Fani FFVII fani jednego finala ???

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
demon1908
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: czw 06 lis, 2008 14:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: demon1908 »

Moja historia zaczela sie w 1 klasie gim..Kolega przegral mi plytke i powiedzial chcesz ..No widziecie gierek do obadania sie nie odmawia :razz: i zagralem Tak to bylo Ff7 Piekna,zaje..gra zawalem nocki i szkole zeby dorwac sie do pada a domu to jadlem tak kolo 0.00 w nocy heh...Dlatego mysle ze zawsze jest tak ze sa grupki zeby trzymaly sie pierwszej swojej w zyciu w ktora zagrali bo ta pierwsz jest podobno najlepsza........
he
Awatar użytkownika
Koola1992
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: czw 18 cze, 2009 23:10
Lokalizacja: Ciechowice

Post autor: Koola1992 »

Ja sam niewiem co o nich sadzic. Ja osobiscie jestem zagorzalym fanem FF VIII, glownie dlatego ze byl to moj pierwszy Fajnal. Poznieakupilem j byly FF I, II i III na emulatorze i aktualnie zakupilem od kumpla FF XII na PS2. I chociaz Fajnal 12 jest bardziej rozbudowny moje serce i tak nalezy do FF VIII. W pewnym sensie jestem podobny do fanow FF VII

[ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 14:29 ]
Mam pomysl na nowy watek. Jak wygladaly wasze poczatki z Fajnalami?

Moja przygoda zaczela sie dosc burzliwie. Porzyczylem od kumpla FF VIII. Bylo to okolo jakies 6 lat temu. Wkladam plytke do PSX ciekawy coz to za cudo nabylem. Pech chcial ze po okolo 20 min gry wysiadl mi Joypad. Coz. Nic nie jest wieczne. Myslac ze to z winy Fajnala rzucilem plytke w kat i zrazilem sie do tej gry cholernie. Po jakims roku znow zaczalem grac i spodobala mi sie ta gra. Ale kumpel zaczal sie upominac o gre i musialem Fajnala Zwrocic. Po jakims czasie powiedzialem mu zeby mi to pozyczyl. Ale skurczybyk ma 2 lewe rece i na MOICH oczach 1-sza plytka wypadla mu z rak i wpadla do rowu. Nigdy jej nie znalezlismy

[ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 14:33 ]
CDN Pomyslalem no to koniec z Finalem. Jakies 3 lata pozniej okazalo sie ze jest jeszcze ktos kto posiada na stanie egzemplarz FF VIII. Tym kims byl kuzyn mojego kumpla. Na m moja korzysc jest on nalogowym palaczem i byl na takim glodzie ze sprzedal mi Fajnala za 10 zl. :D I BUM! Od tamtego czasu ukonczylem Fajnala ponad 7 razy. Sam nie wiem ile dokladnie ale ponad 7 napewno.
There is no spoon...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”