Mwahahaha!!! I'll rule the world - best villain :]

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Twój ulubiony badass?

Zeromus
0
Brak głosów
'ziom w zbroi' Golbez
0
Brak głosów
'Ent ale nie z LOTRa' Exdeath
0
Brak głosów
'król clownów i psycholi' Kefka
6
26%
'omg co za boska klata' Sephiroth
7
30%
'jej gotyckość' Ultimecja
3
13%
'jego sadystyczność' Kuja
5
22%
'jego jajecznicowatość' Seymour
1
4%
'uber maniak' Vayne
1
4%
'the loser' Judges z FF XII
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 23

azu

Post autor: azu »

azu napisał:
nie wiem kto dał Necrona do tej ankiety - wielka ciota
oczywiście chodziło mi, że Necron to wielka ciota - żeby nie było hehe ;)
Senaroth

Post autor: Senaroth »

Kefka i Sephiroth ex aequo na 1 miejscu,ale oddałem głos na Kefkę(biedak ma tylko 1 :D )
Ogólnie za śmiech <dobitny xD >,za hasełka"Wait he says.....do I look like a waiter?" i za to,że zrealizował część swojego pnau a mianowicie rządził światem przez jakiś czas itd etc.


Uwa ha ha ha ha ha
Kefka ;)
azu

Post autor: azu »

myślę, że jakby Kefka podczas ostatecznej walki używał swojego smiechu był by o wiele trudniejszy do pokonania;)
kyo

Post autor: kyo »

dlaczego w ankiecie nie uwzgledniono Chaos'a/Garlanda? ];
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

w tutejszych ankietach nie uwzględniono wielu rzeczy ale i tak wszystkiego nie pomieścisz ...
glamorous vamp
Dave240

Post autor: Dave240 »

1)Sephiroth: po prostu najlepszy
2)Gilgamesh: uwielbiałem gdy spotkałem go kolejny raz, a on znowu uciekał :x
3)Palmer: może za tą ciężarówkę :lol:
Rinoa

Post autor: Rinoa »

Kuja. Za tę bikini-zbroję, każdy czarny charakter powinien takową mieć. To wybitnie podkreśla czerń charakteru, IMVHO.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Kuja. Za tę bikini-zbroję, każdy czarny charakter powinien takową mieć. To wybitnie podkreśla czerń charakteru, IMVHO.
lol bikinii :lol: i wszystko jasne kuja lekkich obyczajów :lol:
glamorous vamp
Auron

Post autor: Auron »

Dave240 pisze:2)Gilgamesh: uwielbiałem gdy spotkałem go kolejny raz, a on znowu uciekał :x
Ooooo tak. Szczegolnie te walki na Wielkim moscie. Muza podczas nich rzadzi. The Black Mage zajebiscie ja odswiezyli. Jak chcesz przesluchac:
http://www.geocities.com/akai_sakura/TBM.html (i oczywiscie pozycja Clash on the Big Bridge)
rpgomaniak!

Post autor: rpgomaniak! »

Kefka lubi wszystko nszczyć,niszczyć :573: :572: ,za o go lubimy :razz:
Kiszak

Post autor: Kiszak »

Sephiroth na pierwszym miejscu może za tą katane zreszta sam nie wiem =]
drugie miejsce dla Kefki, jak dla mnie najbardziej szaleńczy śmiech w grach ever :grin:
FinalFan

Post autor: FinalFan »

Sephiroth rulez, nie ma innej opcji. W ankiecie zabrakło jednego zbira, pewnie było już miejsca. Ciekawi was o kogo chodzi............. No więc; ja równierz mam ambicję do rządzenia światem, ale bogiem to nie chcę się stać :)
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Sephiroth - świetny wojownik i bardzio ciekawie przedstawiony dramat postaci. Któż się dziś nie zastanawia co by było gdyby nie fakt że dowiedział się o przeszłości ...
fajny jeszcze zack byl(ogladaliscie ta scenke w FFVII? po powrocie do nivellheim[czy jak sie to tam pisze] cloud razem z zackiem uciekaja z miasta, udaja sie do midgaru i dowiadujemy sie skad cloud ma swoj supa hipa miecz)
:shock: Skad ta scenka? Jak ją zobaczyć? Co muszę zrobić żeby ją zobaczyć? Muszę ją zobaczyć :twisted: [shadow=red]SPOILER[/shadow] (a miecz to chyba wziął po tym jak Zack bęcki od Sephirotha w Nibelheim dostał) [shadow=red]SPOILER[/shadow]

Dziwie się tym którzy wybrali Ultimecie. Grając w FF8 praktycznie nic o niej nie wiemy, a jeśli podobał się wam zamek dlaczego nie zagłosować na niego a nie samą postać :roll:
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
White SeeD

Post autor: White SeeD »

a jeśli podobał się wam zamek dlaczego nie zagłosować na niego a nie samą postać
Hm? To dlaczego wielu ludzi zagłosowało na Sephirotha a nie na jego miecz (takie właśnie argumenty się zdarzały)? Oj chyba się czepiasz...
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Nie o to chodzi, chodziło mi o to że napewno było coś więcej niż tylko zamek i miecz co spowodowało że ktoś dokonał takiego a nie innego wyboru. Ale nie będę się z nikim przecież kłucił.

W Sephiroth'cie podoba mi się to że jego charakter jest doskonale widoczny na zewnątrz. Wygląda dokładnie tak jak się zachowuje i to jest dla mnie bardzo wporządku.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”