FF3 na PSP

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

qba_666

FF3 na PSP

Post autor: qba_666 »

Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie więc zakładam ten temat. Mianowicie zaczynając od początku zafascynowałem się serią FF już miałem do niej parę podejść (styczność z I i VII a później z którąś ale nie pamiętam jaką część na PS2). Postanowiłem więc przejść wszytki cześć zaczynając od I. Mam konsole PSP wiec ściąłem sobie FF I na PSP skończyłem ją następnie ściąłem FF2 na PSP i także skończyłem. Teraz mam zamiar przejść FF3 ale nie mogę tego nigdzie znaleźć ani na PSP ani na PSX. Znalazłem tylko na DS. Powiedzcie mi jak to mogę odpalić na PSP albo jeśli możecie to powiedzcie skąd mam pobrać wersje w którą mógłbym grać na mojej konsoli:) Z tego co czytałem to FF3 nie wyszło w takiej wersji jak I i II na PSP z poprawianą grafiką i dodatkami ale mi to nie przeszkadza może być taka marna grafika jak orginalan 1 część.


Dziękuje za pomoc pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Ściągnij emulator NESa.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
RedWizard
Kupo!
Kupo!
Posty: 9
Rejestracja: ndz 30 sie, 2009 18:27

Post autor: RedWizard »

Dokładniej emulator ImbNES, a najlepiej składankę gier na nes'a działającą dzięki temu emulatorowi na psx(taką składankę można znaleźć na forum psxpower, znajdziesz na niej zarówno japońskie jak i angielskie wersje trzech pierwszych finali).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”