Ulubiony motyw muzyczny z serii...

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Kermi pisze: Dlatego chociaż lubie X-2 wolę o wiele bardziej X
No to podaj sobie rękę z Erelenem :lol:

Podoba mi się Shuyin's theme XD Takie mhroczne XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Kermi pisze:A Tob ie Jaco widzę, że się nie podobała muzyczka??
Nie... z każdego finala (a nawet każdego RPGa) w jakiego grałem pozostaje mi w głowie jakiś utwrek tak, że jak go kiedyś znowu usłysze to mi się łezka w oku kręci. A z X-2 nie kojaże ŻADNEGO kawałka..... może dlatego że od pierwszego styku z tą grą byłem negatywnie nastawiony ;) Ąż mnie skręca na samą myśl że będe musiał zrobić te 100% kiedyś dla własnej satysfakcji....
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

100% jest bardzo trudno zdobyć... JA jak grałam tak bez niczego robiąc same misje miałam z 50%... Nie no - trochę więcej... Na krypcie jest do tego pełen opis jak mieć 100%? Bo wystarczy, ze coś ominiesz i już nie będziesz miał... JA mam w domu takiego jednego maniaka FF, który japońską wersję przeszedł 5 razy, amerykańską 3, a PALowską 2... Szok normalnie... A to wszystko aby mieć 100% i i tak bez opisu nie miał... Z opisem jak się raz gra to się będzie miało... ale trzeba się natrudzić... ;)
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Zmusiłem się do odpalenia FF X-2..... Skierowałem kroki do Luci i przesłuchałem muzyczek....eh straszny badziew :P Tylko Zanarkand Ruins mi w ucho wpadła. Uematsu wróc :] Ale są gusta i guściki ;)
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Jaco pisze:Skierowałem kroki do Luci
:D :D :D
Jaco pisze:eh straszny badziew
Mi też sie bardzo nie podobają, jedynie pod koniec niezłe :P
Jaco pisze:Uematsu wróc :]
Wróci w FFXII XD
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Faris ja rozumiem, ze Ci temat przypasował, ale zwolnij tempo, co? We trójkę z Toba na czele podbiliscie ten temat, dajcie się swobodnie innym wypowiedzieć.

Ostatnio podoba mi sie motyw w ataku Sin'a na Zanarkand, ale i tak naj pozostaje "Liberi Fatali". Słucham wiele ostatnio "1000 words", ale dalej się upieram, ze wersja japońska lepsza.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Faris pisze: Wróci w FFXII XD
Serio? O, tego żem nie wiedział :shock:
Sądziłem, że na dobre se wyjechał ze stajni, ale skoro nie to czekam na wzrost formy i ciekawe kawałki... No, jak dotąd te z trailera mi się podobały... (o ile to jego były). ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Kermi pisze: Fajny jest ten filmik na samym początku jak Yuna śpiewa, bardzo mi się podoba... I jak tańczy i w ogóle...
Jak zobaczyłem to pierwszy raz,to miałem ochote isc oddac gre i zamienic na cos innego. :? :573:
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Ja też miałem trochę dziwne odczucia.Po wspaniałym FFX spodziewałem się hitu,a tu od samego początku uderza we mnie Disco z Pola.
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

No tak... muzyczka dziwna i w ogóle ta FFX-2 to taka bardziej "babska", ale mi tam się podoba ta pioseneczka chociaż nie lubię takiego rodzaju muzyki... :D
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Kermi pisze:No tak... muzyczka dziwna i w ogóle ta FFX-2 to taka bardziej "babska"
o_O' Co masz na myśli mówiąc "babska"? Co to ma z płcią wspólnego?

Nienormalny_PS2 pisze:Po wspaniałym FFX spodziewałem się hitu,a tu od samego początku uderza we mnie Disco z Pola.
japońskie 1000 words naprawdę ratuje sprawę, ale reszta....cóż. Wystarczy porównać wizyty w teatrze sfer w FFX i FX2,żeby stwierdzić, że ta druga część jest znacznie uboższa w utwory do kupienia. Real Emotion też wypada banalnie.. Uematsu jest jednak niezbędny, żeby klimat FF został w pełni zachowany.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ivy pisze:japońskie 1000 words naprawdę ratuje sprawę, ale reszta....cóż.
Mi się tam podoba angielskie :] (nie mówię o filmiku, bo nie widziałam w wersji japońskiej) Przynajmniej wiem o czym to jest (noiektóre słowa sobie prztłumaczę, a japońskiego nie umiem, a wolę wiedzieć o czym jest piosenka)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Maester

Post autor: Maester »

Gdzieś czytałem opinię, że Uematsu nie powinien się brać za 'cięższe utwory' - chodziło oczywiście o Otherworld. :> Nie wiem, dlaczego ktoś tak sądził, ponieważ kawałek jest zacny, dawno czegoś tak wspaniałego nie słyszałem.
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Maester pisze:Uematsu nie powinien się brać za 'cięższe utwory' - chodziło oczywiście o Otherworld
Ten utwór tak źle nie wyszedł - tylko te odgłosy w tle śmiesznie wyszły - podobno to miał być wokal :) Ale mała odmiana, nie powiem.

Eiko pisze:Przynajmniej wiem o czym to jest (noiektóre słowa sobie prztłumaczę, a japońskiego nie umiem, a wolę wiedzieć o czym jest piosenka)
Dla mnie czasami minusem jest to, że rozumiem piosenkę, bo słowa są beznadziejne - podobna sytuacja towarzyszy takiemu "Real Emotion" :)
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Otherworld mi się bardzo podoba - właśnie dlatego, ze jest "cięższy". A na myśli miałam babska, bo fabuła jest głównie związana z tym, że Yuna chce odnaleźć Tidusa, a co to takiego dla męskiej części graczy? W ogóle nawet muzyczka jest taka bardziej "babska"... I nie czepiajcie się o wszystko co powiem!!! Bo qrde tak jest od samego początku... Co nie powiem to zaraz wszyscy na mnie napadają... A "1000 words" jest 1500 razy lepsza od angielskiej wersji... Nawet jak nie wiem o czym śpiewa...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”