Dead Fantasy

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Go Go Yubari pisze:Wszystko to piękne i widowiskowe, ale z łamaniem wszelkich praw... chciałabym jakieś zadrapania zobaczyć, siniaki...cokolwiek co sprawiłoby, że DF byłoby ciut realne.
Przecież to kobiety są! Im by nawet pocisk z haubicy by się przez pancerz z makijażu nie przebił XD
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Obejrzałam każdą część kilka razy. I w przeciwieństwie do Nem podoba mi się absolutne zawieszenie realizmu. Znika brutalność (animator sam napisał, że jej nie lubi) i zostaje czysty balet z zapierającą dech w piersiach choreografią, świetną pracą kamery, trafnie dobraną muzyką i zaskakującymi zwrotami akcji (np. pojawienie się Rinoy wgniotło mnie w krzesło). Genialna robota. ^^ Zgadzam się, że koleś natychmiast powinien znaleźć dobrze płatną pracę w branży, jeśli jeszcze jej nie ma.

Swoją drogą, siniaki i tak nie dodałyby filmom prawdopodobieństwa, jeśli panny m.in. latają, przeżywają czołowe zderzenie z blokiem skalnym, etc.
Awatar użytkownika
SomeThing
Kupo!
Kupo!
Posty: 53
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 15:08

Post autor: SomeThing »

Od mojej cudnej Yuny też wara xD Żadnej na niej skazy sobie nie życzę. Poza tym szkoda, że nie dali Paine (Yuna, Rikku...To powinni i Paine dać)
A wogóle...Rinoa ze skrzydłami śmisznie wygląda, ale z Gunblade'm...Hoho, ale nawalała ^_^
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Te skrzydła to imo największe przegięcie. Sam gunblade by wystarczył.
Yuna jest ok. Nic nie mówi, a to najważniejsze.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Bzdura, Rinoa ze skrzydłami wygląda zajebiście: przecież dokładnie takie same miała w grze, podczas aktywacji limitu. ^__^ IMHO to gunblade był przegięciem - wystarczył by pinwheel i czarodziejskie moce, zwłaszcza że miecza praktycznie i tak nie używała, a w/w moce czyniły ją totalnie uber. ^__^
A Paine ssie, więc dobrze, że jej zabrakło. :]

Heh. Co człowiek, to opinia. Dobrze, że animator i tak wie swoje. :lol:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

I bardzo dobrze, że animator wie swoje ;] Coś tam pisał, że przemocy nie lubi zbytnio, a i widać przeca, że cała sprawa podchwyca ten sam typ przemocy co FF (AC) i bijatyki - leją się że aż wióry lecą, a na nikim śladu nie widać. No i tak szczerze, ta niesamowita choreografia nie byłaby możliwa bez nagięcia realizmu wytrzymałości do granic. Po za tym, po prostu lubię od zawsze tego typu pokazy nadludzkich mocy w takich produkcjach (a wszystko zaczęło się od filmów z Hong Kongu :P ). Co ciekawe - gdzieś tam w opisie była zapowiedź używania Dresspheres przez dziewczyny, zapewne w kolejnych częściach, co dopiero może pokazać niezłe akcje (Warrior, Dark Knight...).

I mi skrzydła Rinoy też średnio podeszły _^_
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
żywiec
Kupo!
Kupo!
Posty: 38
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 22:18
Lokalizacja: Korboniec

Post autor: żywiec »

Hej. Skrzydła miała fajne, dały dość efektowne wejście w tornado, lub w uratowaniu pań. Miecz też był dodał jej stylu(tylko trochę za krótki był).
Awatar użytkownika
Hideo@Japan
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 19:01
Lokalizacja: Tokio:D

Post autor: Hideo@Japan »

http://sketchfighter316.deviantart.com/ ... u-81217024

Tutaj znalazłem mały lifting Riku z Dead Fantasy III. Widać że, autor się napracował, i tu brawa dla niego :wink:
Czekam z niecierpliwością na trójkę :twisted:
Ohayou, Arigatou, Gomenasai, Sayonara
żywiec
Kupo!
Kupo!
Posty: 38
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 22:18
Lokalizacja: Korboniec

Post autor: żywiec »

heh. Chyba lepiej wyglądała na początku :?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Hideo@Japan pisze:Tutaj znalazłem mały lifting Riku z Dead Fantasy III. Widać że, autor się napracował, i tu brawa dla niego :wink:
Czekam z niecierpliwością na trójkę :twisted:
Zauważ że to tylko zgłoszenie do konkursu, jak MontyOum rozpisał na DA, pewno jest znacznie więcej zgłoszeń i należy tylko czekać na to, jaki wybierze. Oby tylko nie przefajnowali chłopaki ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Hanus
Kupo!
Kupo!
Posty: 5
Rejestracja: pn 21 lip, 2008 23:07

Post autor: Hanus »

Rinoa had pwned all.. tak to można ująć cały film dał mi inny obraz Rinoi
autor dał jej teraz moc do ochrony najbliższych;] (cienko widzę szanse jej przeciwniczki )
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Jestem pod wrażeniem ^^ Właśnie obejrzałam dwie części o_O Tasaa dopiero teraz siedzę na kompie i wpadłam na ten pomysł xD

A więc bardzo mi się podoba :D Wejście Rinnie najlepsze nie ma co i te jej skrzydełka... Ładnie jej w nich :D I nawet się Kairi pojawiła xD Normalnie lepsze niż niejeden film akcji ^^ Szkoda, zę to tylko krótki filmik, a nie jakieś większe przedsięwzięcie ;) Z niecierpliwością czekam na kolejne części ^^
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
squall_black
Kupo!
Kupo!
Posty: 155
Rejestracja: wt 25 lis, 2008 21:02
Lokalizacja: Centrum Wszechkosmobytu

Post autor: squall_black »

Ogólnie świetnie zrobione. Ciężko się do czegokolwiek przyczepić. Wręcz cudne pod każdym względem. Szkoda tylko, że Rinoa tak późno się pojawiła, bo nieźle wymiata (a może to i dobrze, bo jeszcze by zatłukła wszystkie panny z DOA i nie byłoby następnej części).
Ma gość talent do tworzenia. Chętnie zobaczyłbym jeszcze 1000 razy te filmiki, a i tak by mi się nie znudziły.
A propos braku realizmu...To chyba dobrze, że nie ma siniaków i innych podobnych efektów wizualnych, bo wolałbym nie oglądać poobijanej Rinoi. Jak dla mnie to ona zbyt dobrze wygląda, żeby ją oszpecać.
Pozwolę sobie też zauważyć, że dziewczyny z DOA radziły sobie tylko w przewadze liczebnej. Jak w cz.1 pojawiła się Rikku, to mocno oberwały. Zaś po pojawieniu się Rinoi w cz.2 to już była rzeź niewiniątek. Coś mi się zdaje, że dziewczyny z DOA nie będą miały szans w pojedynkach (szczególnie Rinoa powinna łatwo uporać się ze swoją rywalką-nawet chętnie popatrzę, jak obija jej facjatę).
Chaotic by design.
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

http://www.gametrailers.com/video/dead- ... -oum/52836

Dead Fantasy IV. Gdyby Yuna tak wymiatała w FFX... HOLY SHIT!!!
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

http://www.gametrailers.com/video/dead- ... -oum/53444 - Tifa wymiata bardziej. Przynajmniej w kategorii Bloodbath of the Year.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”