Wasz ulubiony tekst z FF

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Shen
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: sob 03 kwie, 2010 16:20

Post autor: Shen »

"No cloud, nor squall shall hinder us!" za nawiazanie do poprzednich finali

"To be forgotten is worse than death."

oba z ff9
I'm gonna let you in on a little secret.Every day,once a day,give yourself a present.Don't plan it,don't wait for it,just... let it happen.Could be a new shirt at the men's store,a catnap in your office chair,or two cups of good, hot,black coffee.
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Sephiria pisze:Właśnie dlatego cały czas uważam, że poza nielicznymi wyjątkami dopiero osoby dorosłe są w stanie dostrzec piękno tej gry, pod względem fabuły.
Ja byłem jeszcze w gimnazjum, jak rozkoszowałem się Final Fantasy VIII. Do dzisiaj jest to moja ulubiona część (bardzo poważna fabuła jest chyba głównym powodem). Nadmienię, że do tej pory ukończyłem blisko dwadzieścia części tej serii :P Mania.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

"Something bothers me. I think it's your way of life. You don't get paid. You don't get praised. Yet, you still risk your lives and continue on your journey. Seeing that makes me... It just makes me think about my life." Z VII Caith Sith
Yuffie: Cloud, say something! Cloud: ... something. Też z VII
I Freya z IX "To be forgotten is worse than death."
Kaimi
Kupo!
Kupo!
Posty: 14
Rejestracja: sob 11 lip, 2009 17:27
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kaimi »

Mnie się bardzo podoba ten (tekst): "Pulse fal'Cie and l'Cie are bad news. That's why Cocoon kicked them out. Live too close to the fal'Cie? One-way ticket to Pulse! That's the Purge in a nutshell." (Po polsku: "Fal'Cie i l'Cie z Pulsu to złe wieści. I dlatego Cocoon je wykopało [z Cocoon]. Jesteś zbyt blisko fal'Cie? Bilet w jedną stronę na Puls! To jest Czystka w skrócie.") - Vanille genialnie (w sensie humorystycznym) wypowiada się o Czystce. Cytat pochodzi z Final Fantasy XIII (jest wypowiadany w Rozdziale 2 "Pulse fal'Cie").
Awatar użytkownika
Qpers
Kupo!
Kupo!
Posty: 54
Rejestracja: wt 21 paź, 2008 18:12

Post autor: Qpers »

Tekst Peekaboo, który miał ostrzec drużynę przed zbliżającym się... "niebezpieczeństwem" :D

-"You mean the "you-know-what" that does "stuff"? Oczywiście przekonamy się, co miał na myśli dopiero na własne oczy.

Ogólnie Chocobo Tales zawiera sporo zabawnych zwrotów (jak choćby ukrywający swoją prawdziwą tożsamość "Dueler X"). Polecam, nawet starym fanom FF. W pierwszej chwili wygląda na dziecinadę ale ma swój urok.

EDYCJA:
Wybacz - już poprawione :)
Ostatnio zmieniony śr 28 kwie, 2010 11:23 przez Qpers, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Verkonika
Kupo!
Kupo!
Posty: 133
Rejestracja: wt 02 mar, 2010 15:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Verkonika »

Czyżbyś kliknął za dużo razy?
Awatar użytkownika
Caladbolg
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: pt 19 lut, 2010 16:58
Lokalizacja: Calm Lands

Post autor: Caladbolg »

Hmm moje ulubione...

Pierwszy: (z FFXIII)

Lightning: "Hope!"
"Hope? There is no hope. Not for I'Cie"
—Hope do Lightning

Drugi: (z FF:Dissidia)

Cloud:"If I win, are my sins forgiven?"
(świetnie brzmi przy piosence Bombing Mission ^^

Trzeci: (FFVII:CC)
Zack Fair: "Those wings... I want them too." (chwila ciszy)

Czwarty: (FF:Dissidia)
Tidus: "Where are you going? This isn't over yet. There's no tommorow for me... unless i beat you today!"
Jecht: "Pesky little runt! Who do you take after?"
Tidus:"Go ask yourself!"

No, to by było na tyle :)
Celestial Weapon, to JA !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”