AC: 1 milion...

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

AC: 1 milion...

Post autor: Garnet »

SE ogłosiło, iż od daty premiery sprzedali 1 mln kopii Advent Children. Pod uwagę brane są wersje DVD oraz UMD. Niestety, do tej pory nie podano daty wydania filmu w Ameryce oraz w Europie.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Garnet pisze:1 mln kopii Advent Children
Plus drugi milion kopii o którym nawet samo SE nie wie iż trafiło do odbiorców :D
Freak

Post autor: Freak »

woah....jeszce nie ogłosili daty wydania w USA i EU :O i juz 1 milion xDD nic tylko gratulować :)
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

1 milion kopii kontynuacji najgorszego finala... fajnie..
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Thompson pisze:najgorszego finala
... Twoim subiektywnym zdaniem... :]

"Bańka" to całkiem przyzwoity wynik... ciekawe ile w sumie sprzedadzą :) Obawiam się, że angielski dubbing skopie nieco film :/... dlatego nie czekam na US/EU ver.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

też się ciesze :wink:
glamorous vamp
Spewak

Post autor: Spewak »

Osobiscie nie kupilbym tego filmu nawet jakby byl juz w Polsce ;) dla mnie lipa! Ale jak juz zostalo to powiedziane....

kwazi pisze:... Twoim subiektywnym zdaniem... :]
Ale szacunek dla gierki pozostaje!

W kazdym razie 1 mln kopii to dosc ladny wynik szcegolnie ze film nie zostal jeszcze wydany na najbardzoej chlonnyc\m rynku jakim jest rynek Stanów Zjednoczonych! Mysle ze bez wiekszych priobelmow na rynku USA i Europejskim sprzedadza jeszcze drugi milnion!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

kwazi pisze:Obawiam się, że angielski dubbing skopie nieco film n... dlatego nie czekam na US/EU ver.
przeciez na ogol wersja orginalna jest zawarta na dvd <chociaz z drugiej strony po se nigdy nic nie wiadomo-_- ...ale jak juz w koncu maja zamiar wydac to chyba zrobia to porzadnie..>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Według mnie to całkiem przyzwoity wynik :)
OneWingedAngel pisze:Prawdopodobnie jedyna wersja po japońsku to będzie ta co masz w komputerze.
a czy przypadkiem AC w Japonii nie zostałoi wypuszczone razem z angielskimi napisami?

Spewak wróciłeś to ja mam proźbe taką jak kiedyś mieli inni użytkownicy ..mniej "!" naprawde nie musisz krzyczeć i tak to nic nie pomoze jeśli ktos nie będzie chciał przeczytać Twojego postu ;)
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

OneWingedAngel pisze:dyby tak było to FF:TSW miałby język japoński, a tymczasem jest angielski jako język (sam) i subsy w różnych. Jakby ktoś niewiedział to chodzi mi o orginał europejski.
a jest w ogole wersja z jezykiem japonskim?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

tylko mi chodzi o taka wersje puszczana w kinach-takie na dvd to juz nie jest wersja 'oficjalna',tylko po prostu zwykli lektorzy czytaja wszystko tak samo...

z tego co wiem wersja japonska puszczana w kinach nigdy nie wyszla-film mial swoja premiere w usa i w jez. angielskm byl puszczany w kinach na calym swiecie

wiec jesli na kazdym dvd FFTSW byla werjsa org-czyt. ang. nie widze powodu,czemu na AC nie mialoby byc wersji org.- jap.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Nie chodzi o to ...problem (czy moze raczej pytanie) polega na tym, że nie wiemy czy na AC wydanym w Europie bedzie orginalna ściężka dźwiękowa czy tylko angielska..
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Mako_Fighter

Post autor: Mako_Fighter »

A, to dobrze, że jest dostępne. W końcu kult trzeba szerzyć :grin:
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

OneWingedAngel pisze:Niesądzę żeby w japonii dawali wersję niejapońską audio.
I pomyśleć ze w niemczech jest niemiecki dubbing. Frau Aki Ross und Herr Gray Edwards :D
Spewak

Post autor: Spewak »

Vaan pisze:I pomyśleć ze w niemczech jest niemiecki dubbing. Frau Aki Ross und Herr Gray Edwards n
No niestety ludnosc krajow zachodnich jest nieco ulomna bo zarowno w Niemczech jak i we Francji juz zeby nei wymieniac innych krajow dubbinguja wszytko co tylko moga:P Toz to juz nie laska sie poswiecic i napisay na filmie poczytac ale coz w koncu spoleczenstwo idzie do przodu i nie moze sie wysilac ;)

Ale wracajac do AC to wszyscy wiemy ze film sprzedalby sie w takiej samej ilosci czy by byla to wersja japonska czy angielska :D dla coponiektorych jest to obiekt kultu i nie zniecheci go do zakupu inna wersja jezykowa ;) ponarzeka ponarzeka ale i tak kupi :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”