Najlepiej ubrane postacie w serii

Tutaj piszemy o rzeczach ogólnie związanych z Final Fantasy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

jak dla mnie najlepszy strój ma Lulu :lol: taaaaak na serio tak uważam, bardzo podoba mi się ta jej spódnica z pasków, przez które prawie widać jej bieliznę... Ciekawy strój - jeden z ciekawszych, w sumie to tylko ten zapamiętałem... reszta strojów IMO była do kitu. aaa należy jeszcze wspomnieć o dekolcie Lulu... :]
w sumie jeszcze jeden kobiecy strój przykuł moją uwagę... a mianowicie: Rinoa, to dziwne coś zrobione z wełny a la sweter tak fajnie zawiązane na klatce piersiowej ^^
IMO - męska część FF dostała denne stroje... niestety :] bezguście górą! ( odezwał się gustowny człowiek ^^ )
Sogetsu pisze:zawsze się zastanawiałem z czego ona ma te "rękawy", że jej się nie zsuwają.
te rękawy - przypominające takie rękawiczki - były właśnie najlepsze :] gdzieś widziałem coś takiego u kogoś, ale chyba miały zamocowanie na kciuku. Nie zsuwają się, bo wełna jest elastyczna i po prostu się trzyma... ale mogę się mylić, tak po prostu mi się wydaje. Dobre ma Rinoa te skrzydełka na plecach, prawie jak tatuaż Dody ;)
Ostatnio zmieniony ndz 04 lut, 2007 14:17 przez Gagarin, łącznie zmieniany 1 raz.
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
PączekzPiekieł
Kupo!
Kupo!
Posty: 50
Rejestracja: pt 15 gru, 2006 16:08

Post autor: PączekzPiekieł »

Na początku też lubiłem strój Lulu ale potem uznałem, że jednak nie jest fajny (obszycie z futra w klimacie wysp tropikalnych?). Za to bardzo dobry strój ma Yuna, który nawiązuje do stroju kapłanek shintoistycznych.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

PączekzPiekieł pisze: bardzo dobry strój ma Yuna
Czy ja wiem jedyne co mi się podoba to to zwisające u rąk XD :D Za ten z FFX-2 mi się bardzo podoba XD Szczególnie to falbany z tego niebieskiego XD Mmmm
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Haku

Post autor: Haku »

Jak dla mnie najlepszy strój ma...
Yuna (FFX-2) - Fajna "spódnica" z tego niebieskiego materiału od Shivy
Squall - Wspaniała kurtka
Cloud (FFAC) - Czerń- doskonale do niego pasuje, jeden rękaw, pod którym chowa Geostigme, rękawice.
Auron - Przysłonięta twarz, ręka wyciągnięta z rękawa.

______________________

THX
Ostatnio zmieniony czw 01 lut, 2007 20:27 przez Haku, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

<Offtop mode ON>
Pisałam już, że kiedyś (w kościele :D really!) widziałam gostka ubranego rychtyk jak Squall? Miał taką samiuteńką kurtkę z futerkiem, czarne portki i nawet podobne włosy. Szkoda, że tylko od tyłu go widziałam :D
<offtop mode OFF>
Co do spódniczek Yuny - jeśli masz na myśli te niebieskie falbanki - materiał owszem, ładny, ale pomysł idiotyczny. Jeśli toto ma jej ubraniu dodawać kobiecości, to lepiej by graficy zrobili ubierając ją tak: http://www.cannonspike.com/CamFan/Lowen ... july02.jpg
Kieca w kwiatki natomiast była szkolna, ale ładna.
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Ogólnie to moim faworytem w kwestii ubioru jest Seph... chociaż ma jedną wadę- naramienniki wyglądają na plastik :/ No ale nic to... Z damskiej części to napewno odpada Aeris (pomimo tego, że ją bardzo lubię)- kolor wdzianka :/ Z lasek to najlepiej chyba jednak Garnet... szczególnie za brak jakichś "dziwnych tandetnych aplikacji"... typu strój Rikku z FF X-2 (co to jest? ...) N i jeszcze Lulu ma ciekawą kieckę...
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Z damskiej części to napewno odpada Aeris
No co Ty ;) Strój idealnie ukazywał jej naturę. Różowa kiecka i ciężkie glano-podobne buty. Jeśli idzie o Rikku to tak. Biorąc pod uwagę to w jaki spodów była ubrana w FFX...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

kay350 pisze:Z damskiej części to napewno odpada Aeris (pomimo tego, że ją bardzo lubię)- kolor wdzianka :/
Tu poprę Kinga - ten strój naprawdę jej pasował. Jak to bywa przy stylistyce mangowej świetnie wyszło wyważenie proporcji ciała przy takich glaniakach i bardzo ładnej sukience. Sukienka jest różowa, a możesz mi wierzyć - nienawidzę różu, ale w tym przypadku nawet mi się podobał. Po prostu wszystko do siebie pasowało. I ładnie jej w tym było ^^
kay350 pisze:strój Rikku z FF X-2 (co to jest? ...)
To jest zabawa 'przyciągnijmy więcej nastolatków lecących na piksele do naszej gry'. Strój był przegięty, nie powiem- zwłaszcza zabawne były pseudo stringi, ale jakby na to spojrzał z drugiej strony... :wink: W X-2 wyjątkowo podobał mi się strój White Mage u Yuny, prosty, oszczędny, skromy - ale obcisły tam gdzie trzeba...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Tu poprę Kinga
Jak to???? :lol:

Jeśli zaś idzie o stroje i Rikku, to ratował ją moim zdaniem strój Samuraja, Alchemika... dużo strojów było dobrymi, ale akurat jej domyślny... mocno przegięty. Z innych fatali, przypomnę o stroju Payne jako Thief: straszna kaszana :/ Wygląda tak, jakby strój został zrobiony w ostatniej chwili, bo widać, że brakowało pomysłu.
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

Zaczę od tych najlepszych: I tu oczywiście [shadow=violet]Lulu[/shadow]!! Bardzo oryginalny, no ktoś naprawdę nad tym myślał! Szkoda tylko że jej nidopracowli nóg! Podoba mi się też strój [shadow=black]Tify[/shadow], ale dopiero ten z [glow=cyan]Advent Children[/glow]. Ztego flimu super też był [shadow=cyan]Yazoo[/shadow]! [shadow=white]Kadaj[/shadow] ma zajefajny fryz, zresztą ja też już taki mam (tylko włosy czrne, a później na Sephiroth'a) [shadow=blue]Sephiroth[/shadow] też miał się czym chwalić! Spoko wdzianko ma też [shadow=red]Vincent[/shadow], nie wiem czy zwróciliście uwage na jego phone z DoC - Srebrny Cerber, który o 2 tyg, widnieje również na mojej (W300i) Macie racje że stroje odzwierciedlają chrakter postaci, najlepszy przykałady to własinie: Lu, Vincent, czy Sephiroth!

Reszta postaci też były fajne, ale jakbym tak miał pisać....

Nie podobał mie się (no poroostu ochyda) Nie wiem jak komuś mógł sie podobac strój [shadow=blue]Yuny[/shadow] FFX!! te glany kują mnie w oczy za każdym razem kidy wzywam Aeona (nie wspomne już o tej miłosnej scence z Tidusem :571: ) Chcieli zrobic z niej kapłanke ok! ale nie w taki sposób! na szczęście w FFX-2 już ją poprawili! To jedyna porażka ze strojami Square

Tak seryjnie to stroje z tekich gierek i amie są spoko i sam bym się w niektóre ubrał (Yazoo) ale wyobraźcie sobie gościa ubranego jak Sephiroth, Wakka, albo Vincent na ulicy :wink:
Ostatnio zmieniony sob 17 mar, 2007 12:17 przez Nico Robin, łącznie zmieniany 1 raz.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Nico Robin pisze:Lulu!! Bardzo oryginalny, no ktoś naprawdę nad tym myślał! Szkoda tylko że jej nidopracowli nóg!
niestey, postacie w FFX mają dopracowane tylko twarze, wystarczy się przyjrzeć kończynom, żeby dostrzec jakie są kanciaste. o ile nie jestem tzw. "graphic whore" to jednak przy twarzach pozostałe detale ciała wypadają słabo.
i jeszcze drażnił mnie trochę przyklejony łańcuch Tidusa :/
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

(...)drażnił mnie trochę przyklejony łańcuch Tidusa :/[/quote]

No serio był sztucznie przyklejony do ciała! Masz racje kończyny naprawde wypadają słabo! Ale na pewno zauważyłeś że każda z głównych postaci ma 3 twarze w zalerzności od sytuacji: 1)Film FMV 2)secenka ze zbliżeniem na twarz 3)scenka z całą postacią i ogólna gra
Też nie jestem "graphic whore" ale ze względu na zainteresowania zwracam na to uwagę! ;)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nico Robin pisze:1)Film FMV 2)secenka ze zbliżeniem na twarz 3)scenka z całą postacią i ogólna gra
Błąd - FMV nie należy tu liczyć, bo są robione na zupełnie innym silniku - renderowane, a nie liczone w czasie rzeczywistym. Za to postacie mają właśnie kilka modeli. Najmniej szczegółowy model - walka i eksploracja, także rozmowa i kilka scenek, model bardziej szczegółowy - zależnie od sytuacji, model najbardziej szczegółowy - widać w każdej scence z dużymi zbliżeniami i akcją, np. przed walką z Yunalescą. Niby zrobione żeby odciążyć silnik gry, ale od pewnego punktu w grze można zauważyć, że każda scenka i rozmowa wykorzystuje już najlepsze modele. A najbardziej w szczegółowości modeli bawiło mnie to, że tekstura na naramienniku Auron'a chamsko pikselowata przy słabszym modelu, kiedy przy średnim i najlepszym wygląda już bardzo dobrze... Oj, nie czepiajcie się łańcuszka - miałby to sens w przypadku nowej gry, ale nie FF X, która ma kilka lat na karku :wink: No a taki łańcuszek musiałbym mieć albo własną fizykę zaimplementowaną, albo mieć odpowiednią liczbę animacji - a to mogłoby nieco PS2 obciążyć. Więc wybaczmy ten mały detal :P
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Najlepiej ubrany jest Tajdus !! Fakt nosi na sobie z 300 zł na złomie ale i tak jest KUL !. Jego krótkie spodenki , rękawiczki i jego wyczesane w kosmos szelki ! . Jego tępy wyraz twarzy tak komponuje się z jego ubraniem że dokładniej wybrać nie mogli ^^. Ale tak na serio to jedyne co mi się w nim podobalo to miecz ktory widać na filmiku gdy Tidus jest w wodzie (celowo uniklem spoilerów).

Też mi się podobal Chmurek z AC . Ma fajną peleryne i buty xD mieczem też moze poszpanować (ciekawe jak on dźwiga miecz jego wlasnej wielkosci). Kołnierz na Elvisa , czarne dżinsy ... w dzisiejszych czasach przez "mlodzierz wszechpolską" został by nazwany "metalem" . Też ma fajny "artystyczny nieład" z włosów.

To by było na tyle...<piiip>
zinkul

Post autor: zinkul »

Yuna w X-2 i Chocobo! Yuna, bo spudniczka jest super, nie wiem dlaczego, ale podoba mi się, a Chocobo, bo ma fajne pióreczka, choć to nie ubranie... :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie Final Fantasy”