Duodecim Dissidia Final Fantasy 012

Co to jest Dissidia? Chciałeś/aś kiedyś zobaczyć jakby to było gdyby Squall zmierzył się w walce z Cloudem abo Sephirothem? W Dissidii to możliwe - to mordobicie w świecie FF.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Duodecim Dissidia Final Fantasy 012

Post autor: qfas »

Excuse me, is it a smell of kupo on you? You collect kupo, don't you, ma'am? - Moogle do Lightning

Kontynuacja bijatyki, również wydana na PSP. Od czasów części pierwszej nie zmieniło się wiele, system pozostał ten sam, dalej poruszamy się po planszy, bijemy po buziach "klony" postaci z FF, zdobywamy itemy i collectibles (których na oko jest dwa razy więcej, niż w pierwszej części). Dodano kilka postaci (m.in. mój ulubiony Laguna :]), kilka plansz, ogólnie kontynuacja na modłę 3B (Bigger, Better, more Badass). Graliście? Jak wrażenia?
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
portugas123
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pn 11 lis, 2013 11:58
Lokalizacja: Polska

Post autor: portugas123 »

Grałem :D O niebo lepsza od poprzedniczki chodź o wiele łatwiejsza. Kilka nowych plansz wygląda bardzo fajnie, oraz nowe postacie *-* Zobaczyłem Yunę to zacząłem rzygać tęczą :grin: Świetna fabuła, która sprawia, że nie aż ciężko wyłączyć PSP :wink: Tylko ten moment kiedy zaczynamy drugi rozdział w grze ;-; Ten w, którym zdobywamy kryształy bohaterów... załamałem się, że muszę to przechodzić, ponieważ to było to samo co w poprzedniczce tylko, trzeba było zebrać wszystkie kryształy, a nie tylko dwa. Polecam :064:
Awatar użytkownika
Cloud Strife
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: ndz 12 wrz, 2010 01:59
Lokalizacja: Spira After
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Grałem. Jak dla mnie gra spoko, na pewno o wiele lepsza niż poprzedniczka. Z tym że 2 cześc disidi ukończyłem w około 15h. Jako ciekawostkę na którą się natknąłem ostatnio w internecie jest postać Aerith jako wspomagająca nas w grze. Warunek jest taki kupić demo Dissidia Duodecim Prologus Final Fantasy (dostajemy specialny kod po zakupie dema z PSS,importujemy sava z Dissidia Duodecim Prologus Final Fantasy do pełnej wersji i dostajemy Aerith i parę innych dodatków w tym nowe stroje dla Clouda do pełnej wersji gry). To tyle pozdrawiam.
Ukończone częsci FF: 3 NES(80h), 4 GBA (200h), 5 SNES (120h), 6 SNES (150h), 7 PSX (140h), 9 PSX (60h), 10 PS2 (89h), Crisis Core PSP (70h), Mistic Quest SNES (30h), Tactics Advance GBA (120h)
ODPOWIEDZ

Wróć do „FF: Dissidia”