FF: Crystal Chronicles - POMOC

Jeśli potrzebujesz pomocy strategiczno-technicznej z odcinkami Crystal Chronicles, to pukaj tutaj

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

FF: Crystal Chronicles - POMOC

Post autor: Go Go Yubari »

Pytajcie, gdy macie problem.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Moje pytanie dotyczy FF CC: Ring of Fates na DSa.
Czy ktoś orientuje się do czego służą takie dwa niby piórka, które znajdują się w miejscu gdzie wcześniej był boss ?

Obrazek

Wiem tylko tyle, że można je podnieść, ale co dalej nie mam pojęcia, a na pewno do czegoś służą.
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Czyli to tylko phoenix down... eh spodziewałem się jakiegoś lepszego zastosowania tego przedmiotu. Dzięki.
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Poprawcie literówkę na stronie z opisem gry:
http://k-ff.com/Finalfcc/index.php (CrIstal?!?)

Moglibyście też w końcu podzielić to na części tego odłamu FF...


No ale do rzeczy: na samym początku gry udajemy się do Hill Caves, gdzie znajdujemy zamknięte wrota, których nie otworzymy, zanim nie poznamy tajemnic magii. Otóż kupiłem sobie cały komplet magii ognia po przejściu części z Ruined City, wróciłem tam, zapaliłem wszystkie znicze, wskoczyłem na głazy i zobaczyłem na krańcu stojak, który ma na szczycie jakąś błękitną kulę. Nie mogę go użyć, ani niczego z nim zrobić - co to takiego? Jak to ugryźć? Zauważyłem po drugiej stronie coś niebieskiego, ale nie da rady tam doskoczyć...

Obrazek


EDYCJA:
Już sobie poradziłem - doczytałem w Internecie, że trzeba użyć zdolności specjalnej Ala :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”