Mwahahaha!!! I'll rule the world - best villain :]

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Twój ulubiony badass?

Zeromus
0
Brak głosów
'ziom w zbroi' Golbez
0
Brak głosów
'Ent ale nie z LOTRa' Exdeath
0
Brak głosów
'król clownów i psycholi' Kefka
6
26%
'omg co za boska klata' Sephiroth
7
30%
'jej gotyckość' Ultimecja
3
13%
'jego sadystyczność' Kuja
5
22%
'jego jajecznicowatość' Seymour
1
4%
'uber maniak' Vayne
1
4%
'the loser' Judges z FF XII
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

taaak Ultimecia jest koszmarna i w ogóle nie ma porównania do sephirotha. Cudna postać, nikt jej nie dorównuje, drugie miejsce oczywiście Kuja, a kto Jenove na ankiecie umieścił to nie wiem 8)
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Osobiście żałuję że nie umieszczono na ankiecie członków teamu The Turks (Reno, Rude, Tseng - chociarz jeden z nich) ani Seipher'a :? (nie wiem do końca jak to się pisze. Przecież po Ultimecii to nasz główny rywal z FF8 i do tego zażarty przeciwnik Squall'a !?
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Darios

Post autor: Darios »

nie gralem w wiele finali ale obstawilem na ultimecie.
z tego co mowicie to sephiroth jest spoko ale gdybym go chociaz mogl zobacyc.
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Osobiście żałuję że nie umieszczono na ankiecie członków teamu The Turks (Reno, Rude, Tseng - chociarz jeden z nich) ani Seipher'a
Założę się że ankieta ma największą możliwą liczbę opcji, więc po prostu nie było miejsca. Poza tym przecież każdy Final ma jakiegoś bad assa i bez sensu byłoby przecież umieszczanie obok Sephirotha Turksów a obok Ultimecii Seifera na rzecz pozostałych części sagi

Darios- specjalnie dla Ciebie:
http://www.foggiaweb.it/Stefano/finalfa ... hiroth.jpg :)
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

White Seed nie każda z wymienionych postaci jest main bossem, a człowieka o blond włosach z gunblade'm z FF8 można właśnie tym mianem określić.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Wasza rozmowa zostala wycieta.
Chyba nastapilo jakies nieporozumienie - tego typu dysputy prosze prowadzic prywatnie bez udzialu forum gdyz interesuja one jedynie was dwoch. Nikt nie ma ochoty czytac tych wypocin, a 10 albo wiecej postow pod rzad(nie liczac wstawki Bonifacego)bylo waszego autorstwa.
Za kontynuacje tego watku wiadomo jakie beda konsekwencje - Dante, S juz Cie wtedy nie obroni, wiec pomysl dwa razy zanim zrobisz glupstwo, a Ty White Seed, trzeba bylo posluchac samego siebie jak chciales uciac dyskusje.

Jest ZAKAZ pisania dalej off topu - tyczy sie to rowniez odpisywania na moj post poniewaz sprawa nie podlega dyskusji :]
Orion

Post autor: Orion »

Kurcze,właśnie odkryłem że się jeszcze nie wypowiadałem w tym temacie :shock: .

Nie napisze nic odkrywczego jeśli wybiore Sepha...
Ta postać jest na swój sposób kultowa.Pomimo,że jest czarnym charakterem to nie budzi w grających nienawiści czy czegoś takiego,wręcz przeciwnie-jest podziwiany.
Pełno ludzi się z nim utożsamia,chcą być podobni do niego,nawet im go żal.
Jeśli chodzi o psychike to cóż można o nim napisać?Wszystko i nic...Nie należy on napewno do postaci łatwych w odbiorze i zrozumieniu.Chociaż z drugiej strony chyba w każdym finalu tak jest :roll: ..
Wizualnie za to jest to jedna z niewielu postaci,które jak by to napisać?Jest cool :twisted: !
Hehe,właśnie doszedłem do błyskotliwego wniosku,że przypomina troche metala :] .
Dobra nie rozpisuje się,bo i tak nikt tego czytać nie bedzie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Zgadzam się z Tobą w pełni - w AC coprawda wygląda bardziej mrocznie ale fakt że jest bardziej mobilny nadrabia wszelkie odstępstwa od pierwowzoru z gry. Metal w sumie jak najbardziej:
1. Długie włosy
2. Czarne wdzianko
3. Glany czy nie - wyglądają conajmniej podobnie :)
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
antychryst__666

HAHA

Post autor: antychryst__666 »

:evil: a ja dalem na kefke hahaha bo najbardziej lubia 6 czesc finala :evil:
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Koki pisze:A goła klata? To już nie metal. To raczej jakiś biker, hihihi.
Stereotypy - metal chodzi jak mu wygodnie - a jak mial koszulke brudna? :lol:
s-master

Post autor: s-master »

Heh ze starszych FF to Kefka rządzi :grin: Ten jego ironiczny śmiech... Ale ExDeath'a też będe miło wspominał 8) Z nowszych zaś FF Sephiroth forever!
LiZaRd

Post autor: LiZaRd »

co wy- nie znacie sie. Bogiem jest VIVI, iten chłop powinien panować na świecie, co by to dopiero było?!?! Ale Vivi rządzi.
Orion

Post autor: Orion »

Tylko,że temat jest o czarnych charakterach.Co nie zmienia faktu,że Vivi faktycznie rządzi :twisted:
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Z góry wiedziałam, że Sepcio otrzyma najwięcej głosów, więc wzięłam i zagłosowałam na Kuję. :D Kuja ma wszystko, co dobry złoczyńca 'made in Japan' mieć powinien: wdzięk, styl, spryt, urodę, mieszkanie z klasą, wspaniały środek transportu i kilka skrzętnie ukrywanych tajemnic. :lol: Poza tym jest o wiele tragiczniejszą postacią od starego, lekko już wyeksploatowanego Sephiego (hehe) - Sephy zabija, bo pragnie zemsty... podczas gdy Kuja po prostu walczy o życie.

[sarkastycznie:] Urzekła mnie jego historia.

...Podobnie zresztą jak historia Seymoura. Jeszcze założę jego fanklub, zobaczycie. :D
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

o Seymourze to ja już od dawna mówię, że powstał po to, by Seifer miał z kim pić piwo w klubie Big LOSERS :D
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”