Your location in world of FF

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Na dzień dzisiejszy wybór wydaje mi się oczywisty - Shinra Mansion, lub hotel w Gold Sznaucerze :D

Z pierwszej propozycji kusi obszerna biblioteka i klimat laboratoryjny (omg, jak ja to uwielbiam..). Z drugiej - upiorność, groteskowość, masa lekkiego, czarnego humoru oraz perspektywa zarobienia na tym interesie sporo Gilsów. Oczywiście najpierw trzebaby zabić dotychczasowego właściciela.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Guiki

Re: Your location in world of FF

Post autor: Guiki »

Garnet pisze:heh tak mi sie przypomnial ten temat ze starego forum..inni sie kiedys tam wypowiedzieli ale dajmy tez szanse nowym bywalcom :] ...nio i moze Wasze zdania ulegly zmianom ;)

so...
....gdzie chcielibyscie mieszkac w swiecie ff,macie do wyboru dowolna czesc...

nio ja tu nie mam za duzego wyboru :D ..jak nie moja kochana Alexandria :] nio ale swoja droga to mile city:] ...a jzu napewno zameczek :P (jak u siebie w domu:])...i jeszcze to jeziorko :] ...i ladniutki ryneczek :razz: ii...i...:] heh :wink:
No Garnet,wybor dobry nawet dla mnie,ale jak nie Alexandria to chcialbym mieszkac w Besaid.Plaza,super czysta woda,ladna swiatynia,domeczki i gadajace psy :grin:
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Ja chciałbym mieszkać w Alexandrii poniważ chciałbym mieszkać w tym samym miescie gdzie zasiada głowa panstwa. Taka Alexandria kojazy mi się z przytulnym miastem. Ten klimat awanturniczego sredniowiecza...to jest to xD !
Alan.MacDenz

Post autor: Alan.MacDenz »

@Guiki - zgadzam się z Tobą! Również chciałbym mieszkać w Besaid lub w Kilika.

GGY: Z regulaminu "10) Zanim napiszesz post typu "zgadzam się" lub "popieram", bądź," X jest cool", "X jest spoko" pobiegnij do sklepu po bułki. Takie uwagi nie wnoszą absolutnie nic do dyskusji, bo inni i tak nie wiedzą dlaczego dana rzecz Ci się podoba. Sensem dyskusji jest wymiana poglądów i przekonań. "
Ostatnio zmieniony wt 03 kwie, 2007 18:05 przez Alan.MacDenz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

I uwagę Go Go Proszę potraktować poważnie - to że jesteście młodymi userami nie uwalnia was od próby napisania czegoś więcej niż "popieram", bo macie dość lat, by napisać przynajmniej 3 zdania o tym, co wy na dany temat myślicie.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
immortal

Post autor: immortal »

Jak dla mnie to Balamb Garden :D ... wstapic do organizacji SEED ... wypelniac misje i dzieki temu poznawac swiat :) razem z qumplami i qumpelami z druzyny ::) ... cos pieknego :P ...
A-Sephirtoh-C

Post autor: A-Sephirtoh-C »

Chcialbym mieszkac w Alexandria, bardzo duze miasto i podoba mi sie jego budowa...
Bardzo fajne bylo tez Bevelle ale te z FFX-2, ale Kilika! :grin:

GGY: ARGUMENTY?
Ostatnio zmieniony pt 06 kwie, 2007 17:34 przez A-Sephirtoh-C, łącznie zmieniany 1 raz.
Alice

Post autor: Alice »

O.. ja chciałabym mieszkać w Esthar! Dlaczego?
- jest duże i bardzo nowoczesne.
- podoba mi się styl poruszania się. Albo na piechotę, albo tymi "spodkami".
- Do tego mój ulubiony kolor tam przeważa - niebieski.

I jeszcze chciałabym mieszkać w Dom Edei. Mimo, że jak Squall i reszta przybyli tam w wieku 17 (no.. 18 dla Quisty xD) to i tak mi sie podobają te ruiny ;). Chociaż ładniej było jak główni bohaterowie byli młodzi, nieprawdaż? Szum morza, ogrody, styl grecko - śródziemnomorski.. ah... .
Książę Aikka

Post autor: Książę Aikka »

Ja bym chciał mieszkać w Cosmo Canyon z FFVII. Fajnie by było odkrywać różne tajemnice świata, patrzeć przez teleskopy na planety, albo w dowolnej chwili korzystać z planetarium Buganhagena. Posiedzieć sobie przy ognisku (dziwne, że nigdy nie gaśnie).
Drugim miejscem z FFVII, w którym chciałbym mieszkać jest Mideel, ponieważ jest to ładne miasteczko, które ma problemy z chocobo. Można by sobie latać po mieście i łapać chocobo, albo wieść spokojne życie bez obawy, strachu i lęku.
Awatar użytkownika
Winko
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: czw 28 cze, 2007 13:58
Lokalizacja: KnW

Post autor: Winko »

Ja chciałbym zamieszkać w Nothern Crater (oczywiscie po wszystkich wydarzeniach z FF VII) jest tam cicho, spokojnie i nie ma tam ludzi którzy ciagle mi zawracają d.... :)
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Balamb Garden. Chciałbym tam być szkoła, jedzenie, spanie wszystko dodatkowo jeszcze miejsce gdzie można bez problemu sporo trenować. Spokojni ludzie, porządny dyrektor miejsce jak marzenie. Lokacje z pozostałych części nie chce mi się na razie wymieniać :P, leń ze mnie.
Jecht Shot

Post autor: Jecht Shot »

A ja bym chciał mieszkać gdzieś z Cactuarami a już wogóle najlepiej z Jumbo
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Heh dla mnie najlepszym miejscem jest Besaid; spokojnie, sielankowo, jest jak na Hawajach, takie klimaty lubię najbardziej. :)
Balthier

Post autor: Balthier »

Może was zdziwi mój wybór, ale ja chciałbym mieszkać w Treno i nigdzie indziej ( no może kupiłbym wille na Costa Del Sol :grin: ) Dlaczego?
-Salon Tetra Master- to najważniejsze :wink:
-Dom aukcyjny :)
-Ten klimat (zupełnie jak by tam panowała wieczna noc)

P.S.: Dajcie mi znać jak ktoś wybuduje takie miasto :D
Sephirothe

Post autor: Sephirothe »

Ja wybieram Costa dels Sol. Czemu? Bo mieszkam w Hiszpanii niedaleko morza :P


GGY: Radzę sie bardziej wysilić nad argumentami -_-'
Ostatnio zmieniony ndz 26 sie, 2007 11:52 przez Sephirothe, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”