Tłumaczenia Final Fantasy

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

AQUA Phoenix

Post autor: AQUA Phoenix »

Final po polsku traci klimat przechodzenia i motania się z powodu że nie zrozumiałeś i siedzenia ze słownikiem. Jakbym miał spolszczenie to i tak bym go nie wykożystał, innym też radze nie kożystać z spolszczania bo to tylko strata czasu, ale pewnie połowy z was nie przekonam, ale to i tak nie mój interes jak chcecie to psujcie sobie zabawe bo ja nie mam najmniejszego zamiaru.
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Nie każdy dobrze zna angielski i nie dla każdego to musi być psucie zabawy. Mi to zręsztą obojętnie bo i tak w FF7 i 8 mam na PSX. Róbcie może komuś pomożeice ^_^
Gamertag: Szalony Szkot
Zell Dincht

Post autor: Zell Dincht »

no i wlasnie dla takich ludzi jest tyle dialogow - slowniki w lapy i tlumaczyc sobie po zdaniu (dlugo schodzi ale ja tak na poczatku robilem, pozniej juz wbilem sobie te slowka do glowy :D)
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Nie sądze, że jest wielu takich co mają siłe do słownika
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Gry zwykle maja najlepszy klimat w swoim oryginalnym jezyku oprocz po japonsku :) :) :)
Snake

Post autor: Snake »

Gdzie mogę dostać Final Fantasy 7 w wersji na PC? Przeszukałem już wiele sklepów internetowych i nic. Mam nadzieję, że mi pomożecie...
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Gamertag: Szalony Szkot
Leny

Post autor: Leny »

Witam to mój pierwszy post i od razu z problemem :/
Otóż mam niedawno wpadł w moje łapki 7 Final... ale niestety po francusku a ja po francusku tylko przedstawić się potrafię...
Więc z pytaniem :]
Jest możliwość ściągnięcia jekiejś angielskiej nakładki? cokolwiek co pozwoliło by mi urochomic grę w jezyku angielskim. Soryy za mały offProszę o szybką odpowiedź. Skończyłem już 8 i 9 i muszę się wziać za 7...
innymi słowy HELP
Darios

Post autor: Darios »

Nie warto szukać polskich wersji bo zepsuje to "oryginalność" tej gry. Zamiast czaru thunder był by piorun a thundaga piorunaga :? takie coś jest bardzo denne więc zawsze szukam angielskich wersji.

[ Dodano: Sob 05 Cze, 2004 ]
Masz absolutną rację HWDPIS. Kiedyś miale Parasite Eve po japońsku i nic z tego nie rozumiałem :razz:
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Darios - myślę, że czary raczej nie będa PIORUNAMI - zachowa się normalne nazwy albo zrobi coś takiego jak Siła pioruna ;P Po zatym czemu mówisz, że nie warto - przecież jak już mówiłem nie każdy jest dobry z anglika i takim 10 latkom np. mogłoby się przydać. Wciąga ich walka a np. nie kumają fabuły to mają spolszczenie!! Słyszałem coś, że spolszczenia mają być na wakacje tak? :>
Gamertag: Szalony Szkot
Darios

Post autor: Darios »

Każdy ma swoje zdanie. Ja nauczyłem sie anglika poprzez gry i od 7 lat pocinam co najmniej po 2 godz.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Kiedyś miale Parasite Eve po japońsku i nic z tego nie rozumiałem
ja 2 razy przeszlam PE po japosnku :D do dzisiaj gdzies tam mam moje notatki z japonca :] ..ale ofkoz zeby nei blyo to kupilam pozniej PE in english(tzn udlao sie dostac) ...a i 1 plyte ff8 gralam troche po jap :D myslalam ze to takie cudo bedzie to ff8 ze nie moglam sie doczekac na wersje angielska :D ...w sumei moze i donrze ze ni rozumialam tych dialogow :]
Zamiast czaru thunder był by piorun a thundaga piorunaga
a swoja droga to dla ludzi mowiacych po angielsku codziennie tez to mzoe brzmiec dziwnie,glowny bohater nazwany chmura :d
i takim 10 latkom np. mogłoby się przydać
to nei jest gra dla 10latkow
Każdy ma swoje zdanie. Ja nauczyłem sie anglika poprzez gry i od 7 lat pocinam co najmniej po 2 godz.
oby wiecej takich ludzi ;] ..a pomaga to tez w budzie,nie usisz sie uczyc duzo,a efekty widac na koncu roku ..nie chodzialam na zaden kurs a tu ...six na koniec ;) bede dozgonnie za to wdzieczan ff7 za to ze zmotywowalo mnie)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Darios

Post autor: Darios »

od drugiej klasy ucze sie niemca ale i tak więcej potafie anglika :grin:
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Heh.. Garnet no nie wiem.. :] Teraz 10 latki to właśnie bardzo dużo gry w grają ;). No ale jeśli ktoś umie powszczepiać "te kolorowe kulki" i lubi walczyć to czemu nie?? ^_^ Jednak w FFach najlepsza zawsze jest fabuła :]
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Heh.. dziwne.. ale powiedz mi jedno Koki - które dziecko dzisiaj przestrzega takich ograniczeń wiekowych?? Żadne oczywiście :] Heh.. często jak sobie chodzę po mieście, po szkole to słyszę coś takiego - Ej.. a grałeś w Painkillera?? No wiesz! To od 18 lat! Ta taka ultrabrutalna!! -Grałem! Pełen wypas!! A ile krwi!!

:] :]
Gamertag: Szalony Szkot
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”