FF Tactics Advance POMOC

Jeżeli szukasz pomocy z róznymi aspektami FFT i FFTA, wbijaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Ja zrozumiałem, kogo polecam a nie którego joba XD Przepraszam :D Zawsze się przydaje mieć obu, a następnie gdy zobaczysz pole bitwy, wybierać lepszego. Poza tym oboje przydają się do misji :) Choć ja osobiście preferuję bardziej Gunnera niż Mog Knighta, ale to już wynika z mojej strategi walk :)
Darios

Post autor: Darios »

wolałbym mog knighta bo ma ultima charge :]
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Jak powiedziałem, wszystko zależy od strategi :) Mi z atakujących wręcz wystarczał Fighter, Ninja i Paladin, reszta miała atakować z dystansu ^_^ W ten sposób wszyscy przeciwnicy byli banalnie łatwi :)
Grajus

Post autor: Grajus »

Z dystansau może też atakować Ninja(throw rulez)
kleinTOD

Post autor: kleinTOD »

Walka na dystans?
- Gunner + Concentrate + Stop Shot <- 95% na zatrzymanie wroga z ogromnego dystansu.
-2x Illusionist z Turbo MP także sieją zniszczenie.
Narsil_Alavel

Post autor: Narsil_Alavel »

ech mam all postacie na 50 prawie koniec ale nie moge summonera zdobyc >< co mam zrobcic aby go miec o_O???
Grajus

Post autor: Grajus »

W misji: Wanted zobaczyłem że White Monk ma tarczę:shock: . Jak to możliwe?
Darios

Post autor: Darios »

To proste. Warrior ma zdolnośc Shielbearer która umożliwia każdemu noszenie tarczy.
Grajus

Post autor: Grajus »

A mam pytanie jak nauczę Soldiera Shielbearer to np. Arscher mógłby używać tarczy :)
Abbaddon

Post autor: Abbaddon »

Gra pisze: Enable shield-wielding, regardless of job.

OK, nie kazdy zna ang. ale...

1' wynik po wpisaniu w google: Słownik Angielskiego online:
SŁOWNIKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO ON-LINE , tam wybieramy translator i wpisujemy tekst, zatwierdzamy i otrzymujemy:

[center]Umożliwiać tarcza - dzierżenie , nie bacząc na praca[/center]
Darios

Post autor: Darios »

Grajus pisze:A mam pytanie jak nauczę Soldiera Shielbearer to np. Arscher mógłby używać tarczy n
Tak, ale zauważ że jeśli weźmie łuk (broń dwuręczna) to tarczy już nie weźmie.
Grajus

Post autor: Grajus »

Ups nie zauwarzyłem
Elvis

Post autor: Elvis »

czy istnieje gdzies po polsku wyjasnione o co idzie z tym ustawianiem lokacji, zeby dostac niektore rzadkie przedmioty? nie chce mi sie od nowa zaczynac gry, ale chcialem miec kazdy przedmiot :/ moze jeszcze nie jest za pozno. Wiekszosc przedmiotow da sie ukrasc w trakcie gry, ale okazuje ze chyba Gastra Bow, Galmia Shoes, Mindu Gem i Genji Armlet nikomu nie ukradne :(
Darios

Post autor: Darios »

Elvis pisze:Gastra Bow, Galmia Shoes, Mindu Gem i Genji Armlet nikomu nie ukradne
Wiem że gastra bow możesz dostać z ułożenia lokacji na mapie. Ale na poewno da się go od kogoś ukraść. Sprawdzaj wszystkich łuczników.
Galmia shoes, z tego co wiem to butów wogóle nie można kraść. Z ułożenia mapy się da.
Mindu gem, wiem że w którejś z poźniejszych misji da się ukraść od kogoś mindu gem.
Genji armlet dostaje się po jakiejś misji i ma go Cid gdy dołącza do teamu. Nie jest to rarytas.
Elvis

Post autor: Elvis »

mam jeszcze jedno pytanie. jestem w takim momencie gry, kiedy mam dostepnych w barach wiele side-missions, tych na ktore moge wyslac ludzi, ale nie mam przedmiotow ktore sa potrzebne zeby chociaz jedna z tych misji wziac. Czy istnieje jakis inny sposob na zdobycie przedmiotow pozwalajacych wziac te misje, bo juz sie ich troche nazbieralo? moze by sie je dalo gdzies kupic czy cos
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”