FF Tactics Advance POMOC

Jeżeli szukasz pomocy z róznymi aspektami FFT i FFTA, wbijaj tutaj.

Moderator: Moderatorzy

MadTraks

Post autor: MadTraks »

@2- zapewne nie masz mithrilowych broni dzieki ktorym mozna sie nauczyc kombosow. Mithrilowe bronie dostajesz jak walczysz z losowymi klanami na mapie.

@1- obawiam sie ze nie da sie juz tego odzyyskac.
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

1) Da się odzyskać. Jeśli znasz kogoś kto ma FFTA to wymień się przedmiotami (a mission items się da?) czy członkami klanu, powalcz z nim, ukradnij umiejętności.

2) A od których klanów dokładnie? A może jest to losowe? Zastanawiałem się skąd wziąć mithrill soul?

Tip: U ludzi można praktycznie każdą umiejętność ukraść. Wystarczy thiefem nauczyć się steal: ability zmienić na np. ninja i innemu ninja ukraść np. unspell (zrobiłem tak)
UzjelDRL

Post autor: UzjelDRL »

Kto i dlaczego śmiał zwinąć ze strony głównej wszystkie informacje o FF Tactics Advance? OCB??
MadTraks

Post autor: MadTraks »

Krakers na moją prośbę.
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Ale ja potrzebuję pomocy ze strony! :?
Kiedy będzie z powrotem?? :?
MadTraks

Post autor: MadTraks »

nie bedzie dopoki ktos nie zrobi nowego, tymczasem mozesz pytac tutaj albo jak chcesz to do mnie na gg 1799102
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

No cóż, ale się chyba nie przedawnił XD (jaki sens). Ok, dzięki.
Ziomuś

Kilka Pytań

Post autor: Ziomuś »

Witam
Mam kilka pytań bo nie widziałem ich na internecie i forum:
1. Czym karmić potwory w ,,Monster Bank" by najszybciej staty rosły?
jeżeli ktoś mógłby to proszę o napisanie każdego z osobna
2. jak zdobyć:
Princess Rod - wiem ,że trzeba rozwinąć Trade Items na lv 4(towary Nono)... Ale jak :?:
Stardust Rod
Chill Rod
3. Gdzie moge znaleźć potwory do złapania??(np. w jakich klanach lub misjach)
na razie mam
-Red Cap (goblin tylko ,że ubrany na czerwono)
-Bomb
-Firewyrm (smok czerwony)
-Lamia (czerwona)
-Coeurl (niebieksi pies)
-Big Malboro (fioletowy)
-Ahriman (Czerwony taki z oczkiem 1 co używa roullet)

Z góry WIELKIE THX
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Ad. 1 i 3
tutaj masz spis potworków, misje w których można je złapać i przedmioty które lubią (i których nie lubią)

Ad. 2
Princess Rod - powinna pojawić się w Baguba (z biegiem fabuły)
Stardust Rod - dostaniesz za doprowadzenie Magic Skill do 30 poziomu, można też ukraść od Time Mage w niektórych walkach a czasem pojawia się jako losowa nagroda po bitwie.
Chill Rod - w misji "Frosty Mage" możesz ukraść Black Mage'owi (ma tą broń ukrytą, więc najpierw trzeba mu ukraść to co trzyma w łapach), czasem pojawia się jako losowa nagroda po bitwie.

następnym razem spróbuj poszukać na gamefaqs.com - tam prawie na pewno zawsze znajdziesz odpowiedź.
Navvy

Siemka

Post autor: Navvy »

Siemka czy moglby ktos podac gg zeby mi pomoc z FFTA dopiero 1 raz zaczynam w to grac ;]
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Mam pytanko , na chwilę obecną jedno ,mianowicie czy ktoś gra jeszcze w tą grę ??

Zacząłem od nowa i mam kilka pytań , ale jakoś znalazłem martwy temat a co gorsza ( o zmoro ) jakiekolwiek solucje ffta zaginęły z krypty....

PS. Nawet mi nie mówcie o GF'akach
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ty nie pytaj czy ktoś gra tylko dawaj z pytaniem :P
Awatar użytkownika
Oray80
Kupo!
Kupo!
Posty: 125
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 20:09

Post autor: Oray80 »

Ostatnio jakoś krypta nie działała więc tu nie zaglądałem , ale skoro już działa to lecę z moimi pytaniami...

1) Czy mogę bezkarnie wyrzucać misyjne przedmioty które są do niczego nie potrzebne ( nie mają użycia w innych misjach , czy zbieram je w wielu sztukach ) , non stop brakuje mi miejsca a znalazłem solucje gdzie nie jest napisane czy wyrzucać czy nie...

2) ELDA'S CUP nie wiem kiedy , nie pamiętam jak , ale chyba wyzbyłem się tego jakoś , a później zauważyłem że potrzebne mi to do rekrutacji postaci semi-secret ( Eldena ) - da to się jakoś odzyskać ???

3) Dosłownie przed chwilą udało mi się zwerbować Pallanza'e , ten cały wyrmstone będzie mi jeszcze potrzebny ?

Narazie tyle...

PS. Gra jest ciekawa , tylko przy uzupełnianiu wszystkiego na max trochę denerwująca ( w kółko misje ratowania lokacji i powtórki innych durnowatych ( clan league i to z mithrillem )
www.ttadvance.ca - let's play
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Oray80 pisze:1) Czy mogę bezkarnie wyrzucać misyjne przedmioty które są do niczego nie potrzebne ( nie mają użycia w innych misjach , czy zbieram je w wielu sztukach ) , non stop brakuje mi miejsca a znalazłem solucje gdzie nie jest napisane czy wyrzucać czy nie...
A sprawdzałeś już gdzieś, że nie mają użycia w innych misjach, czy na razie nie trafiłeś na misję, w której to można by było ich użyć? Prędzej czy później może Ci się jakiś przedmiot przydać, a niestety mały procent misji możesz powtarzać bez końca. Są przedmioty, które jak już wyrzucisz to nie odzyskasz, a co za tym idzie, nie skończysz w 100% gry. Pozbądź się np. adamantite (oraz inne "kryształy" tj. mythril), cottony, coś tam od chocobosów, gdyż te misje się powtarzają i w razie czego możesz je ponownie zdobyć.
Oray80 pisze:2) ELDA'S CUP nie wiem kiedy , nie pamiętam jak , ale chyba wyzbyłem się tego jakoś , a później zauważyłem że potrzebne mi to do rekrutacji postaci semi-secret ( Eldena ) - da to się jakoś odzyskać ???
Nope, sorry Gregory. Ja w sumie przypadkowo dostałem Eldenę. Ów przedmiot używa się do jakiejś misji, a po niej Eldena po prostu się przyłącza lub nie... nie wiem czy na pewno, czy to randomowo jest, ale na pewno musisz mieć dla niej wolne miejsce w składzie.
Oray80 pisze: 3) Dosłownie przed chwilą udało mi się zwerbować Pallanza'e , ten cały wyrmstone będzie mi jeszcze potrzebny ?
Po krótkim poszukiwaniu dowiedziałem się, że Wyrmstone jest potrzebny do misji '#66 A Dragon's Aid' i niby tylko do tej. Ale i tak polecam najpierw powyrzucać przedmioty, które możesz potem ponownie zdobyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”