Ulubiony motyw muzyczny z serii...

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Faris pisze:OneWingedAngel napisał/a:
Mystery Sword

Chyba to jest walka z Beatrix? Bo nazwy nie kojarzę, ale znam podobną "The Sword of Doubt".
Jako mid nazywa się Mystery Sword, a mp3 to The Sword of Doubt ;) Dlatego nie do końca wiedziałam o co chodzi Faris jak Ci mówiłam ;) Jeśli o tą muzyczkę chodzi... Piękne są muzyczki na początku FFX i FFX-2 XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

no, "eternity" z X-2 jest wspaniała... słuchałam tego w kółko... "You are not alone" jest wspaniała... "Loss of me" też mi się bardzo podoba... z X są bardzo podobne niektóre muzyczki do tych z VIII... Ja jak ściągałam midi to nie miałam nazw (tych z X) i po prostu je nazywałam tak jak sama uważałam. Podobnie z innych FF, ale niedawno sobie ściągnęłam z tytułami... Mam też "piano collections" z X, X-2 i IX. cool... :D
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Kermi pisze:"eternity" z X-2 jest wspaniała...
Nie znam nazwy - chodzi Ci o KUON:Memories of Lightwaves z intra?
Mnie to tak wkurzało. Przechodziz po raz setny $^@#& Via Infinito, zabijają Cię i pojawia się menu z tym utworem XD

Dla mnie najlepsze z FFX-2 są muzyczki na końcu - szczególnie z końcowych walk, jeszcze motyw

Kod: Zaznacz cały

Shuyina
.
Na początku jakieś takie trochę mdłe - jedynie mi się podobała ta, ktora występuje na samym początku, po animacji Real Emotion, jak się walczy z Yunie, a potem biega po Luce. A tak, to nic ciekawego - Yuna's Theme, Rikku's Theme, Paine's Theme i później chórki ze świątyń New Yevon, bazy Youth League i znowy Yuna's Theme, Rikku....

W FFX-2 jest taki problem, że wszystkie utwory powtarzają się po raz -enty - w poprzednich Finalach nie było tak źle ;)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

w ffx dużego wyboru też nie ma ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

w ffx dużego wyboru też nie ma n
Ale się nie powtarzają tak w kółko - zagraj w FFX-2 (choć może tylko mi się nie podoba ;) )

Zresztą FFX ma milszą oprawę muzyczną, jak w FFX-2 słyszę "Mission Time!" i biegnącą kretynkę Yunie to mnie strzela :P
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Co masz do Yunie??? Ja ją lubię... :P W X-2 fajnie to zrobili... of course muzyka nie jest tak wspaniała jak w poprzednich FF. A tak w ogóle, to ja nie wiem co to jest to KUON coś tam... :/ "Eternity" jest w X-2 jak się wybiera "New Game" albo "Load", na fortepianie ;)
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Kermi pisze:Co masz do Yunie??? Ja ją lubię...
Hje, hje, podyskutujmy poza tym tematem :twisted:
Kermi pisze:W X-2 fajnie to zrobili... of course muzyka nie jest tak wspaniała jak w poprzednich FF
Ja mam kompletnie inne zdanie - to już nie Uematsu, co prawda muzyka niezła, ale kompletnie nie pasuje do serii FF(FFX-2 to właściwie niepełnoprawny Final).
Kermi pisze:A tak w ogóle, to ja nie wiem co to jest to KUON coś tam... n
Ja zaglądam do Sphere Theater w Luce - "Kuon - Memories....." to jest oryginalna nazwa tego "Eternity"
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

To nie jest chyba Eternity... :/ W X-2 też można w Luca słuchać muzyczki?? Ja mam poza tym Piano Collections i jest jak wół "Eternity" podpisana ta muzyczka... Nie wiem... Może też ma inne nazwy... :/
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Kermi pisze:W X-2 też można w Luca słuchać muzyczki??
Kermi, grałaś w ogole w FFX-2? Pewnie, że można... I filmy, i utwory ^^'
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Już nie mogłam... Prawdziwy tytuł to Eternity ~Memory of Lightwaves~ I taki mam w mp3... A jeśli chodzi o FFX to mówiłam o To Zanarkand
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

No grałam tak jakoś - aby grać.... :P Zaliczałam tylko te misje i szłam do przodu... Fajny jest ten filmik na samym początku jak Yuna śpiewa, bardzo mi się podoba... I jak tańczy i w ogóle... Ale lepsza japońska piosenka!!! :D W Thunder Plains też fajnie śpiewała wtedy co była taka burza (jak zwykle zresztą...) i raptem słońce wyszło... Extra... Ale w Calm Lands w X-2 mi się nie podobała muzyka... :/
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

A mi się w ogóle nie podoba ani Calm Lands, ani muzyka :lol:
Filmiki też są w Luce jak się wykupi
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Eiko pisze:Filmiki też są w Luce jak się wykupi
No cóż, nie chciałoby mi się przechodzić koncertu, tylko po to , żeby posłuchać 1000 Words. Zresztą nawet w instrukcji jest wzmianka o Sphere Thater ^^'
Eiko pisze:A mi się w ogóle nie podoba ani Calm Lands, ani muzyka Laughing
Mi nigdy się nie podoba muzyka na Calm Lands - z hodowlą czy wyscigami Choco się kojarzy :x

Śmieszna jest muzyka, podczas walki z Tremą,

Kod: Zaznacz cały

czyli motyw świątyń
Trochę to dziwnie brzmi...

Ale co do Eternity mogę się zgodzić, ale to też się Kuon nazywało ;)
Ostatnio zmieniony wt 26 lip, 2005 15:38 przez Faris, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Kermi pisze:Fajny jest ten filmik na samym początku jak Yuna śpiewa, bardzo mi się podoba... I jak tańczy i w ogóle... Ale lepsza japońska piosenka!!! W Thunder Plains też fajnie śpiewała wtedy co była taka burza (jak zwykle zresztą...) i raptem słońce wyszło...

Ja umierałem jak to leciało....a na Thunder Plains czkałem aż ją piorun strzeli :twisted:
Ostatnio zmieniony czw 28 lip, 2005 15:14 przez Jaco, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Niech będzie, ze Kuon... A Tob ie Jaco widzę, że się nie podobała muzyczka?? :P W FFX są fajne muzyczki, jak grałam w FFX-2 miałam nadzieję, że pozostaną takie same, ale gdzie tam!!! Pozmieniali wszystkie, nawet moją ukoffaną muzyczke z Mt.Gagazet... :cry: Dlatego chociaż lubie X-2 wolę o wiele bardziej X... "Suteki da ne" rulez!!! :D
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”