Your location in world of FF

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

liguś

Post autor: liguś »

mnie najbardziej podoba sie lokaja z finala IX czyli Lindblum jest bardzo fajna i mnóstwo akcji się w nim dzieje tych związanych z fabułą gry :grin:
Penq

Post autor: Penq »

Ja od Lindblum wole Alexandrie.Fajnie ją umiejscowili.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ja od Lindblum wole Alexandrie.Fajnie ją umiejscowili.
Żeś się wysilił. Może by tak jakieś konkretne argumenty? Od tego jest forum. Chcesz pogadac na zasadzie max 2 zdania? Czaty od tego są.
liguś pisze:mnie najbardziej podoba sie lokaja z finala IX czyli Lindblum jest bardzo fajna i mnóstwo akcji się w nim dzieje tych związanych z fabułą gry
To co wyżej.

Ja dzis stwierdziłam, że nie miałabym nic przeciwko Guado Salam. Sporo tam miłych facetów (Pah Guado *_*), cisza spokój, fajny klimat. Muzyczkę też nienajgorszą grają. Dodatkowo mała to mieścina, więc nie za tłoczno jest. Pewnie to za sprawą Thunder Plains (chwała im za to). Żyć nie umierać ;)

Kod: Zaznacz cały

<no i zmarłych tez mozna odwiedzić ;&#41; >
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Mi osobiscie Gudao Salam sie nie podobało,jest tam zimno i wilgotno^____^ (lol)
Muzyka taka średnia nie wspominając już o tej w X-2
Ostatnio tak pomyślałem,że chciał bym se zamieszkac na troche w podziemnej częsci ( tej po teleportacji ) czesci Omega Ruins,świetny klimat tam pasuje, no i jakie widoki,a i ciepło zapewne jest^^
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
neo rpgomaniak
Kupo!
Kupo!
Posty: 85
Rejestracja: pt 10 mar, 2006 15:22
Lokalizacja: Z domu

Post autor: neo rpgomaniak »

świat ff7: Zamieszkałbym w Midgarze w sektorze 6. Aeris by się kręciła nie daleko, a i plac zabaw i sklepy.
świat ff8: Popełniam samobujstwo
świat ff9: Cleyra bo ładne widoczki miała.
świat ff6: Hmmm.. troszkę już nei pamiętam tych miejsc. Opera byłaby nie najgorszym miejscem. Szczególnie jak odwiedzałaby ją ta śmieszna ośmiornica.
świat ff10 i reszta: Nie grałem bądź nie pamiętam miejsc.
ff 7 AC: Midgar ;)
Psychotest osobowościowy bez pytań
:P Kto to zrobił?!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

neo rpgomaniak pisze:świat ff7: Zamieszkałbym w Midgarze w sektorze 6. Aeris by się kręciła nie daleko, a i plac zabaw i sklepy.
Do czasu, aż by spotkała Sephirotha XD
neo rpgomaniak pisze:świat ff8: Popełniam samobujstwo
Samobójstwo...to popełnij jak się ortografii nauczysz :roll:
neo rpgomaniak pisze:świat ff10 i reszta: Nie grałem bądź nie pamiętam miejsc.
To po co w ogóle wymieniasz? -_-'

A teraz coś z zupełnie innej beczki...czyli FFXI

Oto Windurst
Całkiem przyjemna wiocha na zadupiu, gdzie mieszkaja tarutaru i mithry ;)
Mogłabym zamieszkać... Spokój, cisza, świeże powietrze, zieleń...

Bastok też jest fajne, choć kolorystycznie ubogie
Ale czesem je przystroją i da się lubić Lokalizacja najdogodniejsza imo, muzyczka ok i w ogóle duzo tu ludzi i galki ;)
http://ffxi.stratics.com/content/media/ ... 'ORIA2.gif (kopiuj, wklej, oglądaj) San d'Oria imo rlzAle dużo tu elvaanów, więc sux. Muzyka ładna, okolica zalesiona i w ogóle czysto ;)

Lol
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Go Go Yubari pisze:Oto Windurst
Ładnie tu :]
Go Go Yubari pisze:San d'Oria
O_O to miasto w FFXI.... wygląda jak jakieś zaciszne przedmieście :D Takie nie Finalowe. Nice.

Go Go, Ty gras jeszcze w FFXI? pochodziła byś sobie po miastach, porobiła zdjęć i nam przy okazji smaka ;)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nawet jakbym grała, to mam cos skopanego z klawiaturą i nie ma mowy o robieniu screenów.

http://www.rpgfan.com/features/ffxi_tou ... our-9b.jpg Jeuno. chcesz czy nie i tak musisz tam trafić XD Ogólnie spedza się tam wiele goooooooooodzin ;) Przyjemne, mało skomplikowane i ważne. Ale do mieszkania się nie nadaje. Tłumy takie, że aż lagi się łapie ><'
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Spira .... a dokładniej Kilika. Dlaczego? Przedewszystkim klimat panujący tam (i lajk hot xD). No i jest to miasto położone blisko morza (albo oceanu nie wiem xD).
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

W FF VII na 100% Wutai, albo nieopodal domku Aeris :grin:. W FF VIII Eshtar - nie ma jak zaawansowana technologia. Ewentualnie Cetra Ruins - klimacik. A na Spirze to w sumie wszędzie - ładnie tam, ciepło, wakacyjnie - ale najpewniej w Macalania Woods, lub w jeszcze niezniszczonym Zanarkand.
Ostatnio zmieniony czw 08 cze, 2006 22:16 przez Gveir, łącznie zmieniany 1 raz.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ciumcia

Post autor: ciumcia »

Ja. Gdzies gdzie jest spokojnie. Dom Edei, Winhill lub Balamb. No ale chyba tak najbardziej to Shumi Village
Awatar użytkownika
Leo88
Kupo!
Kupo!
Posty: 104
Rejestracja: wt 03 maja, 2005 20:45
Lokalizacja: Spira/Gdynia

Post autor: Leo88 »

Na bank Spira, gdyż FFX jest moją pierwszą grą na PS2, ogólnie chyba pierwszym RPG-em, przeszedłem dwa razy, i na bank na tym nie poprzestanę. a więc wracając do wątku
Kraina w której mógłbym żyć to Spira i trzy ulubione lokacje :) :

1. Macalania Woods - ten klimat, półmrok, wszędzie ta niebieska poświata, po prostu hmmm...
2. Zanarkand - też często bym odwiedzał, by posiedzieć przy tym "pamiętnym Ognisku" z openingu
3. Besaid - chyba najfajniejsze miejsce, cisza, spokój, plaża, ocean, wodopspady, jaskinie.

Ale gdybym musiał wybrać to chyba bym wybrał Macalania Woods - sentyment ;)
"A city dead for a thousand years. A city I had to see with my own eyes.(...)The last chapter in my story.
My thoughts, they kept floating up, and then slipping through my fingers.
Slipping away before I could pin them down with words..." Tidus - FFX
Mavander

Post autor: Mavander »

Ja bym chętnie zamieszkał w Kaipo z FF IV... Ciche miasteczko na pustyni, obok oaza, Village of Mist blisko... nie licząc tego pasma gór które Rydia stworzyła, that is... Blisko też do Damcyan... nie licząc tego dość niebezpiecznego przejścia przez Watery Cave... Myślę, że to najlepsze miejsce w grach 1-6 bo tylko w te grałem... Zdecydowanie chciałbym mieszkać w Kaipo, gdyż... STOP! Jeszcze trochę i wezmę to za wypracowanie z polskiego... nie! Zły chochlik (nauczyciel od polskiego)! Nie spalisz mi mózgu trzeci ra... ehehem, dobra narazie...
Patrick

Post autor: Patrick »

Hm, ja zamieszkalbym w Luca. Fajny klimacik, do okola woda, wszystko pod nosem, sklepy, teatr, boisko/basen do blitzballa. I na dodatek drugie najwieksze miasto w Spirze. :D

Podobal mi sie Zanarkand, zupelnie jak NY :D :D :D
VaanFromRO

Post autor: VaanFromRO »

W FFVII kupilem sobie domek i nie zamierzam sie z niego wyprowadzac :D Plaza, Beaches ^^ (Hojo?!)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”