Mwahahaha!!! I'll rule the world - best villain :]

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Twój ulubiony badass?

Zeromus
0
Brak głosów
'ziom w zbroi' Golbez
0
Brak głosów
'Ent ale nie z LOTRa' Exdeath
0
Brak głosów
'król clownów i psycholi' Kefka
6
26%
'omg co za boska klata' Sephiroth
7
30%
'jej gotyckość' Ultimecja
3
13%
'jego sadystyczność' Kuja
5
22%
'jego jajecznicowatość' Seymour
1
4%
'uber maniak' Vayne
1
4%
'the loser' Judges z FF XII
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Mwahahaha!!! I'll rule the world - best villain :]

Post autor: Garnet »

ano jest temat o postaciach ale nie o najwazniejszych :] w koncu gdyby nie oni nie byloby po co grac ;)

jak dla mnei osobiscie-zawsze najwaznijesza jest postac czarnego charakeru ..to ona wlasnie nadaje specyficzny chrakter :d :D

so vote now...who is the best :P

ja ofkoz na swego lovelasa...a za co..hmm..za caloksztalt ;] ..za zachowanie,jezyk,styl,urode itd...(jak ktos ma cos przecikwo to prosze wyjsc:]...right now :P )

pozniej Sephi i Kefka-tego goscia nicnie pobije,jelsi chodiz o charaker :] ...a na 4 seymour-za ladna stylizacje fryzury ;)
a takiej pozycji jak yu yevon to nie komentuje :]
ulti tez byla fajna..tyle za calkwoicie wg mnei te carwonce nei pasowaly do swiata ff8

btw w ankecie moze bcy tylko 10 pozycji wiec mysle ze dalam te najwazniesze-ktore sie zmiescily-nie wiem czy ktos by chcial dac kogos z ffx-2
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Garnet, łącznie zmieniany 13 razy.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Vladio

Post autor: Vladio »

Ja obstawiam Kuje - za to że pochodzi z mojego ulubionego Finala, ma fajane wdzianko, SMOKA i to nadodatek srebrnego (ja też chce!!!) i ogolnie to niezły plan sobie ułożył na zdobycie świata :grin: . Jeszcze jedna rzecz dla której go lubie - zawsze jak sie zjawia to leci taka muzyczka (niewiem czy to jego theme) co przypomina mi... We will rock you - podobne tempo uderzeń i wogole. KUJA RULEZ! Chociaż Sephiroth też był niczego sobie - ale jak dla mnie to spartolił doskonały plan.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

SEPHIROT To jest gosc,extra plan który mu sie nie powiódł,extra mieczyk tez bym ( taki chciał ) swietna fryzura,ogólnie najlepszy czarny charakter według mnie

Na drugim Kuja,a na trzecim Seymur
FF XII W trakcie katowania
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Heh Garnet to zawsze ma pomysly na dobre watki :]

Coz ja zaglosowalem na Sephiotra. Najbardziej przypadl mi do gustu z tych ktorych mialem okazje "poznac". Dobry byl zarowno przed tym jak.... zeswirowal(taki zimny i opanowany)jak i po (dazacy do celu po trupach) :D
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ja zagłosowałem na Sephiroth. Chociaż nie grałem w FF7 jakoś najfajniej z nich wyglądał i ta katana :D
Potem Seymour i Kefka
Bardock

Post autor: Bardock »

oczywiscie Sephiroth...
Awatar użytkownika
Zito
Administrator
Administrator
Posty: 67
Rejestracja: sob 12 cze, 2004 08:56
Lokalizacja: Wrocław

Sephirot

Post autor: Zito »

sephirot jest najfajniejszy! :twisted:
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Nie będę się zbytnio oddalał od reszty i powiem tylko jedno: SEPHIROTH RZĄDZI!!!!!!!
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Vladio

Post autor: Vladio »

Sephiroth to mi się najbardziej podobał w tym flashbacku gdy razem z Cloudem , Tifą i soldierami wybierał się do reaktora w Nibel - początek gry a on smoka jednym ciosem rozwalił - to robiło wrażenie!!!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

ee tam sephiroth był taki zwyczjany i do tego jakieś dziwne te klonowanie
najlepszy jest kuja a szczególnie podczas trancu kiedy dowiaduje się że jego limit życiowy zbliża się do końca i jest wobec tego bezsilny spoko :) a ten tam sephiroth to taki tam żul klonowany jakiś cały czas
glamorous vamp
Bardock

Post autor: Bardock »

kur..wa Bonifacy! zaraz ci walne! nie waz sie tak mowic o Wielkim Sephirothcie!!!
Vladio

Post autor: Vladio »

najlepszy jest kuja
100 % poparcia - Kuje jest THE BEST!!! A jakby nie patrzeć na Sephirotha to jest on TYLKO czlowiekiem ( zmutowanym ale zawsze!).
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

NAjlepszy Sephiroth, a puźniej Kuja
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Jeśli mamy być dokładni to Kuja jest klonem nie zaś Sephiroth. (SPOILER)Kuja jak każdy inny Genome został zbudowany od podstaw przez Garlanda gen po genie, tak jak jest to z klonami, natomiast Sephiroth zaistniał drogą naturalną, a w bardzo młodym wieku(etap życia płodowego) poddano go procesowi wszczepienia Jenovy. Dla mnie z tych dwój bardziej Sephiroth, ale ze względu na tragizm jego postaci - gdy wiedział kim są jego rodzice, to kto wie, czy nie walczyłby obok Clouda w Avalanche przeciwko Shinra albo walczył z nim w obronie Shinry, nie mordując niewinnych i rozwalając wszystkiego co się da. Kuja pod względem charakteru jest niestety dość prosty - miał za zadanie zabijać, lubił to i chciał uwolnić się spod władzy Garlanda- koniec kropka. Po drodze jeszcze wypłynał wątek, że Zidane jest od niego lepszy no i że czas Kujy ma pewne ograniczenie, ale z drugiej strony przecież wszystko co żyje ma swój początek i koniec, więc aż taka tragedia dowiedzieć się, że kiedyś można umrzeć, nie jest.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Malkav

Post autor: Malkav »

fajny jeszcze zack byl(ogladaliscie ta scenke w FFVII? po powrocie do nivellheim[czy jak sie to tam pisze] cloud razem z zackiem uciekaja z miasta, udaja sie do midgaru i dowiadujemy sie skad cloud ma swoj supa hipa miecz)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”