FF Tactics Advance POMOC

Jeżeli szukasz pomocy z róznymi aspektami FFT i FFTA, wbijaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Erelen_Galakar

FF Tactics Advance POMOC

Post autor: Erelen_Galakar »

No, takiego tematu tu jeszcze brakowało ;) Wyręczyłem adminów i modów (jakaś nagroda mi się chyba należy, zgłoście się na gg to dam wam numer konta, gdzie przelać należną kwotę :P). A teraz tak na poważnie. Mam pewien problem. Ukończyłem już całą fabułę, i gram już po jej zakończeniu by mieć wszystkie misje i przedmioty. No i pojawił się mały problem, nadal nie mam lokacji: Helje (czy jakoś tak jej było). Może mi ktoś powiedzieć po jakiej misji ona się pojawia?
Ostatnio zmieniony śr 03 cze, 2009 00:51 przez Erelen_Galakar, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

A solucja do FF TA i rozbudowa działu kiedy może być spodziewana? Darios chyba coś próbował z tym robić, ale skończyło się na graniu w Tibie przez net. Jak tak dalej pójdzie, to Tacticsy zostaną jedynymi Finalami bez wykończonych działów. Krakers zaczął grać w 1-ke, której trzeba tylko opisu pzrejścia do działu. Z piątką do poniedziałku powinnam się uporać i mam już zrobiony początek trójki, więc do następnej niedzieli są szansę zrobić dział trójki. I co, nie wstyd wam?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Sephi solucja do TA jest gotowa i od dawna zamieszczona :P Darios ma kłopoty ze statsami wszystkich broni i trochę mu się to przedłuża. Ja właśnie kończę spis gdzie można znaleźć jaką broń i jakiej ability uczy danej klasy. Także od razu zaktualizuję dział mapy (dwie pieczenie przy jednym ogniu). Tylko właśnie mam problemy z wykonaniem wszelkich misji, dopiero wtedy będę miał spis broni.
PS. Poza tym jestem w trakcie pisania pracy rocznej i do egzaminów pozostało mi już tylko 25 dni. Więc opis jest robiono w czasie wolnym.
Xellos

Post autor: Xellos »

Erelen_Galakar pisze:Sephi solucja do TA jest gotowa i od dawna zamieszczona
Nie chcę się wtrącać, ale Sephi chodziło o bardzo dokładny opis ze wszystkimi misjami... oczywiście mogę się mylić :)
Darios

Post autor: Darios »

A solucja do FF TA i rozbudowa działu kiedy może być spodziewana? Darios chyba coś próbował z tym robić, ale skończyło się na graniu w Tibie przez net. Jak tak dalej pójdzie, to Tacticsy zostaną jedynymi Finalami bez wykończonych działów.
Spis przedmiotów jest juz u Krakersa, a teraz właśnie kończe bestiariusz. Więc chyba nie jest tak źle...
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Mam, nie mam tylko Helje. Już przeszedłem tamtą misję :)

[ Dodano: Wto 03 Maj, 2005 ]
Już wiem czemu nie pojawiała mi się misja Prison Breake :/ Można ją zdobyć tylko w Sprohm. Dzięki za pomoc OWA :)
Yamiii

Post autor: Yamiii »

mam pytanie odnosnie dodatkowy charow w grze po przejsciu glownego wątku . a mianowicie czy da sie zdobyc Mewtha? Share, Ritz i reszte mam tylko ten jeden :/ i wogole czy to jest mozliwe =P
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Nie można jedyne ukryte postacie to: Babus, Cid, Ezel, Ritz i Shara.
.........................

Post autor: ......................... »

Z tego co mi kolega mówił to można to zrobić dzięki gamesharkowi.Można tak jeszcze zdobyć Remedi
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Sorki kropko, ale my tutaj nie stosujemy kodów (ja tam nawet gdybym chciał to nie wiem co to ten Gameshark czy jak mu tam) :roll:
Yamiii

Post autor: Yamiii »

Erelen_Galakar pisze:Sorki kropko, ale my tutaj nie stosujemy kodów (ja tam nawet gdybym chciał to nie wiem co to ten Gameshark czy jak mu tam) :roll:
gamesharkiem? heh jasne zaraz polece i kupie :P gdyby to bylo takie proste kupilbym se odrazu, wkoncu Remedi jest calkiem niezla ^^ a gameshark to takie urzadzenie XD do wpisywania kodow do gba, przyczepiasz tam gdzie kable i wpisujesz ( oczywiscie z tego co wiem byly przypadki :P ze sie gra psula ( ^^ ))
kenap

Post autor: kenap »

Gdzie w FF:TA można znaleść Sword Breaker?????? Jak ktos wie to niech napisze.Bardzo proszę :)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Ech... i dlatego uważam, że Krakers mógłby w końcu znaleźć trochę czasu i umieścić mój spis :/ Sword Breaker można napewno zdobyć podczas tych dwóch misji (a raczej po ich ukończeniu): A Dragon`s Aid; Good Bread. Jeszcze przy odpowiednim ułożeniu miast na mapie, ale tego raczej nie da się opisać słowami.
Mogster

Post autor: Mogster »

Erelen:

Gdzie mogę znaleźć miejsce do questu: Moogle Bride? Kurde, jeszcze nigdy nie miałem takich kłopotów z FF:TA ^^

Wystarczy nacisnac R na lokacji, i pokaze Ci opcje do danej lokacji, nie trzeba ich obskakiwac =]
Gość

Abilities?

Post autor: Gość »

mam pytanie...w dziale Final Fantasy Tactcs Advance jest napisane ze na elementaliste wymagane sa 2 abilities whitemage i 1 elementalista (mniejsza tu o liczby)tak wiec skad moge sie dowiedziec ile kto z mojego teamu ma abilities w swoim jobie?Pytam sie bo robie summonera i nie wiem kiedy zmienic joba...plz help me!:(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”