Final fantasy-Ogólne pytania ^^

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

No jasne, nie trzeba się wysilać, jak się chce grę po prostu przejść :roll:

Siedzę tu prawie 6 lat i widziałam maaasę przypadków, gdzie ludzie mieli problemy z podstawowymi bossami, bo unikali walk... wiec sorry, wiem co mówię.
cast
Kupo!
Kupo!
Posty: 78
Rejestracja: wt 30 cze, 2009 19:56

Post autor: cast »

A no, celowe unikanie walk to inna sprawa. Ale "expienie dużo" to znów przegięcie w drugą stronę - jak ktoś lubi, wiadomo, będzie potem łatwiej, ale przekonywanie o konieczności grindu ludzi z alergią na grind niczemu dobremu nie służy. Gdybym był na miejscu założyciela tematu i jakiś sześcioletni FFowy ekspert przekonywałby mnie z całym swoim autorytetem w tej dziedzinie, że koniecznie muszę dużo expić, z miejsca odechciałoby mi się grać. :)


Co do problemów z podstawowymi bossami... "ludzka głupota jest nieskończona" czy coś w ten deseń.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

No sorry, ale ja z góry zakładam, że jak ktoś się "profesjonalnie" zabiera za FFy (patrz: pyta na forum, a nie działa na "kupie se ffa i zobaczymy"), to chce bić wszystko i odkryć raczej jak najwięcej.

Poza tym grind nie musi oznaczać męczarni. Uwielbiam grindowanie w FFXII (zwlaszcza, gdy już w Golmore się ma Zodiac Spear XD). Dla MNIE to ogromny fun, zwłaszcza, ze XII ma boski system walki. MOIM ZDANIEM.
Awatar użytkownika
Fox Nine Tails
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pn 22 lis, 2010 19:40

Post autor: Fox Nine Tails »

Heh dzięki yubari ; > Bardzo mnie podbudowałaś(aż sie zdziwiłęm że jesteś dziewczyną ale to miłe nawet ;>) ogólnie to własnie chcę sie zabrać profesjonalnie za FF bo wiem ze to moze głupie porównanie ale dla mnie FF jest troche jak pokemony..Tam też zawsze było mozna przejsc gre normalnie..abyło mozna ją wymaksować odryc dodatkowych przeczywników itp myślę ze w FF jest tak samo i własnie szukałem dobrych ,,ekspertów''od tej seri ale polaków i rad po polsku(jak wiadomo w innych jezykach jest tego az za duzo ale jak wiadomo to polski jest jezykiem dosyc mało pop wiec nie ma sie co dziwić).chcę sie o tej seri duzo dowiedzieć bo inne serie Rpg typu gothic mnie nie wciągały bo miały moim zdaniem zrąbanych bohaterów...a tutaj kazdy fajnie wygląda(fajny ubiór,broń i boskie fryzury ^^)i myślę ze to bedzie moja ulubiona seria RPG :)

[ Dodano: Pią 26 Lis, 2010 20:49 ]
A z ciekawości zapytam...kiedy grałaś w FFVII ?I grałas na emu czy na Ps1;)?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Co moja pleć ma do rzeczy w ogóle? _^_ Na 3 adminów, masz 2 kobiety. Swego czasu modami tez były same panie. Panowie dostali mody, żeby inni panowie się nie pluli, że same baby.

Co do VII....bleeeh. Grałam raz, wieki temu na PS2. Nie znoszę tej części. Tylko X-2 nie trawię bardziej.

PS: Za brak interpunkcji można dostać warna. Wysil się.
Awatar użytkownika
Fox Nine Tails
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pn 22 lis, 2010 19:40

Post autor: Fox Nine Tails »

k ; > słuchaj a może lepiej dam ci moje gg i będziesz mi ,,senseiować'' na gg niż będę tutaj zaśmiecał forum pytaniami co?; >

[ Dodano: Pią 26 Lis, 2010 21:06 ]
A tak btw czemu nie lubisz VII skoro jest najlepsza?;)
MiStrzU7777
Kupo!
Kupo!
Posty: 52
Rejestracja: ndz 19 sie, 2007 08:06

Post autor: MiStrzU7777 »

Fox Nine Tails pisze:A tak btw czemu nie lubisz VII skoro jest najlepsza?;)
Skąd takie rzeczy możesz wiedzieć, skoro grałeś tylko w 1 część ? Poza tym jesteś na początku.
Każdy ma inne gusta, mnie się 7 podoba, pomijając kilka oczywistych niedociągnięć.
Awatar użytkownika
Fox Nine Tails
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pn 22 lis, 2010 19:40

Post autor: Fox Nine Tails »

Wzoruję sie na tym choćby,że tylko na podstawie VII powstał film i tyle gier;> coś to musi znaczyć bynajmniej tak myślę jeśli się mylę proszę popraw mnie.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Fox Nine Tails pisze:Wzoruję sie na tym choćby,że tylko na podstawie VII powstał film i tyle gier;>
Popularność ≠ Jakość. Jak wspomniał MiStrzU, subiektywność.
Fox Nine Tails pisze:bynajmniej
Grrrrrrrrwrrrrrrrrrrr.

Graj dalej tak jak chcesz, ekspuj jak ci się zachce. :P
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dzizas. Czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę, że każdy człowiek ma prawo do własnej opinii? Dla mnie VII to porażka i tyle. Nie zamierzam się nad tym rozwodzić. Film tez był średni, grafika nie wystarcza. Ulepszonej wersji nie widziałam, ale nie spędza mi to snu z powiek. VII: Dirge of Cerberus ma dość kiepskawe recenzje, sama nie grałam, bo chyba dość razy podkreślałam, że MNIE VII nie jara. Crisis core mam, nawet odpaliłam. Daleko nie zaszłam, ale gra się dość przyjemnie, wiec możliwe, ze przejdę. WSIO na temat Go + FFVII.

Swoja drogą, jeśli uważasz grę za najlepszą, bo prawie wszyscy tak mówią, to to smutne jest. w dodatku z takim podejsciem, jestes zmuszony lubić tę grę, bo "wszyscy ją lubią". Czy Ty w ogole posiadasz własne zdanie? Ledwo zacząłeś VII, a już zostałeś fanboyem? Przerażajace.
Z dwojga złego dobrze, że nie trafiłeś na jakieś forum wychwalające boskość FFX-2...
Awatar użytkownika
Fox Nine Tails
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pn 22 lis, 2010 19:40

Post autor: Fox Nine Tails »

Poprostu gram narazie w VII i mi sie bardzo postacie podobają tyle ; >
a o jakiej ulepszonej wersji FF VII mowisz?;>

[ Dodano: Sob 27 Lis, 2010 21:41 ]
A i lepiej finala przechodzić z poradnikiem(walktorughami na yt)czy samemu?Bo nie wiem i nie moge dojść do wniosku czy tak czy tak...z jednej strony to takie jakby oszustwo ale chciałbym odkryc wszystko w grze a jak sam bd grał to to pewnie pominę ; <
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dzizas. Przechodź jakkolwiek wolisz. Nie ma z lub bez tylko. Są jeszcze takie opcje jak "bez, ale z jak mam problem" etc. Nasze opisy i tak nie zawierają spoilerów.

I na litość boską. Zacznij wreszcie grać i przestań zadawać debilne pytania.

Co te gimnazja robią z ludźmi.

Temat zamykam. Od pytań na temat przejścia sa HELPy.

Ostrzegam - za nadmiar debilnych pytań, tez można oberwać. Może samodzielne myślenie nie jest Twoją mocną stroną, ale pozwalamy Ci się wysilić.
Zablokowany

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”