AC: 1 milion...

Archiwum newsów Krypty. Od Czerwca 2011 wszystkie newsy i dyskusje na <a href="http://k-ff.com/">Stronie Głównej</a> Krypty.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Spewak pisze:Ale wracajac do AC to wszyscy wiemy ze film sprzedalby sie w takiej samej ilosci czy by byla to wersja japonska czy angielska n dla coponiektorych jest to obiekt kultu i nie zniecheci go do zakupu inna wersja jezykowa n ponarzeka ponarzeka ale i tak kupi n
No nie wiem, czy to aż tak oczywiste. Ściągnęłam i obejrzałam AC zaraz po japońskiej premierze w przekonaniu, że kupię film, jak tylko wyjdzie u nas. A poniewać Advent bardzo mi się podobał, to już zaczęłam odkładać pieniądze XD Mimo tego, jeśli ukaże się u nas wersja okaleczona angielskim dubbingiem, nie wydam na nią ani złotówki. To ogromna różnica, szczególnie dla kogoś, kto się przyzwyczaił do głosów japońskich. Jeżeli sprawdzi się czarny scenariusz, to będę polować na wersję jap z angielskimi napisami (albo i bez, skoro znam film na pamięć) w necie i dopiero wtedy kupię pełnowartościowy AC. Nie sądzę jednak, żeby w pełnym wydaniu AC u nas zabrakło oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Takie rzeczy zdarzają się raczej w wersjach DVD dodawanych do "Przyjaciółki" :lol:
Co do TSW- zastanawiam się, że japońska wersja w ogóle istaniała. Przecież był to fim w dużej mierze amerykański i coś mi się zdaje, że oryginalna ścieżka też jest po angielsku. Pamiętam , jak wchodził do kin i w każdym piśmie były reklamówki- jakoś nie przypominam sobie japońskiej obsady. Ale głowy nie dam XD
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

OneWingedAngel pisze:Niesądzę żeby w japonii dawali wersję niejapońską audio.
ja tez nie,tylko to NIE JEST wersja puszcana w kinach,tzn oficjlana i dlatego inne dvd nie maja wersji japonskiej


OWA nie zrozumielismy sie :]..w takim przypadku trzeba powiedziec-whatever:]

Spewak pisze:Toz to juz nie laska sie poswiecic i napisay na filmie poczytac ale coz w koncu spoleczenstwo idzie do przodu i nie moze sie wysilac
taaa..przynajmniej rynek filmowy-tu dvd,nie stoi w meijscu,nie to co u nas -_-

Ivy pisze:Co do TSW- zastanawiam się, że japońska wersja w ogóle istaniała
tak jak pisalam,ze wersji japonskiej puszczanej w kinach nie bylo,ta z lektorem na dvd to calkiem co inego;)
film powstal na hawajach,nie w japonii
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Devastator
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: wt 06 gru, 2005 16:29
Lokalizacja: Zanarkand
Kontakt:

Post autor: Devastator »

ale milion to chyba przegiecie...
enough
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

wyobraz sobie,ze jednak nie:]
<lol^^>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Spewak

Post autor: Spewak »

Devastator pisze:ale milion to chyba przegiecie...

dlaczego przegiecie :roll: to powiedzialbym nawet malo biorac pod uwage ze to kraj ktory ma 127 mln obywateli z czego podejrzewam przynajmniej polowa wie co to jest FF.AC w koncu to tak tam reklamuja jak u nas "Klaudie" czy inne "Gale". Popularnosc podobna jak u nas "Pan Włodyjowski" wiec winik 1 miliona egzemplazy wcale nie zachwyca
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Ale wracajac do AC to wszyscy wiemy ze film sprzedalby sie w takiej samej ilosci czy by byla to wersja japonska czy angielska dla coponiektorych jest to obiekt kultu i nie zniecheci go do zakupu inna wersja jezykowa ponarzeka ponarzeka ale i tak kupi
tak jak juz Ivy napisala:to NIE jest oczywiste,ja z angielskim dubbingiem tego napewno nie obejrze :/ jezeli u nas wyjdzie w oryginale z angielskimi/polskimi napisami to kupie,bo mi film tez sie podobal....ale mam nadzieje , ze nie wyjdzie z polskim dubbingiem :wink:
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Coco pisze:ale mam nadzieje , ze nie wyjdzie z polskim dubbingiem Wink
O to spokojna głowa- nie usłyszymy Pazury w roli Sephirotha, czy Edyty Jungowskiej (ew Kożuchowskiej XD ) jako Tify XD Na szczęście Polacy nie mają zwyczaju dubbingowania wszystkiego, co leci.
Spewak pisze:to powiedzialbym nawet malo biorac pod uwage ze to kraj ktory ma 127 mln obywateli z czego podejrzewam przynajmniej polowa wie co to jest FF.AC
Zgadzam się- wydawało mi sie, że pójdzie znacznie więcej :] No ale poczekajmy na tych Polaków, którzy jak szaleni rzucą się do Empików, kiedy u nas AC wreszcie wyjdzie XDDD
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ivy pisze:Na szczęście Polacy nie mają zwyczaju dubbingowania wszystkiego, co leci.
jesli w ogole wyszlaby polska edycja tego dvd :D to najwyzej mozna sie spodziewac lektora-ktory chyba tylko jakis ciolek by zapuscil:p

Ivy pisze:Zgadzam się- wydawało mi sie, że pójdzie znacznie więcej :]
coz inni widzieli w kinie,inni jakos tam kopie mala sobie zrobili ;) ..i wyszlo jak wyszlo XD
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Ivy pisze:O to spokojna głowa- nie usłyszymy Pazury w roli Sephirotha, czy Edyty Jungowskiej (ew Kożuchowskiej XD ) jako Tify XD Na szczęście Polacy nie mają zwyczaju dubbingowania wszystkiego, co leci.
to dobrze :D lektora nie puszcze,bo az taka masochostka nie jestem...ale z czystej ciekawosci moze sprawdze,jak to brzmi po angielsku XD bede miala na co narzekac :wink:
Ivy pisze:kiedy u nas AC wreszcie wyjdzie XDDD
JESLI. moze wyjdzie....moze nie :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Newsów”