Your location in world of FF

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

W FF VII przydałoby się móc kupić domek niedaleko Aeris i tam się w okolicy kręcić :grin:.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gveir pisze:W FF VII przydałoby się móc kupić domek niedaleko Aeris i tam się w okolicy kręcić :grin:

Kod: Zaznacz cały

do czasu az sephiroth nie przyjdzie i jej nie zadźga swoja great kataną 
:lol:

Widząc na trailerze i screenach miasto z FFXIII (to takie mhroczne) to chętnie bym tam zamieszkała. Brakuje mi takich miast jak Zanarkand... chociaz Luca tez nie była zła. Takie miłe miasteczko portowe.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nemesis pisze:Gveir napisał/a:
W FF VII przydałoby się móc kupić domek niedaleko Aeris i tam się w okolicy kręcić :grin:

Kod: Zaznacz cały

do czasu az sephiroth nie przyjdzie i jej nie zadźga swoja great kataną
:lol:

Kod: Zaznacz cały

Bym sobie na niego sam zaczekał i go zadźgał :D. A dziabałbym go długo, bo za skrzywdzenie kogoś takiego jak Aeris to należy się wiele bólu :evilbat: 
Nemesis pisze:Widząc na trailerze i screenach miasto z FFXIII (to takie mhroczne) to chętnie bym tam zamieszkała. Brakuje mi takich miast jak Zanarkand... chociaz Luca tez nie była zła. Takie miłe miasteczko portowe.
Że sam o tym nie pomyślałem... To wiadomo którędy można się tam dostać :D?. Luca... hmmm, raczej nie - zbyt kolorowo.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

W FFXii lokacje prezentują się dość ciekawie, jedyne co mi przychodzi na myśl to porównanie do Xenogears...

Kod: Zaznacz cały

 latające miasta chociażby
no i sporo ludzi jest zarówno w jednej jak i drugiej grze... ;] Sądzę, że po zagraniu w FFXII znajdzie się dla mnie jakieś przytulne miejsce :> A tak swoją drogą, my w grze gramy tylko na fragmencie świata Ivalice, prawda? Trochę mnie to niepokoi, bo cóż mrocznego może być po drugiej stronie planety :> (chyba że mamy tu do czynienia z ziemią otoczoną wszechoceanem, tytanem, atlasem czy innym ustrojstwem)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Patrick pisze:I na dodatek drugie najwieksze miasto w Spirze.
No ja bym powiedział,że Bevel było wieksze,jeśli nie większe od samego Zanarkand.
FF XII W trakcie katowania
Scorpinus

Post autor: Scorpinus »

Ja mam takie 3 lokacje, w których chciałbym żyć:
- całe życie spędzić w slumsach Midgar lub na Wutai
- na wakacje jeździć do Icicle Village
Te 3 lokacje to absolutne mistrzostwo świata w klimacie, zagospodarowaniu, uczuciach jakie płyną przy przebywaniu w nich i tego czegoś nieuchwytnego, co pozwala stwierdzić że dałbym sobie nerkę wypruć za przeniesienie na Planetę (:
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Scorpinus pisze:całe życie spędzić w slumsach Midgar
Slumsy w Midgar ?? jakos cizko bylo by mi sie przyzwyczaic do zycia w rurze albo w autobusie XD
Scorpinus

Post autor: Scorpinus »

Mieszkam w Łodzi :) Większej różnicy nie widzę (oki, w slumsach jest mniej śmieci :lol:)
Zawsze da się przyzwyczaić. A i w slumsach pozostały zwyczaine domki. Nie kryję, że wolałbym Wutai.
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Nie wiem co wy widzicie w Wutai ;/ Chinatown i tyle :P
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

ja w wutai widze swietne pomniki,fajna muzyczka,ciekawa architektura ( tak jak w slumsach midgar xD) i jakos tak...wutai to jedna z moich ulubionych lokacji :3
niech mi ktos za to wytlumaczy,co wy widzicie w esthar O_o"
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

Kod: Zaznacz cały

pewnie Lagune :D
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Coco pisze:niech mi ktos za to wytlumaczy,co wy widzicie w esthar O_o"
Nudna mieścina, stylizowana na wielką metropolię :P Nigdy nie lubiłam odwiedzać Eshtar, bo wydawało mi się takie "sterylne" i mało klimatyczne.

Kod: Zaznacz cały

Laguna
faktycznie był atrakcją turystyczną , ale chyba jedyną na jaką trafiłam w tym miejscu ;)
VaanFromRO pisze:Nie wiem co wy widzicie w Wutai ;/
To co napisała Coco + moja osobista słabość do takiej architektury i możliwość kupienia w tamtejszym sklepie murasame (najładniejsza obok masamune broń w FF7)
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Coco pisze:niech mi ktos za to wytlumaczy,co wy widzicie w esthar O_o"
Ja Eshtar nie nawidze, nie dosc ,ze sie gubilem to jeszcze wszystko tak beznadziejnie wyglada
Scorpinus

Post autor: Scorpinus »

Esthar - beznadziejnie wygląda, jakaś niby na cały kontynent ale mała, BEZNADZIEJNA DO GRANIC muzyka, i ogólnie design paściarski :P
Nie chciałbym tam żyć nawet przez kilka dni :)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ee tam, narzekanie :P. Eshtar jest całkiem fajne, futurystyczne, choć szkoda, że w rodzaju techno - utopii, a nie cybernetyki. Mógłbym tam mieszkać bez problemu, zawsze można by się pobawić najnowszymi gadżetami :wink:.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”