Znienawidzony bohater FF

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

O wy bluźniercy jak możecie taki rzeczy o Cloudzie mówić. Jestem wielce zbulwersowany :evil: . A...a...a najgorszy to był Squall bo zgrywał twardziela a tak naprawde to był cienias który jak by mógł to by tylko u tej swojej "siostrzyczki" pod spódnicą siedział.
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Ascalon pisze:który jak by mógł to by tylko u tej swojej "siostrzyczki" pod spódnicą siedział
I ciekawe co on by tam robił XD

Ponieważ jeszcze nie wypowiadałem się w tym temacie, to czas to naprawić. Najbardziej znienawidzoną bohaterką jest... Yuna za całokształt, a w szczególności za FF X-2 :D
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

Garnet pisze:
CoD pisze:Raczej oberwalyscie za moja droga, piekna i najslodsza Terre niz za ta cukierkowata lalunię z X
heh..osobiscie nic tam nie mialam do Terry-ale i tak wolalam Celes:]
<jedynie liczylam na jakis lepszy watek z nia..te opiekowaei sie dziecmi -_- nio i ze cos wyjdzie miedzy nia a leo...>
Ja tam liczylem raczej na watek z Sabinem niz z tym staruszkiem Leo :mrgreen: Tamten to nawet od Kefki dostal :P a z Sabinkiem kto wie co pozniej robili :lol:
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Tifa- duże piersi.... nic poza tym.... zresztą to jakaś zaleta też nie jest... =+=
Gamertag: Szalony Szkot
Alphonse Elric

Post autor: Alphonse Elric »

Znienawidzeni:
-Cid w cześci 8 i 9 za ich starość i za bycie żabą
-Cait Sith za jego nieśmiertelność ( jest robotem ) i ogólny wygląd
-Quina za to że zawsze wygłąda jakby patrzył na mnie :?

No i mam pewne zachwiania co do Zell-a bo niby twardziel z niego wielki a przy limicie automatyznym się zawieszał po 3 atakach i nic nie robił
Abbaddon

Post autor: Abbaddon »

Alphonse Elric pisze:Cait Sith za jego nieśmiertelność ( jest robotem )
co jak co ale Reeve nie jest robotem, mechaniczny [też nigdy nie pisało że robot] jest Mog :P przecież masz to napisane w instrukcji do gry O_o

więcej na ten temat : http://www.blueshinra.com/reeve/rindex.htm
zolix

Post autor: zolix »

Nienawidze Cait Sitha bo to szpieg Shin-Ra i w ogole jest przykry.
Quina - gdzie on sie nadaje , wojowniczy kucharz którego nie zatrudniłbym w budce z hotdogami.
Spewak

Post autor: Spewak »

A ja tam wzraye swoje skromne zdanie i zdumienie faktem ze malo kto ubolewa nad istnieniem Quistis:) (jakos tak to sie pisalo) strasznie drazniaca postac:/ i raczej nic nie wnoszaca do fabuly
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ta... Quistis za pierwszym razem też mnie drażniła. Była zbyt dojrzała jak na swój wiek. Ale jak pięknie umie strzelac z działka ala mini gun :] Teraz weszła w reakcje zobojętniania. Ale bardziej na plus ;)
LeWiAtAN

Post autor: LeWiAtAN »

:twisted: Dla mnie beznadziejny był Caith Sith według mnie mogliby go zamienić np. na kogoś z turks :twisted:
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

prawda zamias Caith Sitha mogli by wstawic reno albo rude ew. elene ale ja i tak jakos najbardziej nie lubie steinera z IX i nie wiem dlaczego taki ciemniak i jakos mi nie przypad go gustu
Kuja

Post autor: Kuja »

Steiner jak Steiner, ale Amarant mnie do szału doprowadzał swoim zachowaniem i gburowatością.
Niecierpie też Aeris, po prostu nie przypadła mi do gustu, jakaś taka nijaka. Jakby ciagle wystraszona i rece jakby sie chyba cały czas modliła...
Trudno takie mam odczucia heheh
M@rio_16

Post autor: M@rio_16 »

Popieram tego typka co broni Clouda :) Za co go ty nie lubić ? :grin: Ja natomiast nie lubię i nie lubiłem Cait Sitha,po prostu mnie wnerwia.Jeszcze fakt,że ma tylko 2 limity...W FF8 nie znoszę Rinoy,czymśmi podpadła,ale nie wiem,czym :razz: FF9-zdecydowanie najgorszą postacią jest Freya.Beznadziejne techniki,poza tą ostatnią.
zolix

Post autor: zolix »

Co do Steinera to koles nie powalal na kolana zlozonoscia natury,ale nie przynudzal
Cloud po prostu musialbyc klawy bo inaczej nie bylby glownym hero
Awatar użytkownika
Majkel
Kupo!
Kupo!
Posty: 16
Rejestracja: sob 05 lis, 2005 10:58
Lokalizacja: Sochaczew

Post autor: Majkel »

Mi w Finalach nie pasuje wiele postaci , ale pogrupuje je częsciami :
FF 7 : Cait Sith , bo po pierwsze lubie koty , ale bez przesady i po drugie on sie chyba urwał z jakiegoś filmu z unwersum Star Wars
FF 8 : hmm , jedynie moge sie przyczepić do Quistis , bo to histeryczka jest
FF 9 : mógłbym wymienic większośc postaci z gry , ale przyczepie sie do kilku , Quina bo co to to jest to ja nie wiem , i Zidane bo ilekroć na niego patrze to widze SSJotów z Dragon Balla
FF X : Hm Seymour bo wyglada jak jakieś niewiadomo co
FF X-2 : Leblanc & Co. bo nie wiem ską sie ta debilka urwała
What's the philosophy of displaced mines
The bombing of all homes and villages
Truth is the only sword bleeding minds
Bleeding till the day that

We attack ....

Pamiętaj "Nindyn vel'uss kyorl nind ratha thalra elghinn dal lil alust" !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”