh :] :P
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

Na pierwszym zdjęciu po lewej stronie leży płyta "Compilation of Final Fantasy VII : Reflections" . Co to jest ? muzyka jakaś ?
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Boni pisze:I nomen omen Garnet nieźle zaszalała ze zaledwie trzema screenami przed mymi oczami, ale heh :]
ale tego najwazniejszego Ci nie dalam,to nie narzekaj :P <coz jego postac najbardziej mnie interesowala,wiec nie moglam sie powstrzymac:]>

Ascalon pisze:Na pierwszym zdjęciu po lewej stronie leży płyta "Compilation of Final Fantasy VII : Reflections" . Co to jest ? muzyka jakaś ?
dvd dolaczone tylko do kopii gry zamowionych przed premiera
a sa na niej

Final Fantasy VII: Advent Children - Square Enix Party 2005 Trailer
Crisis Core - Square Enix Party 2005 Trailer
Dirge of Cerberus - Tokyo Game Show 2005 Trailer
Before Crisis: Final Fantasy VII - Tokyo Game Show 2005 Trailer
Final Fantasy VII Technical Demo - E3 2005 Video
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Mako_Fighter

Dawać to! :))

Post autor: Mako_Fighter »

Dwa dni temu zaopatrzyłem sie w nową konsolkę, ślicznego Slima, tylko i wyłącznie w jednym celu - DofC :D Zaczynam już toczyć ślinę, więc oby szybko pojawiła się w sklepie bo zacznę gryźć wszystkich dookoła :smile:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”