Final Fantasy na ds

Do tej kategorii trafią wszystkie gry FF, które nie należą do głównej serii.

Moderator: Moderatorzy

O-Yama666
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: śr 31 mar, 2010 01:02

Final Fantasy na ds

Post autor: O-Yama666 »

Witam serdecznie potrzebuje pomocy odnosnie Finalkow na Ds .
1 Final Fantasy Tactics A2 Grimoire Of The Rift - czy istnieje jakas mozliwosc zrobienia levelka ?? gram na jednej konsoli , i chcial bym przejsc ja fabularnie .
2 Final Fantasy XII Revenant Wings - jaki trzeba miec lv. zeby przejsc ostatnie 4 finalowa walki ?? bo nie daje rady ;[
3 Final Fantasy Crystal Chronicles Ring Of Fates - fabularnie jestem w lesie Abyssus Forest nie wiem jak dostac sie na wysze pozomy drzew ?? jedyna wskazowka jest tabliczka z napisem " You Can Reach A Higher Place If You Use A Lilty's Pot , Kupo. " i nie wiem o co chodzi ;[ nie mam zadnego takiego itema czy czaru ;[ Prosze o pomoc z gory dzieki ;]
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Ad. 3 a Lilty to nie przypadkiem nazwa rasy postaci..
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

3 Final Fantasy Crystal Chronicles Ring Of Fates - fabularnie jestem w lesie Abyssus Forest nie wiem jak dostac sie na wysze pozomy drzew ?? jedyna wskazowka jest tabliczka z napisem " You Can Reach A Higher Place If You Use A Lilty's Pot , Kupo. " i nie wiem o co chodzi ;[ nie mam zadnego takiego itema czy czaru ;[ Prosze o pomoc z gory dzieki ;]

Musisz się przełączyć na postać Lilty. W miejscach, gdzie znajdują się na ziemi szare kwadraty, wciskasz "R". Pojawi się wtedy kociołek, który to sam będzie się unosił do góry.
Możesz też zajrzeć na 22 stronę instrukcji tam jest wszystko opisane z obrazkami.
O-Yama666
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: śr 31 mar, 2010 01:02

Post autor: O-Yama666 »

Ponownie potrzebuje pomocy odnosnie Final Fantasy Crystal Chronicles Ring Of Fates jestem " Sinners Isle " jestem na planszy gdzie trzeba doskoczyc do portala , midzy mna a portalem jest duza przeszczen lawy , w jaki sposob mam tam doskoczyc ??
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

O-Yama666 pisze:jestem na planszy gdzie trzeba doskoczyc do portala , midzy mna a portalem jest duza przeszczen lawy , w jaki sposob mam tam doskoczyc ?
Podejrzewam, że trzeba przyciskiem ustawić platformę na samym środku, albo użyć umiejętności Lilty, zależnie od trybu gry. Podobnie jak napisałem poprzednio tylko, że kociołek który się pojawi można podnieść i postać przez chwilę będzie lżejsza jednocześnie skacząc dalej.
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Ad.2) Ja skończyłem grę postaciami na 58-59 lvlu (100%, wszystkie misje główne i poboczne). Powiedz dokładnie z czym masz problem, to postaram się ci pomóc. Finałowa walka jest faktycznie trudna i podstępna :)
O-Yama666
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: śr 31 mar, 2010 01:02

Post autor: O-Yama666 »

Ad. 2 ) mam 87 % gry , LV. Vaan 59 , Penelo 56 , Kytes 59 , Filo 58 , Llyud 58 , nie moge przejsc Misji : Stroke Of Luck , The Sword In The Shell , Wings Of Midnight , Keeper Of Precepts , Battle On The Big Brige , do tego to chyba glowna misjia Midlights Deep i walka z Mega Bossem Revenant Wings ktorej tez nie moge przejsc :(
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Ja przeszedłem grę taką samą drużyną, z tym że zamiast Kytes użuwałem Ashe. Nie wiem, jaki problem z misjami możesz mieć, nie licząc ostatniej lokacji i dodatkowymi zadaniami w "Well of Whispered Oaths". Możliwe, że nie doczytałeś Winning Conditions - nie musisz wcale zabijać, ani nawet atakować Bahamuta - misja polega na otwarciu wszystkich skrzynek (Bahamuta radzę omijać szerokim łukiem, gdyż wykańcza całą drużynę jednym atakiem specjalnym :p). Co do ostatniej misji:

SPOILER

Kod: Zaznacz cały

po zniszczeniu obu ramion (musisz od tego zacząć, żeby mieć szanse na wygraną), ustaw się w lewym górnym rogu mapy i atakuj Felonthelasa z dystansu - przywołane potwory same do ciebie przybiegną, a ty nie będziesz narażony na zabójczy promień, który również wyeliminuje prawie całą twoją drużynę za jednym zamachem. Dark Bahamuta oczywiście również ściągnij poza zasięg specjalnego ataku - najlepiej w góry lewy róg mapki.
Koniec spoilerów.

Co do reszty misji, to nie skojarzę ich po nazwie, musiałbyś podać, co dokładnie sprawia ci w nich trudność.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne FFy”