Znienawidzony bohater FF

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jecht Shot pisze:Auron bo ma już swój wiek a depiluje się pod pachami O_o
Lol w takim razie lepszy jest cuchnący owlosiony facet (bo to takie męskie _^_)? Tez mi argument xDDD
Jecht Shot pisze:Z FF X oczywiście Seymour

A jednak nie tak oczywiste, moze kilka slow wiecej. Pomijajac fakt, ze sporo osob skresla go za sam glos, to Seymour ma tu swoj fanklub ;> Poza tym jako postac jest IMO 100-razy ciekawszy niz głowny bohater z jego pozytywnym i do bólu radosnym podejsciem do życia.
Jecht Shot

Post autor: Jecht Shot »

Z tym Auronem to żart, wiadomo że mu tam krzaków nie ponawpychają xD Fanklub Seymoura? omg... A Tidus, no fakt ale jego zostawię w spokoju bo ma extra starego (moja ulubiona postać nr.2 [nr.1 to Sephiroth :)]).
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Jecht to burak. Szczerze mówiąc, nie wiem co można widzieć w tej postaci IMO. Zwykły buc, co zrobił bohaterski czyn (no sorry, to są gry, tu każdy może być bohaterem, nawet Tidus)... inna sprawa, że jego w grze po prostu nie ma :| Jest o nim tylko mowa, która i tak sprowadza się do "i hate u dad lol", albo "jecht is (wiadomo kto) lol". Czemu lubisz tę postać? Że Sepha to mogę zrozumieć, bo imo najlepszy szhwarz charakter w FF (co nie jest trudne)
Awatar użytkownika
chalcedon
Kupo!
Kupo!
Posty: 77
Rejestracja: sob 21 lip, 2007 12:08

Post autor: chalcedon »

Moim zdaniem jecht, poza tym, że jest nadęty, to w porządku facet. Ma swój styl.
Tak czy siak najgorszy ze wszystkich jest Brother w FF X-2. Ten jego koguci głos i żałosne zachowanie stanowią dla mnie mieszankę nie do strawienia. Po prostu straszny z niego niedojda
Mieć milion, a nie mieć miliona to już są dwa miliony
PączekzPiekieł
Kupo!
Kupo!
Posty: 50
Rejestracja: pt 15 gru, 2006 16:08

Post autor: PączekzPiekieł »

Ivy pisze: Poza tym jako postac jest IMO 100-razy ciekawszy niz głowny bohater z jego pozytywnym i do bólu radosnym podejsciem do życia.
A co w tym złego? Czy tylko wieczne ponuraki są ciekawymi postaciami?
Jecht Shot

Post autor: Jecht Shot »

Jecht jest spoko gość! No może trochę ostry wobec swojego dzieciaka, ale nie rozumiem jak Tidus może do niego żywić taką nienawiść.... Gdyby zobaczył mojego starego! Chętnie bym się z nim zamienił xd A wogóle Jecht nie jest bucem, no co każdy ma w sobie coś z madafaki
Vincent Valenti

Post autor: Vincent Valenti »

Zostawcie Jechta w spokoju on jest kosmiczny 8) patrzcie lepiej na ten dziw natury:
Obrazek
STEINER! morda niewyzytego, niekumatego geja patrzcie na fote wyglada jakby mial cie zaraz zgwalcic. wedlug mnie to najbardziej niedo....na postac z serii FF
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

PączekzPiekieł pisze:A co w tym złego? Czy tylko wieczne ponuraki są ciekawymi postaciami?
A po co popadac ze skrajnosci w skrajnosc? xD Nie, postac nie musi byc ponurakiem, zeby sie podobac- wystarczy ze nie drazni swoim zachowaniem. Zidane'a z FFIX albo Sorę z KH polubilam od razu, bo sterowanie nimi jest po prostu przyjemne.
To nie kwestia charakteru, ale caloksztaltu- Tidus od poczatku mnie irytowal, byl nudny i bezplciowy, a historia jego ojca malo wciagajaca (Btw FFX mialo tyle lepszych postaci: Lulu, Auron, Seymour, czy nawet glupiutka Rikku). Do tego dochodzi kiepski image i wkurzajacy glos, a gwozdziem do trumny byl rhomantyczny watek Tidus-Yuna. Facet jest po prostu ciezkostrawny. Wole Zidane'a z jego kiepskim podrywem i malpowatym usmiechem :]
Ostatnio zmieniony pn 06 sie, 2007 21:22 przez Ivy, łącznie zmieniany 1 raz.
Jecht Shot

Post autor: Jecht Shot »

Zostawcie Jechta w spokoju on jest kosmiczny 8) patrzcie lepiej na ten dziw natury:

STEINER! morda niewyzytego, niekumatego geja patrzcie na fote wyglada jakby mial cie zaraz zgwalcic. wedlug mnie to najbardziej niedo....na postac z serii FF
Zgadzam się, wogóle FF9 to zbieranina najbardziej negatywnych emocji z mózgów ludzi w Square, przez to zaowocowała zestawem ludzi-pokemonów.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Vincent Valenti pisze: STEINER! morda niewyzytego, niekumatego geja patrzcie na fote wyglada jakby mial cie zaraz zgwalcic. wedlug mnie to najbardziej niedo....na postac z serii FF
Podpisuję się obiema rękami XD Taka ciapa miała do tego za zadanie chronić księżniczkę! No poprostu jakieś nieporozumienie :/ Już Zorn i Thorn wyglądali przy nim jak członkowie Mensy. :evil:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Vincent Valenti pisze:STEINER! morda niewyzytego, niekumatego geja patrzcie na fote wyglada jakby mial cie zaraz zgwalcic.
Bardzo malownicze porownanie. A teraz moze wytlumacz,co ma wspolnego orientacja seksualna z konkretna mina? Bo jesli to mialo byc zabawne to Ci sie nie udalo :]
Jecht Shot pisze:FF9 to zbieranina najbardziej negatywnych emocji z mózgów ludzi w Square, przez to zaowocowała zestawem ludzi-pokemonów.
Milo by bylo poznac jakies argumenty :roll: O ile dobrze pamietam, dziewiatka ma tych postaci calkiem sporo i nei wiem jak mozna skreslac je wszystkie za jednym razem _^_

Btw Steiner moze denerwowac, bo jest zwyklym prostakiem i kretynem- co nie oznacza, ze nie ma uroku osobistego xD Nie kazdy jest w stanie go odnalezc.
Jecht Shot

Post autor: Jecht Shot »

Btw Steiner moze denerwowac, bo jest zwyklym prostakiem i kretynem- co nie oznacza, ze nie ma uroku osobistego xD Nie kazdy jest w stanie go odnalezc.
Urok osobisty? To w takim razie ma go i Giertych, i Lepper i wogóle Kaczu-Kaczu. Bronisz Steinera bo jesteś płci przeciwnej, czyli brak subiektywnej opinii bo wchodzi tu w grę zainteresowanie płcią przeciwną.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Jecht Shot pisze:Bronisz Steinera bo jesteś płci przeciwnej, czyli brak subiektywnej opinii bo wchodzi tu w grę zainteresowanie płcią przeciwną.
[OT] Rule 34 on Steiner, please! XD [/OT]
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jecht Shot pisze:Urok osobisty? To w takim razie ma go i Giertych, i Lepper i wogóle Kaczu-Kaczu. Bronisz Steinera bo jesteś płci przeciwnej, czyli brak subiektywnej opinii bo wchodzi tu w grę zainteresowanie płcią przeciwną.
Rotfl :lol: Przeczytaj to jeszcze raz i powiedz gdzie tu sens? Naprawdę miło by było przeczytać jakaś konstruktywna krytykę dotyczącą postaci z FF, zamiast standardowego plucia na Romka przy kazdej okazji (bo jaki Romek jest, każdy widzi), albo krótkiego "nie lubię go, bo jest głupi". To nie ten topic, a Giertych ma się tak do Steinera, jak Polska do Japonii. Pominę już to zdanie o płci..:lol:
Steiner to idiota i pierdoła, ale taką ma rolę w grze- wywiązuje się z niej całkiem nieźle. Nie jest stworzony po to, żeby go kochać albo podziwiać- to taki błazen, ktorego mozna lubic lub nie.
Jecht Shot

Post autor: Jecht Shot »

No wiesz, Steiner może i ma role błazna, problem w tym że każdy trzyma ten poziom; Vivi niepociumany dzieciak, który o dziwo niby włada potężną magią. Eiko czy jak jej tam, kolejny przedstawiciel grona kołyskowego, takie małe a takie silne (summony). Garnet, rozpieszczona księżniczka o nieproporcjonalnym ciele. Quina.... OMG pominę wogólę tą postać z powodów oczywistych. Zidane, wsiór z małpim ryjem i ogonem i weź tu się ciesz z grania takim. Amarant, kosmiczny big head. Freya to ujdzie. A jakby się uprzeć, to każdą postać można usprawiedliwić ale i tak każdy widzi jak to jest.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”