Final Fantasy Type-0 HD - 3 pytania [DUŻE SPOILERY]

Do tej kategorii trafią wszystkie gry FF, które nie należą do głównej serii.

Moderator: Moderatorzy

Zernat
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: ndz 16 lut, 2014 07:55

Final Fantasy Type-0 HD - 3 pytania [DUŻE SPOILERY]

Post autor: Zernat »

Witam, właśnie ukończyłem Type-0 HD i pozbierałem szczękę z podłogi. I mam trzy pytania. Oczywiście mnóstwo spoilerów ! Mam też nadzieję, że dobrze trafiłem z działem.

1. Ukończyłem grę na poziomie "średnim" ten przed Agito. Odblokowałem filmik "From Ashes" i ten w którym Dr. Arecia mówi ile razy świat się odradzał. Nie mam np. tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=Qr4TN5KI1w0

I mam tam jeszcze parę pustych miejsc, co trzeba zrobić aby odblokować resztę ? Przejść grę na wyższych poziomach trudności ? Czy po prostu zrobić coś konkretnego w czasie grania ?

2. Pytanie o zakończenie. Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem. Wszyscy z Class Zero umarli po tym jak pokonali "sędziego". Okazało się, że Dr. Arecia jest jakimś Bogiem (?) i czuwała nad światem gdy ten zataczał koło ponad 600 milionów razy. Czy dobrze rozumiem ?

3. Dla Dr. Arecii zaskoczeniem było, że Class Zero pokonali sędziego, tak ? Dlatego "obudziła" Machine i Rem aby jej opowiedzieli o jej "dzieciach" i mogli czuwać dalej nad tym światem, tak ?

Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś mi odpowie na te pytania i trochę rozjaśni sprawę. Z góry dziękuję i Pozdrawiam :-)

[ Dodano: Sro 12 Sie, 2015 13:37 ]
Pozwolę sobie odświeżyć moje pytanko. Ciągle poszukuję odpowiedzi.

Nie wiem czy nikt mi nie odpowiada bo zadałem tak głupie pytanie, czy też po prostu nikt nie zna odpowiedzi na moje pytania. Za taką informacje też byłbym wdzięczny ;-)

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne FFy”