Your location in world of FF

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Balthier69

Post autor: Balthier69 »

Podejdę do tego inaczej (inteligentnie zabrzmiało :D )... Dla mnie najlepiej byłoby zamieszkać na Spirze w Airplanie i móc odwiedzać całą krainę... Ale jakbym miał wybierać to Macalania, rozbiłbym sobie namiot nad jeziorkiem :wink:
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Ja bym chciał zamieszkać w Bevelle i Trabi Garden

Kod: Zaznacz cały

o ile któś by odbudował Trabie po ataku rakiet  
Bevell dlatego, że to miasto jest niedostępne, zawsze ciekawiło mnie jak wygląda w środku ;) a pozatym jest duże i wygląda tak ślicznie :D Trabia dlatego, że jest to miasto z FF8 i pochodzi z tamtąd Selphie ^^ Zawsze chciałem zobaczyć Trabie w całej okazałości :D :D
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
CorTa

Post autor: CorTa »

mnie z kolei bardzo się podobała Bumercia, nietypowa sceneria (szkoda, że tylko po bitwie) i oryginalny motyw deszczu... ladna muzyka pozatym
chciałabym by można było je pozwiedzać jak np.Libindum...
pozdrawiam
KJG
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: czw 21 lut, 2008 15:08
Lokalizacja: Porąbka

Post autor: KJG »

Ja bym chciał zamieszkać w Eshtar City ta technologia :D I jeszcze mieć Lagune za burmistrza xD
Awatar użytkownika
Garland
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: pt 01 maja, 2015 15:42

Post autor: Garland »

Mógł bym mieszkać w Alexandri,choć ta lokacja jest trochę za babska.Pandemonium to co innego!
Mroczne,klimatyczne i ze świetną muzyką :D .Idealna lokacja dla antagonisty!Jeszcze inną lokacją w której mógłbym mieszkać jest Deling z FF8.Muzyczka fajna,ładna architektura i żołnierze mają fajne mundury.Ostatnią lokacją dla mnie dobrą do zamieszkania byłoby Balamb.Ciche,spokojne miasteczko w którym nawet muzyka zdradza spokojny nastrój.No,i to tyle :) .
"In life, war. In death, peace. In life, shame. In death, atonement."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”