FF Tactics Advance POMOC

Jeżeli szukasz pomocy z róznymi aspektami FFT i FFTA, wbijaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Wchodzisz w Pick Abilities, naciskasz "R" i tam masz ile twoja obecna klasa ma już nauczonych w pełni zdolności (jak jest Master to w pełni). Przeskakując klasiwsze w prawo bądź lewo widzisz także inne joby. Mam nadzieję, że pomogłem.
SonQs

kartki...

Post autor: SonQs »

mam pytanie
o co chodzi z tymi kartkami i czemu je dostaje ?
czy jesli dostane zolta kartke to to negatywnie wyplywa na moja postac?
czy jesli pojdzie do wiezienia to co sie z nia stanie`?

moze mi ktos to wyjasnic?

PS. ten post z tymi abilities ja napisalem ale zapomnialem sie zalogowac :P coz, moja strata :D

z gory thx za odpowiedz

eee...o co chodzi z tymi ukrytymi postaciami? jak je zdobyc?
tylko bez kodow mi tu prosze :P
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

o co chodzi z tymi kartkami i czemu je dostaje ?
Hmmm.... dzięki za zasugerowanie, że trzeba zrobić FAQ na stronę :) Kartki dostajesz za złamanie któregoś z praw. Jak się sprawdza prawa, oraz dlaczego dostajesz żółte kartki zostało wytłumaczone na samym początku gry.
czy jesli dostane zolta kartke to to negatywnie wyplywa na moja postac?
Tak, może ci odjąć od którejś statystyki bądź od Max HP czy MAX MP. Czyli twoja postać będzie słabsza.
eee...o co chodzi z tymi ukrytymi postaciami? jak je zdobyc?
Po wykonaniu odpowiednich misji oraz posiadaniu w niektórych misjach odpowiednich postaci, do twojej drużyny mogą dołączyć nowe postacie. Ale co to za przyjemność jak ci wszystko napiszę :?: Dojdź do tego sam :D
SonQs

jobsy

Post autor: SonQs »

kolejny raz zwracam sie do was z pytaniem:
czy jesli w rasie ludzi mam juz 7 klas wiec czy moze dojsc 8 ? bo trenuje swojego archera na huntera...Prosze o szybka odpowiedz bo nie wiem czy go trenowac!
hyniowy dziadek

Post autor: hyniowy dziadek »

A niby czemu ma nie dojść? Nie ma limitu klas...
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Spójrz tutaj: http://www.k-ff.com/Finalfta/index.php?n=2 jeśli daną klasę może mieć dana rasa, to ona prędzej lub później się pojawi.
SonQs

Post autor: SonQs »

ja Was tymi pytaniami zamecze :P

a wiec o co chodzi na stronie z tymi ultima atakami? domyslam sie ze to jakies lepsze sa :>
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Erm... rotfl... nie pamiętam :D Ultima to jeden z najpotężniejszych czarów występujących we wszystkich poprzednich częściach FF :) Tutaj mamy coś takiego jak bronie o statusie Ultima (czyli najpotężniejsze) oraz ataki, które wykorzystują moc czaru Ultima (trochę gmatwam sprawę, ale to normalka :D).
SonQs

Post autor: SonQs »

gmatwasz ale zrozumialem :P nie jestem ciezkomyslacy (chyba) :P
Darios

Post autor: Darios »

Każda z ras ma klasę która ma atak Ultima- jeden z najpotężniejszych jaki możesz mieć (Paladyn z Excaliburem i Excaliburem2 jak rzuci Holy Blade może być mocniejszy).

Obrazek
a to ten to zrobił :P
Obrazek

ten łucznik to leszcz, ale i tak wystarczyłoby na zabicie każdego kto nie absorbuje Holy.
czater14

Post autor: czater14 »

ja mam takie pytanko - zrobiłem już prawie wszystkie misje "free cośtam" i brakuje mi tylko Berveni, Cadoanu, Jagd Dorsa, Muscadet i Baguba Protu. Z kąd wziąść te misje? bo nie mam pojęcia :(

acha i skąd wziąść excalibur 2??
Darios

Post autor: Darios »

czater14 pisze:acha i skąd wziąść excalibur 2??
Misja "The Holy Blade"

czater14 pisze:ja mam takie pytanko - zrobiłem już prawie wszystkie misje "free cośtam" i brakuje mi tylko Berveni, Cadoanu, Jagd Dorsa, Muscadet i Baguba Protu. Z kąd wziąść te misje? bo nie mam pojęcia
Czytaj plotki w pubie (rumors). POwinieneś rozwalać klan Borzoi a później Redwings. Po prostu przechodź kolejne misje. Jeśli chodzi o Jagd Dorsa to ta misja normalnie pojawia się pubie.
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

acha i skąd wziąść excalibur 2??
I cholera po kiego ja robię te opisy???????????????? Szlag mnie aż trafia.
Misja "The Holy Blade"
A nie: "The Hero Blade" :>
Saladin

Post autor: Saladin »

Eee mam problem ale raczej natury technicznej. Mam już góry Amberwella czy jakoś tak, tam gdzie jest Remedi i Mewt (ostatnie walki z fabułą gry) i jak wchodzę to pyta o save. Jak nie zasave'uje to nie ma żadnych walk, a save nie mogę bo mi się VBA restartuje. Czy ostatnia misja pojawia sie w pub'ie??? Help, bo już nie mogę się doczeka żeby obejrze zakończenie.
Gość

Post autor: Gość »

jak wezme save to po 5 minutach od nowa startuje gra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”