FFXII: Video z "Kiss Me Good Bye"

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ivy pisze:Przynajmniej fabuła niech będzie głębsza niż "pocałunek na do widzenia"
taa...bedziemy mieli trojkacik XD bo jakby nie patrzec Penelo < niby > jest dziewczyna Vaana, a spojrzmy jak on to mloda wdowe ladnie lapie w ramiona...och..ach :roll:

...az strach pomyslec ze kiss skomponowal Uematsu...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Garnet pisze:taa...bedziemy mieli trojkacik XD bo jakby nie patrzec
W złą strone patrzycie, scena slubu 00:38 a potem 01:20.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Garnet pisze:...az strach pomyslec ze kiss skomponowal Uematsu...
OMFG, ŻE CO PROSZĘ????!!! T_T Uematsu to skomponował?..........
............................
Moim zdaniem Nobuo zbyt długo nie robił muzyki do FF, bo jakby zapomniał się przy komponowaniu tej piosenki jak się robi motyw przewodni serii, którą pomógł stworzyć od postaw. "Kiss me" bardziej nadaje się do filmu - ma wręcz typowy kinowy charakter - ewentualnie właśnie na album jednej z pop/soul/r'n'b diva, ale nijak do FF. Przesłuchałam piosenkę jeszcze raz i tylko się w tym utwierdziłam. Niestety Nobuo moim zdaniem stracił już czucie i klimat FFa na dobre i sądząc po "Kiss me Goodbye" teraz jego aspiracje krążą raczej wokół robienia muzyki filmowej. W takim przypadku powinien już definitywnie ustąpić pola swoim uczniom: Matsueda i Eguchi, którzy pokazali talent przy robieniu OSTa do FFX-2 i co najważniejsze ich utwory dobrze pasowały pod tą "część" (spechalnie w "", bo FFX-2 dla mnie nie jest pełnoprawnym FFem).

Sorry Nobuo, twój czas z FF się skończył.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Obejrzałam wreszcie cały filmik. Zanim jeszcze kliknęłam 'play', nastawiłam się pozytywnie, bo lubię być innego zdania niż większość _^_ ...czyli pomyślałam sobie, że skoro wszyscy tak psioczą na Kiss Me Goodbye, ja będę na tak, zwłaszcza że lubię przecież Real Emotion i Eyes on Me.
Niestety, nic z tego nie wyszło.
KMG jest nie tyle zły czy badziewny, co po prostu mdły i nijaki. Jak już Sephi zdążyła napisać, taka zwykła popowa balladka. Nie spodobała mi się. [Btw, Sephi... nie wiedziałam, że tak lubisz C. Dion... siostro. :D]
Kawałek IMHO porównywalny do Melodies of Life, czyli smęcenie bez polotu.

W ogóle cały filmik był taki jakiś...... :/ Do tej pory unikałam informacji na temat FFXII, grafiki, bohaterów, etc, więc ten materiał był dla mnie czymś nowym. Coś mi tutaj zapachniało kiczem i produkcją dla niewybrednych nastolatków. Nie chcę zrzędzić, ale... ujrzałam za dużo kolorów i 'plastiku'. :/ Widać twórcy pociągnęli w kierunku FFX, gdzie absolutnie wszystko było cacy, a Kilika po prześciu Sina dalej wyglądała jak raj. -_-
Ach, gdzie się podziały klimaty z Siódemki [...nie myślałam, że kiedykolwiek to powiem. A jednak. -_-]
I jeszcze jedno: Jezus, Maria, ten blondyn a'la Tida... główny bohater, tak? Teraz już przypominam sobie, dlaczego świadomie ignorowałam newsy o FFXII...
Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że mój płytki, niewybredny gust pozwoli mi przełknąć każdą pigułkę od Square. Bo na cuda w stylu 'ta gra będzie zupełnie inna, niż to co tu widać' raczej nie ma co liczyć. _^_
Sephiria pisze:Sorry Nobuo, twój czas z FF się skończył.
Skandujmy za Panem- tfu, za Panią Przewodniczącą: Uematsu musi odejść! _^_
[Za dużo czasu spędziłam dziś na forach politycznych. -_-]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Vaan pisze:W złą strone patrzycie, scena slubu 00:38 a potem 01:20.
nie mam tego videa,wiec oswiec mnie co miales na mysli ^^

Sephiria pisze:Sorry Nobuo, twój czas z FF się skończył.
warto dodac,ze Nobuo skomponowal tylko ten kawalek....(nie wiem (czyt.zapomnialam;P)czy melodie przewodnia tez,czy to robota tylko tego skrzypka,ktory ja wykonuje
mnie ciekawi jak wypadnie Sakamoto-kompozytor generalny;P

Lucrecia pisze:Kawałek IMHO porównywalny do Melodies of Life, czyli smęcenie bez polotu.
wyprasam sobie;P nie ma gorszego smecenia od Eyes :wink: Melodies ma przynajmniej melodie wpadajaca w ucho...ale to temat na nna pore;]

Lucrecia pisze:Ach, gdzie się podziały klimaty z Siódemki
bo swiat jest piekny i trzeba to ukazac -_- <slumsy juz nie w modzie:]>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Garnet pisze:nie mam tego videa,wiec oswiec mnie co miales na mysli ^^
Jak to :lol: ? Podałaś a nie oglądałaś :lol:
Garnet pisze:Video &#8211; FFXII
Nie wiem ale zaznacze to jako spoiler, aby nikomu nie mącić w głowie :P

Kod: Zaznacz cały

tam jest scena ślubu między Ashe, a kimstam  &#58;P a pozniej 01&#58;20 Basch wiezie jego powiedzmy "zwłoki".
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Vaan pisze:Jak to Laughing ? Podałaś a nie oglądałaś
obejrzalam jak jeszcze byl dostepny na YouTube i nie musialam sciagac bez potrzeby 60 mb;P

Kod: Zaznacz cały

ten kimstam byl Lord Rasler...eee.dalej nei rozumie co miales na mysli Ashe jest wolna,wiec wiadomo ze Vaan poleci na mloda wdoweXD...chociaz nie zdziwilabym sie gdyby Rasler pozniej zmartwychwstal
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Garnet pisze:eee.dalej nei rozumie co miales na mysli

Kod: Zaznacz cały

chodzi mi o sens piosenki poszedł na wojne, umarł, ona płacze 01&#58;50... takie tam  &#58;D "kiss me before you dead"  &#58;D. A co tam bedzie pozniej to juz nawet Vaan moze miec scena miłosną z Fran  &#58;lol&#58; ale wątpie w to   
gokusama

Post autor: gokusama »

Nie rozumiem was, mnie zarowno 1000 words jak i kiss me goodbye sie podoba tak jak wiekszosci fanow FF na swiecie, macie tak zwany syndrom "starosci" dzieci :mrgreen: . Lubicie wszystko co stare, a nie dostrzegacie piekna w nowym.

Kiss me goodbye rulezz


Ale za duzo tu blodynek/blondynow :?
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

gokusama pisze:mnie zarowno 1000 words jak i kiss me goodbye sie podoba tak jak wiekszosci fanow FF na swiecie
Bo "większość fanów na świecie" grało najczęsciej tylko w FFX i FFX-2, a nawet jeśli tknęło inne częsci, to ich odrzuciła grafika. (Wniosek wysuwam po tym, co widziałam na zagranicznych forach) Tak więc przecietny fan serii kocha się w Yunie i piosenkach typu "1000 words" i kismigudbaj, co wcale nie jest wyznacznikiem jakości tych utworów :roll: To nie jest syndrom:
gokusama pisze:Lubicie wszystko co stare, a nie dostrzegacie piekna w nowym.
Dostrzegam piękno w nowych,. ale pod warukiem, że ono tam faktycznie istnieje XD
gokusama pisze:Kiss me goodbye rulezz
Yuna 4eva!
gokusama

Post autor: gokusama »

Och no tak, Polak mysli ze na zachodzie graja tylko w nowe, a na zachodzie ze Polacy tylko w stare. :roll:
Bo "większość fanów na świecie" grało najczęsciej tylko w FFX i FFX-2, a nawet jeśli tknęło inne częsci, to ich odrzuciła grafika.
Reprezentuje to zapewne 10%. :roll: Popularnosc FF i jego medializacja nie zaczela sie od PS2...
(Wniosek wysuwam po tym, co widziałam na zagranicznych forach)
Pokaz mi te zagraniczne fora (co mija sie z celem...)
Tak więc przecietny fan serii kocha się w Yunie i piosenkach typu "1000 words" i kismigudbaj, co wcale nie jest wyznacznikiem jakości tych utworów
Jak ktos cos lubi to z reguly znaczy to iz jest dobre sam sobie zaprzeczyles. :roll:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

No cóż, niektórzy ubustwiają Steffena i Schaze, a inni ubóstwiają Pottera i Brigite, inni ubóstwiają Prousta i Coella... Chyba nie powiesz że to wszystko jest równie 'dobre' ? XD
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

gokusama pisze:Och no tak, Polak mysli ze na zachodzie graja tylko w nowe, a na zachodzie ze Polacy tylko w stare.
Nowa teoria. Nie wiem tylko, skąd sie wzięła.

Zajrzyj na Gaia Online, a tam przeciętny Amerykanin zwierzy Ci się z miłości do Tidusa i Yuny, albo Lenne i Shuyin'a :lol:
gokusama pisze:Reprezentuje to zapewne 10%. Rolling Eyes Popularnosc FF i jego medializacja nie zaczela sie od PS2...
Pokaż mi forum, na którym jest napisane, że to akurat 10 % :lol: Jasne,że się nie zaczęła od FFX, ale teraz gracze kierują się w doborze gier grafiką, więc częsciej kupują"ładniejsze" gry. To jest fakt, któremu nie zaprzeczysz :> Zresztą, wystarczy popatrzeć ilu nowych użytkowników na Krypcie twierdzi,że grało tylko w dziesiątkę, a dopiero po czasie sięga po starsze częsci.
gokusama pisze:Jak ktos cos lubi to z reguly znaczy to iz jest dobre
"Lubię Dodę Elektrodę, a więc jest dobra..." no nieeeee
gokusama pisze:sam sobie zaprzeczyles. Rolling Eyes
Obok nicka mam różowy znaczek ;)
Ostatnio zmieniony ndz 12 lut, 2006 20:21 przez Ivy, łącznie zmieniany 2 razy.
gokusama

Post autor: gokusama »

Boni -> Zalezy od punktu widzenia :wink: wieku, zainteresowan itp.

Ivy -> Nie rozsmieszaj mnie :roll: Twoje argumenty sa plytkie i poprostu zalosne. "Uzywam sobie karty na 20 impulsow i nie chce tej nowej z 20, bo chociaz jest tej samej firmy, jest tak samo bogata to nie moge sie oderwac od tej mojej pierwszej karty" omg dzieciece i typowo polskie myslenie

[ Dodano: Nie 12 Lut, 2006 19:47 ]
To tak samo jak z FFVII AC, wielki gniot a wszyscy pieja bo zobaczyli Sephi'ego i Cloud'a, a ty narzekasz na Yune... omg ile mozna.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

gokusama pisze:omg dzieciece i typowo polskie myslenie
cóż to jakie ty masz ? amerykańskie :roll:
gokusama pisze:Twoje argumenty sa plytkie i poprostu zalosne.
Powiedzmy ze twoja racja, a nasz spokój :D
omg ile mozna.
omg kiedy skończysz -_-'
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”